pasta zara

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pasta zara“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pasta zara“.

Dvi mūsų dviratininkės „GP de Plouay“ 10-tuke (papildyta)

Šeštadienį Prancūzijoje (Bretanė) vykusioje priešpaskutinėje Pasaulio Taurės įskaitoje „Grand Prix de Plouay“ (sutr. „GP de Plouay“) Rasa Leleivytė ir Diana Žiliūtė, atstovaujančios komandai „Zafi – Pasta Zara Titanedi“, užėmė atitinkamai 8-tą ir 9-tą vietas, nuo laimėtojos Emma Pooley („Cervélo“) atsilikusios 2 min. 33 sek.
2009-08-23

Dviratininkės Z. Urbonaitės netektis pribloškė visus

Užpernai su dviračių sportu atsisveikinusios ir Italijoje įsikūrusios 34-erių Zitos Urbonaitės gyvenimas netikėtai nutrūko šį pirmadienį, rašo „Lietuvos žinios“. Z.Urbonaitė su vyru italų verslininku Luca Valbusa gyveno Italijoje. Jiedu susituokė 2006-ųjų spalį Šiauliuose. Šių metų kovo 14 dieną Z.Urbonaitė pagimdė dukrelę Gretą. Pirminiais duomenimis, moters savižudybės priežastimi įvardijama pogimdyvinė depresija.

Italijoje tragiškai žuvo dviratininkė Zita Urbonaitė

Užpernai su sportu atsisveikinusi dviratininkė, 34 metų Zita Urbonaitė, pirmadienį žuvo Italijoje, kur gyveno su vyru italų verslininku. Dienraščio "Lietuvos rytas" korespondentas Italijoje Paulius Jurkevičius pranešė, kad dviratininkė žuvo vėlyvą pirmadienio vakarą Trevizo provincijoje, Montebeluna miestelio apylinkėse. Pirminiais duomenimis, buvusi dviratininkė žuvo po traukiniu. Nelaimės aplinkybės tikslinamos.
2008-05-27

Lenktynių Italijoje 5-me etape E. Pučinskaitė užėmė septintą vietą

Daugiadienių "Giro della Toscana" dviratininkių lenktynių Italijoje penktajame etape septintą vietą užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" ekipos narė Edita Pučinskaitė. Ji vos dvi sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai vokietei Jugith Arndt. 48 sekundes nuo etapo nugalėtojos atsilikusios Diana Žiliūtė ("Safi - Pasta Zara Manhattan") bei seserys Jolanta ir Rasa Polikevičiūtės (abi "USC Chirio Forno D`Asolo") užėmė atitinkamai 12-ą, 16-ą ir 17-ą, o 3 min. ir 1 sek.
2007-09-23

"Giro d`Italia" lenktynėse ir toliau pirmauja lietuvė

Italijoje vykstančiose "Giro d`Italia" daugiadienėse moterų dviračių lenktynėse penktojo etapo nugalėtoja tapo šveicarė Nicole Brandli. "Team Bigla" komandos atstovė 103,4 kilometro distanciją numynė per 2 val. 50 min. ir 59 sek. (vidutiniu 36,670 km/h greičiu). ir pakilo į antrąją vietą bendroje įskaitoje. Antra finišą pasiekė italė Marta Bastianelli iš "Safi Pasta Zara Manhattan" ekipos. Ji nugalėtojai pralaimėjo 46 sekundes.
2007-07-12

Edita Pučinskaitė pirmauja Giro d’Italia lenktynėse

Prestižinėse moterų dviračių lenktynėse “Giro d’Italia”, po pirmojo etapo (Riese Pio X - Pontecchio Polesine, 150.6 km) pirmauja Edita Pučinskaitė, atstovaujanti “Nuerberger” komandai, prieš tai laimėjusi prologo varžybas.
2007-07-08

NBA: Dalaso "Mavericks" ketvirtadienį 117:101 (36:23, 22:32, 24:26, 35:20) nugalėjo Fynikso "Suns" krepšininkus ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:2.

Ispanijos ACB 1/2: "TAU Ceramica"- "Winterthur FC Barcelona" 96:83, serija 1:0. Italijos lygos ½: "Benetton"- "Lottomatica" 85:77, serija 1:0. Draugiškos futbolo rungtynės: Olandija – Meksika 2:1, Vokietija (regioninių klubų rinktinė) – Kosta Rika 3:2. NHL: finale žais Karolinos "Hurricanes" ir Edmontono "Oilers" klubai.