pasaulio moterų rankinio čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pasaulio moterų rankinio čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pasaulio moterų rankinio čempionatas“.

Moterų rankinis turės naujas pasaulio čempiones: olandės liko už ketvirtfinalio borto

Ispanijoje vykstančiame pasaulio moterų rankinio čempionate pirmadienį baigėsi antrojo etapo kovos, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros. Dramatiškai baigėsi antrosios grupės kovos. Prieš lemiamą turą į ketvirtfinalį pretendavo Norvegijos, Nyderlandų ir Švedijos rinktinės. Norvegės ir titulą gynusios olandės turėjo po 7 tšk., o švedės – 6. Švedės pirmadienį 34:30 nugalėjo rumunes, surinko 8 tšk. ir aplenkė norveges su olandėmis, kurių vakare laukė žūtbūtinės tarpusavio rungtynės.
2021-12-14

Pasaulio moterų rankinio čempionate paaiškėjo antrojo etapo dalyvės

Ispanijoje tęsiasi pasaulio moterų rankinio čempionatas. Šių metų pirmenybės yra išskirtinės tuo, kad dalyvių skaičius nuo 24 buvo padidintas iki 32. Pirmajame etape komandos buvo suskirstytos į 8 grupes po 4. Po 3 geriausias kiekvienos grupės komandas pateko į antrąjį etapą.
2021-12-08

Rusijos rankininkės – pasaulio čempionės

Kinijoje vykusį 19-ąjį pasaulio moterų rankinio čempionatą laimėjo Rusijos rinktinė. Ji finale sekmadienį 25:22 (14:11) nugalėjo 2003 metų pasaulio čempionę Prancūzijos komandą. Rusijos rinktinė planetos čempione tapo trečią kartą iš eilės ir ketvirtą kartą per visą istoriją. Lietuviško kraujo turinti 20-metė Viktorija Žilinskaitė per finalą Rusijos komandai įvarčių nepelnė.
2009-12-21

Rusijos rankininkės pirmąkart suklupo

Kinijoje vykstančio 19-ojo pasaulio moterų rankinio čempionato antrojo etapo I grupėje sekmadienį nugalėtojos titulą ginanti Rusijos rinktinė 23:24 (14:12) nusileido Prancūzijos komandai ir patyrė pirmąją nesėkmę. Rusijos ekipai du įvarčius pelnė lietuviško kraujo turinti 20-metė Viktorija Žilinskaitė. Taip pat šioje grupėje žaidžianti Austrijos komanda 26:29 (14:12) pralaimėjo Vokietijos rankininkėms. Austrijos rinktinei 19-metė lietuvė Laura Magelinskas pelnė keturis įvarčius.