paulikienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulikienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulikienė“.

Paulikienė ir Raupelytė – tarp 16 geriausių pasaulio čempionato komandų

Istorinį žygį Meksikoje vykstančiame pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate antradienį pratęsė lietuvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Lietuvos sportininkės įveikė pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą ir pateko tarp 32 stipriausių planetos komandų. Kovoje dėl vietos šešioliktfinalyje Lietuvos paplūdimio tinklininkės per 39 min. 2-0 (21:17, 21:17) nugalėjo japones Miki Ishii ir Sayaka Mizoe. Pasaulio reitinge ši Japonijos komanda yra 20-a, o lietuvės – 32-os.
88
2023-10-11

Portugalijoje – pergalingi lietuvaičių pasirodymai

Abi Lietuvos poros pateko į Portugalijoje vykstančio „Beach Pro Tour Challenger“ serijos paplūdimio tinklinio turnyro atkrintamąsias varžybas. Vyrų turnyre puikų pasirodymą tęsia Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas. Po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopę lietuviai D grupės pusfinalyje penktadienį 2-0 (26:24, 21:17) nugalėjo ketvirtąjį reitingą turnyre turinčius olandus Steveną van de Veldę ir Matthew Immersą.
79
2023-07-14

Sėkmingas dueto debiutas: lietuvės dramatiškai iškovojo bronzos medalius

Pirmajame oficialiame „Pro Beach Tour“ turnyre kartu žaidusios lietuvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė iškovojo bronzos medalius. Hagoje (Nyderlandai) vykusio „Futures“ serijos turnyro mače dėl trečiosios vietos lietuvės penktadienį po labai atkaklios ir įtemptos kovos 2-1 (21:14, 20:22, 15:13) įveikė olandes Wies Bekhuis ir Pleun Ypmą. Lietuvos paplūdimio tinklininkės gana užtikrintai laimėjo pirmą setą, bet antrajame jau vyko atkakli kova.