patrickas wilsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patrickas wilsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patrickas wilsonas“.

Į filmo „Moonfall: Mėnulio kritimas” autorių klausimą NASA atsakė su humoru: susirašinėjimas internete tapo virusiniu

Kas būtų, jei vieną dieną į Žemę netikėtai rėžtųsi Mėnulis? Į šį klausimą jau nuo šio penktadienio, vasario 4 dienos, bandys atsakyti naujausias tokių kino teatrų hitų kaip „Nepriklausomybės diena“, „2012-ieji“ ir „Diena po rytojaus“ režisieriaus Rolando Emmericho mokslinės fantastikos filmas „Moonfall: Mėnulio kritimas“. Artėjant premjerai, į juostos, kurioje vaidmenis kuria Donaldas Sutherlandas, Halle Berry, Patrickas Wilsonas bei Michaelas Peña, reklamą sureagavo net NASA.
2022-02-04

Kidman viename filme sutiko vaidinti net neskaičiusi scenarijaus: nesiginčijo ir dėl atlygio

Liko mažiau nei mėnuo iki gruodžio 21 dieną Lietuvos kino teatruose įvyksiančios itin laukiamos premjeros „Akvamenas“ – garsusis režisierius Jamesas Wanas pristato įspūdingų vaizdų ir kvapą gniaužiančių specialiųjų efektų filmą, pasakojantį pusiau žmogaus – pusiau Atlantidos palikuonio Artūro Kario istoriją.
2018-11-22

Siaubo filme „Išvarymas“ rodoma lėlė Annabelle – vienas kraupiausių žaislų istorijoje

Didelės sėkmės JAV jau sulaukęs naujasis filmų „Pjūklas“ ir „Tūnąs tamsoje“ režisieriaus Jameso Wano filmas „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) šį penktadienį pasieks ir Lietuvos kino teatrus. Kino kritikai atkreipė dėmesį, kad be pagrindinės juostos siužeto linijos joje netrūksta ir smulkesnių, tačiau ne mažiau šiurpą keliančių detalių. Viena jų – trumpai parodoma lėlė Annabelle.
2013-08-21

Šiurpą keliančio J. Wano filmo „Išvarymas“ sužavėti siaubo gerbėjai spėlioja, koks bus tęsinio siužetas

Internete pasklido gandai, esą puikiai kritikų ir gerbėjų visame pasaulyje sutikto naujojo Jameso Wano siaubo filmo „Išvarymas“ (angl. „Conjuring“) tęsinys jau turi apytikrį siužetą. Teigiama, kad šįsyk paranormalių reiškinių tyrėjų Warrenų pora keliaus į aštuntojo dešimtmečio Angliją. Lietuvą filmas „Išvarymas“ pasieks rugpjūčio 23-ąją, tačiau ši juosta jau spėjo pelnyti geriausio šios vasaros siaubo filmo vardą ir patekti į visų laikų geriausių siaubo filmo topus.
2013-08-14

40-metį švenčianti filmo „Išvarymas“ aktorė V. Farmiga prisipažino po šio vaidmens negalinti naktį ramiai miegoti

Norėdami kuo geriau įsijausti į rolę aktoriai neretai leidžiasi į įvairiausius eksperimentus, skiria sau fizinius ir psichologinius išbandymus, siekdami kuo geriau įgyvendinti režisieriaus užmojus. Naujausiame filmų „Pjūklas“ ir „Tūnąs tamsoje“ režisieriaus Jameso Wano siaubo filme „Išvarymas“ vieną pagrindinių herojų – aiškiaregę ir paranormalių reiškinių tyrėją Lorraine Warren įkūnijo aktorė Vera Farmiga.
2013-08-06

Šiurpiame J. Wano filme „Išvarymas“ – tikrasis „Velnio valandos“ fenomeno siaubas

Siaubo filmų mėgėjus už Atlanto jau pavergęs naujasis filmų „Pjūklas“ ir „Tūnąs tamsoje“ režisieriaus Jameso Wano darbas „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) jau po kelių savaičių pasieks ir Lietuvos kino teatrus. Pagal tikrus faktus sukurtame filme pasakojama paranormalių reiškinių tyrėjų Edo ir Lorraine Warrenų istorija, kuomet sutuoktinių porą į pagalbą pakvietė tamsos jėgų ir neramių sielų kankinama amerikiečių šeima.
2013-07-30
Į viršų