patalinė blakė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patalinė blakė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patalinė blakė“.

Knibždančias blakes jūsų lovoje išduoda šie ženklai: neignoruokite jų

Miegamasis – ramybės oazė, kurioje norisi be jokių trikdžių mėgautis poilsiu. Tačiau keli ženklai gali išduoti, kad jūsų lovoje knibžda nelaukti svečiai – patalinės blakės. Patalinės blakės yra be sparnų, ovalo formos, maždaug šešių milimetrų ilgio, plokščios. Jos yra šviesiai rudos spalvos, kai nesimaitina, tačiau kai yra primitę kraujo pasidaro raudonai raudonos spalvos.
2023-10-15

Šie ženklai išduoda, kad jūsų lovoje veisiasi blakės: pastebėkite laiku

Patalinės blakės yra maži vabzdžiai, kurie suaugę siekia 5 milimetrų ilgį. Igudę slėptis tamsiuose plyšiuose, dauguma žmonių jų dažnai nepastebi, tačiau tikrai yra ženklų, kad jie veisiasi. Tad kokie ženklai, matomi ant odos, išduoda, kad įsiveisė patalinės blakės? Įkandusi žmogui jo krauju ji gali maitintis iki 10 minučių, tačiau daugelis įkandimų gali nepalikti žymės ir likti visiškai nepastebėti.
2022-01-09

Dėmesio: lietuvių namus puola dešimtmečius nesirodę parazitai

 Vis daugiau keliaujantys tautiečiai iš užsienio lagaminuose parsiveža patalinių blakių. Agresyvūs, besikandžiojantys ir sparčiai besidauginantys vabzdžiai gali tūnoti net ir penkių žvaigždučių viešbučiuose.  Vaizdelis, primenantis ištrauką iš siaubo filmo. Po lovos čiužiniu tiesiog knibždėte knibžda mažyčių vabzdžių. Tai – patalinės blakės. Pastaruoju metu su šiais parazitais Lietuvoje susiduria vis daugiau tautiečių.
Į viršų