paulas jubbas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulas jubbas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulas jubbas“.

Prezidento taurės turnyras baigėsi brito triumfu

Šeštadienį Vilniaus Bernardinų sodo aikštyne baigėsi vienintelis Lietuvoje rengiamas Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos vyrų turnyras Prezidento taurė. Jo nugalėtoju vienetų varžybose tapo 18-metis britas Paulas Jubbas (ATP-1465). Turnyro finale P. Jubbas po 1 val. 3 min. trukusios kovos 6:4, 6:2 įveikė 20-metį rusą Denisą Kloką (ATP-746). Talentingasis britas iki čempiono titulo nuėjo sudėtingą kelią – prieš pagrindines varžybas turėjo įveikti ir kvalifikaciją.
2018-07-28

Prezidento taurės dvejetų finale – jaunųjų Brazilijos tenisininkų triumfas

Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyre Prezidento taurei laimėti paaiškėjo dvejetų varžybų nugalėtojai. Jais tapo talentingi brazilai – 17-metis Matheusas Pucinelli de Almeida ir 18-metis Joao Reisas da Silva. Turnyro finale penktadienį Brazilijos tenisininkai per 59 minutes 6:2, 6:2 nugalėjo antrąjį reitingą turnyre turėjusius olandus Marcą Dijkhuizeną ir Bartą Stevensą.