pasitaisyti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pasitaisyti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pasitaisyti“.

Dainotas Varnas – apie naujus vėjus: „Ilgą laiką buvau itin griežtas sau“

Dainotas Varnas pristato naują dainą „Taip būna“. Jis pasakoja, kad tai jo paties gyvenimo padiktuotas kūrinys. Kaip ir visi kuriantys žmonės, dainininkas kartais būna labai išsiblaškęs ir tomis dienomis, kai mintys skrajoja kitur, jam nesiseka kasdieniai dalykai. Ilgą laiką bandęs „pasitaisyti“, jis pagaliau suprato, kad taip būna visiems, rašoma pranešime spaudai. „Atėjo palengvėjimas, o su juo ir dainos žodžiai“, – sako jis.
2021-09-28

Nematoma žaidimų industrijos pusė: į prekybą įsitraukiantys vaikai ir milijardinė apyvarta

Jeigu žaidimai internete anksčiau buvo įsivaizduojami kaip grupelės entuziastų susirinkimus, kurių metu yra žaidžiamos šaudyklės, strateginiai ar vaidmenų žaidimai, tai per pastarąjį dešimtmetį tai tapo atskira verslo industrija, su savo virtualiais turtais, kurie netruko pavirsti realaus pasaulio milijardais. Tradiciškai, kalbant apie kompiuterinius žaidimus, vis dar kalbama apie psichologinę įvairių šaudyklių įtaką vaikams, kurie dienų dienas praleidžia prie savo kompiuterių.
2018-07-30
Į viršų