paulius kabelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius kabelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius kabelis“.

Paulius Kabelis: deramės dėl kompensavimo mechanizmo pensijų fondams, kurie investavo į „BaltCap“

SEB Investicijų valdymo grupės vyresnysis fondų valdytojas Paulius Kabelis tvirtina, kad šiuo metu su kitais pensijų fondais investavusiais į „BaltCap“ fondą yra deramasi dėl kompensavimo mechanizmo ir likusios vertės išsaugojimo, šalies bendrovėms galėjus prarasti apie 3 mln. eurų. „Šiuo metu su kitais investuotojais investavusiais į šį fondą, įskaitant ir Europos rekonstrukcijos plėtros banką, Europos investicinį fondą, esame susitikę ir ieškome būdų kaip išsaugoti šio fondo vertę.
2024-02-15

Kabelis: deramasi dėl kompensacijų pensijų fondams, investavusiems į „BaltCap“

Vyksta derybos dėl nuostolių kompensavimo mechanizmo Lietuvos pensijų fondams, kurie buvo investavę į bendrovės „BaltCap“ infrastruktūros fondą,  sako Investicinių ir pensinių fondų asociacijos valdybos narys ir „SEB investicijų valdymo“ Investicijų valdymo grupės vyresnysis fondų valdytojas Paulius Kabelis.
2024-02-15

Bendrovės „SEB investicijų valdymas“ generaliniu direktoriumi taps Kabelis

Pensijų fondus valdančios bendrovės „SEB investicijų valdymas“ generalinio direktoriaus pareigas nuo vasario pradės eiti įmonės Investicijų grupės vyresnysis fondų valdytojas Paulius Kabelis. Jis pakeis dabartinį vadovą Tadą Peciukevičių.
2024-01-22

Paulius Kabelis. Ar pagaliau sulauksime teigiamų metų finansų rinkose?

Daugelis investuotojų nekantravo atsisveikinti su 2022-aisiais, vienais blogiausių metų biržose, ir 2023 metus pasitiko su viltimi, kad turbulencija finansų rinkose pagaliau stabilizuosis. Iš tiesų teigiamų požymių įžvelgti galima, tačiau ar jų užteks, kad investuotojai išliktų optimistiški? Nauja svyravimų realybė Finansų rinka be svyravimų neįsivaizduojama – visus didesnius pakilimus lydi nuosmukiai, ir atvirkščiai.

Paulius Kabelis. Tvarios investicijos: net kaupdami pensiją saugome planetą

Rūšiuojame atliekas, naudojame daugkartinius maišelius, renkamės pakuotes iš perdirbamo plastiko... Tai tik keli paprasti pavyzdžiai, kaip mažais žingsneliais kiekvienas prisidedame prie aplinkos saugojimo. Bet ar žinojote, kad planeta rūpinatės net ir kaupdami savo pensiją? Žalioji pensija jau nebėra vizija, tai – realybė. Visi tie maži pokyčiai, kuriuos darome kasdien, yra labai svarbūs, kokie nedideli jie beatrodytų.
Į viršų