paulius žimantas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius žimantas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius žimantas“.

Europos kiokušin karatė čempionas Paulius Žimantas: „Einame teisingu keliu“

Europos kiokušin karatė čempionu šiais metais tapęs Paulius Žimantas pergalę laiko ženklu, reiškiančiu, kad dirba teisingai ir eina gera linkme. Pilno kontakto karatė čempionatuose labiausiai prestižine laikoma vyrų sunkiasvorių rungtis, o jos elitui nuolat priklauso ir lietuviai. Šiemet Geteborge vykusiame Europos čempionate ant aukščiausio pakylos laiptelio užkopė Naujosios Akmenės klube „Energija“ trenerio Vladimiro Silvaško išugdytas Paulius Žimantas.
2023-04-23

Europos čempionate – dar trys lietuvių titulai

Geteborge (Švedija) šiandien pasibaigusiame 2023 metų Europos pilno kontakto karatė čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo 4 aukso medalius, o iš viso pelnė 13 apdovanojimų ir nugalėjo komandinėje įskaitoje. Vakarinėje čempionato dalyje vyko kumitė rungties kovos, o jose lietuviai pelnė 3 čempionų titulus.
218
2023-04-02

Karatė čempiono kodas: didelė motyvacija ir unikalumas

Lietuvos kiokušin karatė specialistai, treniruojantys tituluotus sportininkus, pabandė surasti bendrus vardiklius, kurie vienija sau lygių neturinčius atletus. Apie Lietuvos čempionų kodą pasikalbėjome su treneriais, kurie išugdė vieną tituluočiausių visų laikų kovotojų Ingą Mikštaitę bei Europos čempionais šiemet Sakartvelo sostinėje Tbilisyje tapusius Rūtą Brazdžionytę, Dianą Mačiūtę, Edgardą Sečinskį ir Eventą Gužauską.