Paulius Reisas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Paulius Reisas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Paulius Reisas“.

Galingiausioje Lietuvos čempionato klasėje – senosios ir naujosios mokyklos akistata

Paskutinės „Autoplius.lt Fast Lap“ sezono lenktynės jau labai greitai — šeštadienį. Tačiau Lietuvos RACE žiedinių lenktynių čempionato galingiausios R3000+ klasės lenktynininkai savo kovą dėl podiumo pradės iš tarsi naujo. Šį sezoną daugiausiai azarto žiūrovams padovanojo Pauliaus Reiso ir Ramūno Čapkausko važiavimai. Vienas neseniai karjerą pradėjęs, kitas ne vieną dešimtį metų ją kaupė ralyje ir žiedinėse lenktynėse.
2018-10-05

Finaliniame „Autoplius Fast lap“ etape Ramūnas Čapkauskas čempiono titulą gins be kozirių

Praėjusių metų Lietuvos žiedinių lenktynių čempionas galingiausioje R3000+ klasėje Ramūnas Čapkauskas jau 17-tą čempiono titulą savo karjeroje nuo Pauliaus Reiso turės ginti Estijoje esančioje „Auto24 Ring“ trasoje. „DHL Racing“ ekipos veidas sako, kad šį šeštadienį jo laukia beviltiškai sudėtinga kova dėl titulo, mat prieš pagrindinį varžovą jis neturi jokio ginklo.
2018-10-05

Neskaitant dviejų posūkių, „Autoplius.lt Fast Lap“ dalyviai puikiai susitvarkė su Rygos trasos iššūkiu

Šeštadienį Latvijoje įvyko antras „Autoplius.lt Fast Lap“ etapas, prizus išsidalino „Race“ Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato dalyviai ir greičiausio rato „Time Attack“ dalyviai. Visi važiavimai buvo kupini intrigos. Ypatingai daug klausimų dalyviams kėlė du painūs „Bikernieki“ trasos posūkiai. „Race“ Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatas „Autoplius.lt Fast Lap“ savaitgalio „Race“ dalį sudaro trys grupės, po du važiavimus kiekvienai - viso šešios lenktynės. Ir visos jos ypatingos.
2018-06-25

Kačerginės Nemuno žiedas Lietuvos žiedinių lenktynių čempiono Pauliaus Reiso akimis

2017-ųjų metų Lietuvos žiedinių lenktynių čempionas Paulius Reisas po sezono priėmė drąsų sprendimą. Pernai nugalėjęs antroje pagal pajėgumą R3000 šiemet žengė pačią galingiausią R3000+ klasę. Tiesa, vilnietis liko ištikimas 3 serijos BMW automobiliui - E36 „kregždę“ pakeitė prieš 30 metų gamintas E30, liaudyje dar vadinamas „chuliganu“. „Time attack“ rungtyje Paulius Kačerginės Nemuno žiedą įveikė per 1 min 14.562 sek.
2018-06-10

Pirmasis „Autoplius.lt Fast Lap” etapas: naktinė premjera, nauji „Race“ lyderiai ir „Time Attack“ rekordo paieškos

Jubiliejinis „Autoplius.lt Fast Lap” sezonas prasidėjo įvairių lenktynių gausa. Pats laikas aptarti, kas tapo pirmaisiais Naktinių lenktynių nugalėtojais, „Race“ čempionato lyderiais ir kiek pritrūko iki rekordo „Time Attack“ važiavimuose. Naktinė premjera Pirmą kartą Lietuvos automobilių sporto istorijoje surengtose Naktinėse 2,2 val.
2018-05-21

Kaip Lietuvos lenktynių čempionas ruošiasi naujam autosporto sezonui?

Nauja mada ar pamišimas kūno rengybos pasaulyje? Vakaruose itin išpopuliarėjusias raumenų elektrostimuliavimo treniruotes (EMS) atranda ir Lietuvos sportininkai. Pasirengimą automobilių sporto sezonui su pažangiausiais elektros impulsus naudojančiais treniruokliais pradėjo ir lenktynininkas Paulius Reisas (24 m.). Praėjusių metų Lietuvos žiedinių automobilių lenktynių čempionas savo klasėje tikina, kad naujos treniruotės ne tik efektyvios, bet ir padeda taupyti laiką.
2018-04-23

Paulius Reisas : „Jei moki vairuoti galu varomą automobilį, tai moki vairuoti bet kokį automobilį“

Balandžio mėnuo - svarbus visiems automobilių entuziastams. Balandžio 1-ąją dieną visi galime savo automobiliams užmauti vasarines padangas ir garaže laikytis modifikacijas ir džiaugtis saulėtais orais ir sausais keliais. Balandžio mėnesis svarbus ir automobilių sporto dalyviams bei entuziastams, kurie su nekantrumu laukia pirmųjų varžybų starto.
2017-04-04
Į viršų