pavelas krukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pavelas krukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pavelas krukas“.

„Trakus“ nubaudė etatinis skriaudikas, „Atlantą“ – buvęs lyderis

Antradienį uostamiestyje lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidė vieni A lygos favoritų – Klaipėdos „Atlantas“ ir „Trakai“. Šeimininkams įvartį pelnė dažnai trakiškius skriaudžiantis Andejus Paniukovas, svečiams – buvęs „Atlanto“ lyderis Maksimas Maksimovas. Per pirmąsias 17 minučių aikštėje vyravo visiškas štilis. Nei „Atlantas“, nei „Trakai“ nesukūrė nė vienos pavojingos progos.
2017-04-04

Čempionas prieš vicečempioną: rinktinių pertrauka, brolių akistata ir pirmasis įvartis

Trečiadienį – Lietuvos futbolo desertas. Sostinės „Sportimos“ manieže ginklus surems „Trakai“ ir Vilniaus „Žalgiris“. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6. „Trakai“ rinksis keturių gynėjų taktiką? „Žalgiris“ – nesulaikomas Lietuvoje. Jis laimėjo 16 trofėjų iš eilės. Tarp titulų – keturiskart paeiliui iškovota šalies čempiono karūna. „Trakai“ dvejus metus iš eilės tapo šalies vicečempionais.
2017-03-29

A lyga: ar „Lietava“ pasiųs į dar gilesnę duobę „Kauno Žalgirį“

Po pertraukos į Lietuvos stadionus grįžta „SMScredit.lt A lyga“ – 17-ame ture bus sužaisti trys mačai, kadangi Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ akistata dėl pastarojo klubo dalyvavimo Čempionų lygoje buvo atidėta. Šis turas – labai svarbus „Kauno Žalgiriui“, nelaimėjusiam penkiolikoje mačų iš eilės bei žaisiančiam prieš tiesioginį konkurentą. Jonavos „Lietava“ – „Kauno Žalgiris“. Liepos 14 dieną 18 val. Jonava, KKSC stadionas.