pekao

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pekao“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pekao“.

Šaltiniai: Lenkijos bankas „Pekao“ svarsto atidaryti padalinį Lietuvoje

Vienas didžiausių Lenkijos bankų „Pekao“ svarsto įsteigti filialą Lietuvoje ir dirbti tik su verslo klientais. Tai BNS patvirtino keturi šaltiniai. Pasak jų, dar laukiama galutinio banko sprendimo.  Pats bankas savo planų kol kas neviešina.  „Mes nekomentuojame“, – rašoma „Pekao“, kurio akcijos kotiruojamos Varšuvos vertybinių popierių biržoje, atsakyme BNS.  Norėdamas įsteigti filialą Lietuvoje bankas turės kreiptis leidimo į Lietuvos centrinį banką.
2023-11-24

Nausėda į Lietuvą kviečia Lenkijos „Pekao“ banką

Prezidentas Gitanas Nausėda pakvietė Lenkijos „Pekao“ banką pradėti veiklą Lietuvoje.  Šalies vadovas Davose šį klausimą aptarė aptarė su „Pekao“ banko vadovu Mareku Lusztynu, pranešė jo patarėjas. „Kai konkurencija sumažėja, maržos kyla, yra neblogas metas ateiti naujiems žaidėjams. Pristatėme ir sulaukėme susidomėjimo“, – BNS telefonu iš Davoso ketvirtadienį sakė prezidento patarėjas Simonas Krėpšta.
2020-01-23
Į viršų