paulius luožys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius luožys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius luožys“.

Ieties metikas T. Intas įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį Tomas Intas numetė ietį 78 m 8 cm ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą. 27-erių metų kaunietis Lietuvos čempionui tapo šeštą kartą. 10000 m bėgimo varžybas laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Ji distanciją įveikė per 33 min. 47,19 sek. Tai - penktas rezultatas per visą istoriją. Antra finišavo vilnietė Živilė Balčiūnaitė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 45,19 sek.
2009-08-02

Išdalinti du medalių komplektai

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato pirmąją dieną - ketvirtadienį - išdalinti du medalių komplektai. Vaikinų 5000 m bėgimo varžybas laimėjo 20-metis Ispanijos atstovas Mohamedas Elbendiras. Jis distanciją įveikė per 13 min. 55,10 sek.
2009-07-16

Rutulio stūmikas Paulius Luožys – aštuntas

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų rutulio stūmimo varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Paulius Luožys užėmė aštuntąją vietą. 21-erių metų lietuvis finale įrankį nustūmė 17 m 87 cm ir pasiekė geriausią asmeninį sezono rezultatą. Sėkmingiausias buvo trečiasis M. Luožio bandymas. Pirmuoju mėginimu jis rutulį nustūmė 16 m 93 cm, o antrasis, ketvirtasis, penktasis ir šeštasis bandymai nebuvo įskaityti.
2009-07-16

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Lietuvos lengvaatlečiai lyderiauja Europos komandų čempionate

Slovakijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė po pirmosios varžybų dienos - šeštadienio - užima pirmąją vietą. Mūsiškių sąskaitoje - 113 taškų. Lietuviai 8,5 taško lenkia Austrijos ir 13,5 taško Airijos komandas. Varžybose dalyvauja aštuonios ekipos. Dvi pirmąsias vietas užimsiančios komandos iškops į pirmąją lygą, o trys paskutinės ekipos iškris į trečiąją lygą.
2009-06-21

Šiauliuose varžomasi dėl LLAF taurės

Penktadienį Šiauliuose prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, klubų taurės varžybos bei Lietuvos daugiakovių čempionatas. Pirmosios varžybų dienos nugalėtojais tapo: 100 m - Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 11,62 sek.
2009-06-06

Prasidėjo Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

Šeštadienį Kaune prasidėjo dvi dienas truksiančios Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną nugalėtojais atskirose rungtyse tapo: 100 m - Lina Grinčikaitė (11,56 sek.
2007-06-17

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.
2007-06-04

Įspūdingas A. Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybėse

Šeštadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną įspūdingai penkiakovės varžybose rungtyniavo olimpinė septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė. Ji surinko 4 614 taškų ir, pasiekusi antrą rezultatą pasaulyje šį sezoną, net 337 taškais užėmė antroje vietoje likusią kitą Kauno atstovę Viktoriją Žemaitytę. Bronzą penkiakovėje iškovojo vilnietė Rūta Balčiauskaitė - 3 185 taškai.