paulius stankevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius stankevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius stankevičius“.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Indijoje neįveikė aštuntfinalio barjer

Indijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre abi pajėgiausias Lietuvos komandos užėmė devintąsias vietas. Moterų turnyro aštuntfinalyje planetos čempionato dalyvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė susitiko su Tokijo olimpinių žaidynių prizininkėmis šveicarėmis Anouk Verge-Depre ir Joana Mader. Po atkaklios 42 min. trukusios kovos mūsiškės 0-2 (19:21, 20:22) turėjo pripažinti tituluotų šveicarių pranašumą.
2023-10-21

Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate – favoritų triumfas

Sekmadienį pilnutėliame sporto aikštyne prie Baltojo tilto finišavo „OlyBet“ Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas, šįkart pasižymėjęs dramatiškomis vyrų kovomis ir ryškiausios šalies moterų komandos dominavimu. Intriguojančiame vyrų čempionate nugalėjo ir antrus metus iš eilės bei trečią sykį karjeroje aukso medalius iškovojo Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas.
2023-08-27

„Tamsoje” plaukiančio pasaulio čempiono treneris: „Emocijos – irgi laimėjimas”

„Tai nėra tik treniruotės baseine. Tokiame darbe reikia išmanyti kur kas daugiau”, – sako regėjimo negalią turinčio, 2017 metais pasaulio čempionu tapusio plaukiko Edgaro Matako treneris Paulius Stankevičius. Edgaras vieną skambiausių pergalių Lietuvos neįgaliųjų sporto istorijoje iškovojo praėjusiais metais, kai būdamas 19-os triumfavo 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale.