pavelas kaderabekas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pavelas kaderabekas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pavelas kaderabekas“.

Vokietijos taurėje – sunki „Bayern“ pergalė ir Luko Spalvio įvartis

Vokietijos taurės „DFB Pokal“ rungtynėse šeštadienį įvartį pelnė Lukas Spalvis. Lietuvio tikslaus smūgio nepakako – „Kaiserslautern“ baigė pasirodymą pirmajame varžybų etape. Kaizerslauterno komanda namuose 1:6 (1:3) pralaimėjo „Hoffenheim“. L. Spalvis kamuolį į vartus pasiuntė 33-ąją minutę. Lietuvis pakeitė rezultatą į 1:3. Svečių gretose „hetriku“ pasižymėjo Joelintonas (6, 22, 53 minutėmis). Po įvartį pridėjo Nico Schulzas (13 min.), Pavelas Kaderabekas (51 min.) ir Joshua Brenetas (63 min.