pekovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pekovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pekovičius“.

„Raptors Republic“: Jono Valančiūno galimybių ribos – tarp Nikola Pekovičiaus ir Alo Jeffersono

Paskutinėse sezono rungtynėse 16 taškų pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Jonas Valančiūnas buvo vienas geriausių savo komandoje, tačiau aukštaūgį tai galėjo menkai guosti. Toronto „Raptors“ 94:125 nusileido Vašingtono „Wizards“ ir sezoną baigė pralaimėdami Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją 0-4, rašo basketnews.lt. Komandos krepšininkus po kiekvienų rungtynių analizuojantis tinklalapis „RaptorsRepublic.
2015-04-27

„Lakers“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės

Penktąją pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Los Andželo „Lakers“ (28/16) klubas, kuris namuose 97:92 (23:19, 27:22, 24:20, 23:31) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (22/23) krepšininkus. Nugalėtojams 28 taškus pelnė Kobe Bryantas, po 17 - Pau Gasolis (11 atk. kam.) ir Mattas Barnesas, 15 - Andrew Bynumas (14 atk. kam.
2012-03-17

Naujajame Džersyje – geriausios N. Pekovičiaus karjeros rungtynės ir dar vienas sėkmingas R. Rubio pasirodymas

Sėkmingą pasirodymą Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) tęsia ispanas Ricky Rubio, o jo atstovaujama Minesotos „Timberwolves“ komanda (11/12) svečiuose 108:105 (23:19, 26:31, 31:25, 28:30) palaužė Naujojo Džersio „Nets“ ekipą (8/16). R.Rubio prie pergalės per 38 minutes prisidėjo 10-ia taškų (3/8 met.), 10-ia rezultatyvių perdavimų ir 6 perimtais kamuoliais.
2012-02-04

N. Pekovičius dar padės „Partizan“ ekipai mače su Izraelio čempionais

Kol vienos NBA žvaigždės vos paskelbus apie NBA lokauto pabaigą suskubo grįžti į JAV, kiti krepšininkai nusprendė dar padėti savo komandoms Europoje. Juodkalnietis Nikola Pekovičius paskelbė, jog ketvirtadienį dar vilkės Belgrado „Partizan“ komandos marškinėlius Eurolygos mače prieš Tel Avivo „Maccabi“ klubą. „Mielai likčiau, tačiau negaliu.
2011-11-29

„Anadolu Efes“ Eurolygos sezoną pradėjo pergale Belgrade

Viena šio sezono Eurolygos favoričių Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa pergale pradėjo naująjį Eurolygos sezoną. Pirmosiose C grupės rungtynėse turkai svečiuose 84:73 (27:28, 21:17, 20:6, 16:22) nugalėjo Belgrado „Partizan“ krepšininkus. Lūžis šiose rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje. Įpusėjus susitikimui svečiai pirmavo tik 48:45, tačiau po didžiosios pertraukos Serbijos čempionai buvo tiesiog neatpažįstami.
2011-10-20

N. Pekovičiui rungtynių metu sustreikavo skrandis

Sugrįžimas į Belgrado „Partizan“ klubą Nikola Pekovičiui susiklostė dvejopai. Nors krepšininkas buvo naudingiausias komandos žaidėjas ir padėjo Serbijos čempionams pergale startuoti Adrijos lygoje, antrajame kėlinyje aukštaūgiui tiesiog aikštelėje sustreikavo skrandis. Pranešama, jog N. Pekovičius sunegalavo nuo gaiviojo gėrimo, kuriuo malšino troškulį rungtynių metu.
2011-10-10

Juodkalnijos rinktinės kandidatų sąraše – M. Bjelica

Juodkalnijos vyrų krepšinio rinktinė paskelbė pirminį nacionalinės komandos kandidatų sąrašą. Vyriausiasis treneris Dejanas Radonjičius turės rinktis iš 24 žaidėjų. Pasiruošimą Senojo žemyno pirmenybėms Lietuvoje juodkalniečiai pradės liepos 18-ąją. Užsivilkti Juodkalnijos rinktinės aprangą pretenduoja ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą paliksiantis puolėjas Milko Bjelica.