patrickas chanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patrickas chanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patrickas chanas“.

Kanada nušluostė nosį Rusijai dailiojo čiuožimo komandų varžybose

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo komandų varžybas laimėjo kanadiečiai, kurie surino 73 taškus. Sidabro medaliai atiteko olimpiniams atletams iš Rusijos, bronza – amerikiečiams. Toks kanadiečių triumfas buvo rimtas akibrokštas šio sporto aistruoliams, mat pergalė buvo pranašaujama rusams. Varžybas pradėjo dešimties šalių komandos, o laisvąsias programas atliko penkios stipriausios ekipos.
2018-02-12

Dailiojo čiuožimo vyrų finale – skaudūs kritimai ir japono triumfas

Penktadienio vakarą paaiškėjo naujasis olimpinis dailiojo čiuožimo vyrų čempionas. Juo netikėtai tapo japonas Yuzuru Hanyu, nors aukso medalis buvo prognozuojamas Kanados atstovui Patrikui Chanui. Tiesa, Japonijos atstovas gerokai visus nustebino dar komandinėje rungtyje, kuomet daugiau nei 6 taškais aplenkė legendinį Rusijos čiuožėją Jevgenijų Pliuščenką.
2014-02-14

Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato auksas – kanadiečiui P. Čanui

Maskvoje (Rusija) vykstančio pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato solistų varžybas laimėjo kanadietis Patrickas Chanas. 20-metis sportininkas surinko 280,98 taško. Tai - solistų varžybų rekordas. Už pergalę Kanados čiuožėjui atiteko 45 tūkst. JAV dolerių čekis. P. Čanas pernai ir užpernai pasaulio pirmenybėse buvo antras. Sidabro medalį pelnė 22-ejų metų japonas Takahiko Kozuka (258,41 tšk.), o bronzos - 17-metis rusas Arturas Gačinskis (241,86 tšk.
2011-04-28

Lietuvos dueto likimas kybo ore

Los Andžele (JAV) vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate dalyvaujanti Lietuvos ledo šokių pora amerikietė Katherine Copely ir Deividas Stagniūnas šiandien baigė kovą dėl kelialapio į 2010 metų Vankuverio olimpines žaidynes. Tikrieji ledo šokių gerbėjai, ko gera, jau žino galutinę mūsų šalies dueto užimtą vietą. Mat šiąnakt paryčiais šokėjai atliko trečiąją - laisvąją - programą, po jos paaiškėjo visi prizininkai ir dar 16 geriausių porų, kurios jau gali vadintis olimpietėmis.