patricija leoško

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patricija leoško“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patricija leoško“.

Patricijos Leoško likimą „X faktoriuje“ sprendžia žiūrovai: viena reperės savybė ypatingai sužavėjo Jazzu

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo paskutinį „Kėdžių iššūkį“ šių metų muzikiniame projekte „X faktorius“. Jaunimo komandą sau rinkosi teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Viena pirmųjų į sceną žengusi reperė Patricija Leoško buvo įsitikinusi, kad gaus kėdę, tačiau vieno iš dviejų kelialapių į tiesioginius finalus jai išsikovoti nepavyko. 23-ejų vilnietė yra žinoma The Real Patricia vardu, o scenoje ji ir vėl atliko energija trykštantį repo kūrinį.
2022-11-23

Vilnietė reperė driokstelėjo „X faktoriaus“ scenoje: po pasirodymo – teisėjų lyginimai su Nicki Minaj

23-ejų Vilnietė Patricija Leoško yra žinoma The Real Patricia vardu, o į TV3 muzikinį projektą žengė visai Lietuvai norėdama parodyti didžiausią savo gyvenimo hobį. Patricijos siekis – sužibėti ne tik Lietuvos scenoje, todėl ji repą kuria anglų kalba.  Nors iš pradžių projekto teisėjai skeptiškai žiūrėjo į vilnietės pasirinktą muzikos stilių, tačiau uždainavusi Patricija visus greitai privertė pakeisti nuomonę. „Dėjai čia kaip Nicki Minaj, kažkas tokio, vau.
2022-10-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų