paulius šiškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius šiškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius šiškevičius“.
Dviračių sportas (nuotr. Shutterstock.com) Dviračių sportas (nuotr. Shutterstock.com)

Praeitų metų Vilniaus naktinio kriteriumo laimėtojas: varžykitės pagal savo galimybes

Jau birželio 10-ą dieną dviračių, riedučių ir paspirtukų entuziastų laukia vienas pirmųjų vasaros sporto renginių – „Tiketa Tour naktinis Vilniaus kriteriumas“. Praeitų metų elito dviračių kategorijos nugalėtojas, buvęs profesionalus dviratininkas Paulius Šiškevičius ragina aktyviai pradėti šiltąjį sezoną, su visa šeima startuojant unikalaus formato sporto varžybose, pačiame miesto centre.
2021-06-09

Drėgna trasa dviratininkų greičiui netrukdė

Didžiausia Baltijos šalyse dviračių šventė turi naują čempioną. 100 kilometrų „Toyota SPORT“ važiavimą laimėjo 25 metų vilnietis Justas Klimavičius, pernai buvęs aštuntas. 10 ratų drėgnomis Vilniaus gatvėmis sportininkas įveikė per 2 valandas 21 minutę ir 55 sekundes. Tai – beveik minute greičiau nei rezultatas, kurį pernai nugalėtoju tapęs Paulius Šiškevičius pasiekė, kai Vilniuje švietė saulė ir trasa buvo visiškai sausa.
2017-08-20

Europos dviračių plento čempionate – 22 Lietuvos atstovai

Trečiadienį Herninge (Danija) prasideda Europos dviračių plento čempionatas. Penkias dienas truksiančiose varžybose, kaip ir pernai Prancūzijoje vykusiose pirmenybėse, startuos 22 Lietuvos dviratininkai. Antrą kartą Europos pirmenybėse dalyvaus ne tik jauniai (17-18 metų) ir jaunimas (iki 23 metų), o ir elito grupės atstovai.
2017-08-01

Dviratininkas Gediminas Kaupas paskutiniame „Tour du Maroc“ etape – septintas

Lietuvos dviratininkas Gediminas Kaupas („Staki-Technorama“) Maroke surengtų 30-ų daugiadienių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) paskutiniame, dešimtame, etape sekmadienį finišavo su pagrindine grupe ir užėmė septintą vietą. Nugalėjo marokietis Ahmedas Amine'as Galdoune'as („Gallina Colosio Eurofeed“). Jis 120 km nuvažiavo per 2 val. 30 min. 31 sek. (vid. greitis – 47,835 km/h). G. Kaupo komandos draugas Paulius Šiškevičius finišavo 27-as.
2017-04-17

Dviratininkas Gediminas Kaupas lenktynėse Maroke – aštuntas

Lietuvos dviratininkas Gediminas Kaupas („Staki-Technorama“) Maroke vykstančių 30-ų daugiadienių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) devintame etape šeštadienį finišavo su pagrindine grupe ir užėmė aštuntą vietą. Nugalėjo amerikietis Luke'as Keoughas („UnitedHealthcare“). Jis 138,2 km nuvažiavo per 3 val. 44 sek. (vid. greitis – 45,88 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2–83 vietas užėmusiems dviratininkams. G. Kaupo komandos draugas Paulius Šiškevičius (+40 sek.) finišavo 88-as.
2017-04-16

Dviračių lenktynėse Maroke – Pauliaus Šiškevičiaus pergalė

Lietuvos dviratininkas Paulius Šiškevičius penktadienį laimėjo Maroke vykstančių 30-ų daugiadienių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) aštuntą etapą ir pelnė septynis pasaulio reitingo taškus. 23-ejų metų dviratininkas Lietuvos komandai „Staki-Technorama“ pelnė pirmą pergalę šį sezoną. 2014 metų Lietuvos čempionas 148,5 km nuvažiavo per 3 val. 36 min. 43 sek. (vid. greitis – 41,114 km/h) ir artimiausius tris varžovus aplenkė 3 sek.
2017-04-14

Dviratininkas Paulius Šiškevičius lenktynėse Maroke – aštuntas

Maroke vykstančių 30-ų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) septintame etape ketvirtadienį Paulius Šiškevičius („Staki-Technorama“) finišavo su pagrindine grupe ir užėmė aštuntą vietą. Nugalėjo Azerbaidžano atstovas Elčinas Asadovas („Synergy Baku“). Jis 184,5 km nuvažiavo per 4 val. 57 min. 11 sek. (vid. greitis – 37,25 km/h). Pagrindinė grupė – 3–70 vietas užėmę dviratininkai – nuo nugalėtojo atsiliko 18 sek.
2017-04-14

Dviratininkas Paulius Šiškevičius lenktynėse Maroke finišavo devintas

Maroke vykstančių 30-ų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) ketvirtame etape pirmadienį geriausiai iš Lietuvos komandos „Staki-Technorama“ pasirodė Paulius Šiškevičius. Jis užėmė devintą vietą. Pergalę iškovojo pirmo etapo nugalėtojas Azerbaidžano atstovas Kirilas Pozdniakovas („Synergy Baku“). Jis 191,5 km nuvažiavo per 5 val. 28 min. 15 sek. (vid. greitis – 35,004 km/h). P. Šiškevičius nuo nugalėtojo atsiliko 11 min. 14 sek.
2017-04-11

Gediminas Kaupas lenktynėse Maroke finišavo šeštas

Maroke vykstančių 30-ų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) trečiame etape sekmadienį geriausiai iš Lietuvos komandos „Staki-Technorama“ pasirodė Gediminas Kaupas. Jis finišavo šeštas. Antrą pergalę iš eilės iškovojo amerikietis Luke’as Keoughas („UnitedHealthcare“). Jis 145,1 km nuvažiavo per 3 val. 48 min. 50 sek. (vid. greitis – 38,045 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2–10 vietas užėmusiems dviratininkams.
2017-04-10

Dviratininkas Darijus Džervus antrajame „Baltic Chain Tour“ etape — penktas

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių “Baltic Chain Tour” antrajame etape trečiadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Darijus Džervus (“CCT p/b Champion System”). 25 metų dviratininkas finišavo penktas. Pergalę po finišo sprinto iškovojo ir lenktynių lyderiu tapo 25 metų ukrainietis Andrejus Kulikas (“Kolss-BDC”). Jis 192,9 km Estijoje - iš Pernu į Valgą - nuvažiavo per 4 val. 22 min. 8 sek. (vid.