penkiakovininkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „penkiakovininkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „penkiakovininkas“.

Du penkiakovininkai – jaunių įskaitos dešimtuke

Lenkijoje pasibaigusiose tarptautinėse varžybose Vladislovas Sosnovskis ir Gytis Gudlevičius pateko į jaunių įskaitos geriausiųjų dešimtuką, praneša pentathlon.lt. Trys tyrnyre rungęsi lietuviai nedalyvavimo jojimo rungtyje, todėl jaunimo įskaitoje užėmė gana žemas pozicijas - V. Sosnovskis (1009 taškai) - 26-ąją, G. Gudlevičius (1001) - 28-ąją, o Stanislavas Lukjanovas (967) - 34-ąją.
2014-04-28

Pasaulio čempionas J. Kinderis mielai sugrįžta į Panevėžį

Linas JOCIUS Justinas Kinderis – paprastas, kuklus, dar neįpratęs prie fotografų blyksčių ir visuomenės dėmesio – didvyris iš Panevėžio. Vaikinas kukliai kalba apie didžiausią pergalę savo gyvenime – triumfą šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate. Rugpjūčio 24-ąją Lietuvą sudrebino dvi džiugios sporto naujienos, atskriejusios iš Taivano.
2013-09-03

Penkiakovininkas E. Krungolcas pasaulio taurės varžybų trečiajame etape – ketvirtas

Lietuvos penkiakovininkas Edvinas Krungolcas Vengrijoje vykusiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų trečiajame etape užėmė ketvirtąją vietą. Olimpinis vicečempionas 38–erių metų E. Krungolcas finale sekmadienį surinko 5796 taškus. Nugalėjo Europos čempionas čekas Davidas Svoboda (5824 tšk.), antrąją vietą užėmė ukrainietis Pavlas Timoščenka (5804 tšk.), o trečiąją – Pietų orėjos atstovas Hwangas Woojinas (5800 tšk.