patrikas misiukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patrikas misiukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patrikas misiukas“.

Draugiškose rungtynėse Lietuvos U-20 rinktinė nugalėjo Slovėnijos bendraamžius

Lietuvos jaunimo iki dvidešimties metų (U-20) ledo ritulio rinktinė sužaidė vieninteles kontrolines rungtynes prieš pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IB diviziono kovas Blede (Slovėnija). Lietuvos jaunimo varžovais buvo Slovėnijos bendraamžiai. Rungtynes po atkaklios kovos 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) laimėjo Lietuvos U-20 rinktinė.
2017-12-07

Paskutinysis varžovas pasaulio jaunių čempionate – Estija

Po nesėkmės prieš Didžiąją Britaniją įpykusi Lietuvos rinktinė vakar per vieną kėlinį sudaužė visas Kroatijos rinktinės viltis pratęsti lietuvių nesėkmių seriją ir išsaugojo galimybes iškovoti šio čempionato auksą. Paskutinę čempionato dieną, šeštadienį, 10:30 val. Lietuvos laiku, mūsų šalies rinktinė stos į svarbiausią pirmenybių akistatą prieš vakar kovoje dėl aukso mums palankią pergalę iškovojusius estus.
2017-04-07

Lietuvos jauniai pasaulio čempionate nušlavė kroatus, rinktinės likimas – varžovų rankose

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionato IIA diviziono ketvirtose rungtynėse penktadienį susikaupusį pykti po pralaimėjo Didžiajai Britanijai išliejo ant kroatų. Lietuviai 5:1 (5:0, 0:1, 0:0) sutriuškino Kroatiją ir vis dar turi galimybes iškovoti aukso apdovanojimus.
2017-04-07

Ketvirtas jaunių ledo ritulio rinktinės varžovas – Kroatija

Po trečiadienį patirto pralaimėjimo rungtynėse prieš Didžiąją Britaniją, Lietuvos rinktinė laisvą čempionato dieną pasitinka turnyro lentelėje užimdama trečiąją vietą.
2017-04-06

Fantastiškame trileryje Lietuva įveikė Rumuniją ir pirmauja jaunių pasaulio čempionato II divizione

Korėjos mieste Kangunge atšilo orai ir pražydo sakuros, nuspalvinusios visą miestą. Ten šypsenos nedingsta ir iš Lietuvos jaunųjų ledo ritulininkų veidų, kurie šiame mieste vykusiose jaunių pasaulio ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės antrose rungtynėse po fantastiškos kovos ir dramos rungtynių pabaigoje po pratęsimo 4:3 (2:2, 0:0, 1:1, 1:0) nugalėjo Rumuniją ir pirmauja čempionate.
2017-04-04

Pasaulio čempionate prieš Lietuvos jaunius Korėja nulenkė galvas

Pasaulio jaunių iki aštuoniolikos metų (U-18) ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės starte sekmadienio rytą Lietuvos U-18 rinktinė susikovė su Korėjos bendraamžių komanda. Kanlingo mieste, „Kwandong“ arenoje, vykusiose rungtynėse pergalę 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) šventė Lietuvos rinktinė.
2017-04-02

Paaiškėjo galutinė U-18 rinktinės sudėtis

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė (U-18) pralaimėjo ir antrąsias draugiškas rungtynes Latvijos klubui HS „Riga 2001“ iš Rygos 1:5 (0:3, 1:2, 0:0). Vienintelį įvartį daugumoje lietuviams pelnė Kostas Gusevas (38:29, Patrikas Misiukas). Lietuvos U-18 rinktinė pirmąsias sekmadienio rungtynes pralaimėjo 0:3. Šįkart nepadėjo nė pagrindiniai rinktinės žaidėjai, kurie pirmojoje dvikovoje nežaidė.
2017-03-27

Nepadėjo net Lietuvos rinktinės gynėjas Mindaugas Kieras

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate pirmąją nesėkmę patyrė Kauno "Baltų ainiai", kurie išvykoje 4:8 (0:3, 1:1, 3:4) nusileido Elektrėnų "Lokių-Poseidono" ekipai.