Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „penktas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „penktas“.

Šiauliuose iš penkto aukšto iškrito vaikas

Šiauliuose per langą iš buto penktame aukšte iškrito vaikas. Kaip pranešė policija, šeštadienį apie 19 val. Gardino gatvėje namo kieme rastas 2013 metais gimęs mažametis. Vaikas dėl daugybinių kūno sumušimų paguldytas į ligoninę.

Dviratininkas G. Bagdonas lenktynėse Airijoje vėl finišavo penktas

Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas („An Post-Sean Kelly“) Airijoje vykstančių daugiadienių lenktynių „An Post Ras“ penktajame etape, kaip ir ketvirtajame, finišavo penktas. Nugalėjo prancūzas Tomas Rostolanas (Thomas Rostollan, „Aiz-en-Provence“). Jis 149 km nuvažiavo per 3 val. 31 min. 28 sek. 26-erių metų lietuvis nuo nugalėtojo atsiliko 39 sek.
2012-05-24

Dviratininkas G. Bagdonas lenktynėse Airijoje finišavo penktas

Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas („An Post-Sean Kelly“) Airijoje vykstančių daugiadienių lenktynių „An Post Ras“ ketvirtajame etape trečiadienį finišavo penktas. Nugalėjo danas Markas Pedersenas („Blue Water Cysling“). Jis 135,4 km nuvažiavo per 2 val. 55 min. 36 sek. Nugalėtojo titulą ginantis 26-erių metų lietuvis nuo nugalėtojo atsiliko 2 sek.
2012-05-23

Istorinė pergalė: R. Navardauskas – „Giro d'Italia“ lyderis

Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas tapo prestižinių 95-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ lyderiu. 24-erių metų lietuvis rožinius lyderio marškinėlius užsivilko po trečiadienį vykusio ketvirtojo etapo - 33,2 km komandų atskiro starto lenktynių. „Giro“ lyderiu iki šiol nebuvo tapęs nė vienas Lietuvos dviratininkas. Mūsų šalies čempiono R. Navardausko komanda „Garmin-Barracuda“ tapo ketvirtojo etapo nugalėtoja. Ji distanciją įveikė per 37 min. 4 sek.
2012-05-09

Imtynininkas V. Čumakovas Europos čempionate – 15-as

Belgradas, kovo 8 d. Serbijos sostinėje Belgrade vykstančio Europos imtynių čempionato laisvųjų imtynių varžybų svorio kategorijoje iki 60 kg Lietuvos atstovas Vytas Čumakovas užėmė 15-ąją vietą. 37-erių metų sportininkas aštuntfinalyje pralaimėjo 23-ejų metų vokiečiui Timui Šleicheriui (Tim Schleicher). Šioje svorio kategorijoje kovo 20 imtynininkų. Svorio kategorijoje iki 55 kg Šarūnas Jurčys liko paskutinis - 19-as.
2012-03-08

Simbolinio „EuroBasket 2011" penketo prizai atspindės medalius

Prizai, kuriuos gaus simbolinio 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011“) penketo krepšininkai, primins jiems apie siektus medalius, teigiama pranešime spaudai. „Prizo dizaino idėja kilo iš unikalių „EuroBasket 2011“ medalių, – sako dizaineris Nerijus Treinys, sukūręs ir medalius.