pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas“.

Lietuvos plaukikės – tarp elitinių pasaulio jaunimo plaukimo komandų

Priešpaskutinę pasaulio jaunimo plaukimo čempionato dieną puikiai pasirodė jaunosios mūsų šalies sportininkės. Penktadienio vakarą Netanijoje (Izraelis) pusfinalyje besivaržiusi Smiltė Plytnykaitė 50 m laisvu stiliumi įveikė per 25,66 sek. ir užfiksavo identišką laiką kaip ir kanadietė Sienna Angove. Abi jos tarp 16-os pusfinalio dalyvių pasidalijo 9-10 vietas. Vietą finaliniame aštuntuke būtų užtikrinęs 25,51 sek. rezultatas.
75
2023-09-08

Lietuvos jaunimo plaukikų komanda – pajėgiausių pasaulio komandų penketuke

Netanijoje (Izraelis) vykstančiame pasaulio jaunimo plaukimo čempionate Lietuvos plaukikai pasiekė dar vieną finalą. Trečiadienio vakarą surengtame 4 x 100 m laisvu stiliumi mišrios estafetės finale lietuviai finišavo penkti (3:31.48) ir įrodė, kad šiuo metu yra tarp stipriausių pasaulio jaunimo komandų.
2023-09-06

Plytnykaitė pateko į trečią Europos jaunimo plaukimo čempionato pusfinalį

Serbijos sostinėje Belgrade įpusėjo Europos jaunimo plaukimo čempionatas. Ketvirtąją varžybų dieną sėkmingai pradėjo 16-metė Smiltė Plytnykaitė užtikrintai patekusi į merginų 100 m plaukimo laisvu stiliumi pusfinalį. Su geriausiu sezono rezultatu tarp dalyvių į šį čempionatą atvykusi lietuvė atrankoje parodė 55,87 sek. rezultatą ir bendroje įskaitoje užėmė trečią vietą. Kvalifikacijoje greitesnės už mūsų šalies sportininkę buvo tik vengrė Dora Molnar (55,82 sek.
73
2023-07-07

Pancerevas pateko į pasaulio jaunimo plaukimo čempionato finalą

Trečiadienį Peru sostinėje Limoje tęsiasi 8-asis FINA pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas. Antrąją varžybų dieną pirmasis iš mūsiškių pradėjo klaipėdietis Daniil Pancerevas. Vaikinų 200 m plaukimo kompleksiniu būdu atrankoje jis užėmė 16 vietą. Lietuvis paskutiniame atrankos plaukime finišavo šeštas (2:05.48). Su geriausiu rezultatu į finalinį aštuntuką pateko Turkijos atstovas Sanberk Yigit Oktar (2:01.76). Šios rungties kvalifikacijoje iš viso varžėsi 53 dalyviai.
2022-08-31

Lietuvos rekordą pagerinusi R.Meilutytė pateko ir į 100 m rungties laisvu stiliumi finalą

Šiandien Arabų Emyratuose vykstančiame pasaulio jaunimo (merginų 14-17 metų amžiaus ir vaikinų 15-18 metų amžiaus) plaukimo čempionate 50 m krūtine rungtyje auksą iškovojusi Rūta Meilutytė kausis dėl dar vieno medalio.  Plaukikė pateko į 100 m rungties laisvu stiliumi finalą. Ji distanciją įveikė per 55,16 sekundės ir, 0,12 sekundės pagerino Lietuvos rekordą bei užėmė antrąją vietą.
2013-08-27

R. Meilutytė nesunkiai laimėjo pasaulio jaunimo plaukimo pirmenybių 50 m rungties krūtine kvalifikaciją

Pirmadienį Jungtiniuose Arabų Emyratuose prasidėjo pasaulio jaunimo (merginų 14-17 metų amžiaus ir vaikinų 15-18 metų amžiaus) plaukimo čempionatas, kuriame registruoti 905 atletai iš 93-jų šalių. Nesunkiai 50 m rungties krūtine atrankos (62 dalyvės) varžybas laimėjo pasaulio, Europos ir olimpinė čempionė Rūta Meilutytė. Lietuvė distanciją įveikė per 31,10 sekundės ir, 0,15 sek. pagerinusi čempionatų rekordą, pateko į pusfinalį.