patrikas schickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patrikas schickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patrikas schickas“.

Italijoje – „Inter“ pralaimėjimas, Ispanijoje – „hetrikas“

Pirmadienį Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse Milano „Inter“ namie pralaimėjo Genujos „Sampdoria“ futbolininkams – 1:2 (1:0). Šeimininkai pirmavo po 35-ąją minutę Danilo D'Ambrosio įmušto įvarčio, bet persvaros neišsaugojo – 50-ąją minutę rezultatą išlygino čekas Patrikas Schickas. Pergalingas „Sampdoria“ įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos. 85-ąją minutę baudinį realizavo Fabio Quagliarella. „Inter“ (55 taškai) užima šeštąją „Serie A“ poziciją, „Sampdoria“ (44 tšk.) – devintąją.
2017-04-03

Po analizės futbolo ekspertai atskleidė, kodėl čekams bus sunku įmušti

Trečiadienį Lietuvos futbolo rinktinė Čekijoje žais kontrolines rungtynes su vietos komanda. Lietuviams tai bus generalinė repeticija prieš pasaulio čempionato atrankos rungtynes sekmadienį Londono „Vemblio“ stadione su anglais. Gerai ginasi, pavojingi perdavimai iš kraštų Pasak vieno Lietuvos rinktinės trenerių Roko Garasto, čekai pastaruoju metu demonstruoja aukšto lygio futbolą. Ypač išsiskiria komandos gynyba.