Paryžiaus Metropolitans 92

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Paryžiaus Metropolitans 92“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Paryžiaus Metropolitans 92“.

Lietuvos krepšininkų akistatoje Prancūzijoje pranašesnis buvo Donatas Motiejūnas

Pergalę Prancūzijos lygoje iškovojo Monako „AS Monaco“ (21/2) komanda. Saša Obradovičiaus auklėtiniai namuose 84:72 (21:19, 20:17, 32:27, 11:9) įveikė Paryžiaus „Metropolitans 92“ (3/20) ekipą. Donatas Motiejūnas nugalėtojų gretose per 15 žaidimo minučių įmetė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, tačiau sykį pažeidė taisykles bei padarė 2 klaidas. Paulius Sorokas pralaimėtojų gretose per 21 žaidimo minutę surinko 2 taškus (1/7 dvit., 0/2 baud.
2024-02-11

Paulius Sorokas žaidė rezultatyviai prieš ASVEL

Iš turnyrinės lentelės dugno niekaip išlipti negali Paryžiaus „Metropolitans 92“ (3-17) komanda su Pauliumi Soroku. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 79:103 (18:23, 24:25, 14:20, 23:35) nepasipriešino Vilerbano ASVEL (14-5) krepšininkams. 29 minutes ir 26 sekundes aikštėje praleidęs P.Sorokas pelnė 12 taškų (6/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.
2024-01-21

Motiejūnas su „Monaco“ – Prancūzijos lygos čempionai

Galingai lemiamą kėlinį sužaidęs Monako „AS Monaco“ klubas su Donatu Motiejūnu tapo Prancūzijos lygos čempionu. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 92:85 (23:32, 21:21, 19:17, 29:15) pranoko Paryžiaus „Metropolitans 92“ krepšininkus. Monako komanda finalo seriją laimėjo „sausu“ rezultatu 3-0. Jai tai buvo pirmasis Prancūzijos čempionato titulas klubo istorijoje. D.Motiejūnas aikštėje praleido 16 minučių ir 17 sekundžių, per kurias pelnė 8 taškus (4/5 dvit., 0/1 trit.
516
2023-06-15

Motiejūnas – per žingsnį nuo Prancūzijos čempionato trofėjaus

Dar vienu žingsniu titulo link Prancūzijos čempionate priartėjo Donatas Motiejūnas su Monako „AS Monaco“ komanda. Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 95:88 (15:26, 35:23, 23:22, 22:17) dar kartą įveikė Paryžiaus „Metropolitans 92“ ekipą. Monako krepšininkai finalo serijoje iki trijų pergalių įsiveržė į priekį 2-0. D.Motiejūnas aikštėje praleido 19 minučių ir 22 sekundes, per kurias pelnė 5 taškus (2/7 dvit., 1/1 baud.
2023-06-12

Supertalentą sulaikęs „Monaco“ triuškinančia pergale pradėjo finalo seriją

Triuškinančia pergale Prancūzijos čempionato finalą pradėjo Monako „AS Monaco“ klubas su Donatu Motiejūnu.Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 87:64 (23:15, 29:6, 19:16, 16:27) sutriuškino Paryžiaus „Metropolitans 92“ krepšininkus. Serijoje iki trijų pergalių Monako komanda įsiveržė į priekį 1-0. 20 minučių ir 33 sekundes aikštėje praleidęs D.Motiejūnas pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 8 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei surinko 10 naudingumo balų.
2023-06-11

Motiejūnas apie laukiančią finalo kovą su Wembanyama: „Man bus smagu žaisti prieš tokį krepšininką“

Donatas Motiejūnas ir Monako „AS Monaco“ komanda ruošiasi Prancūzijos lygos finalo serijai. Finale Monako komanda susitiks su Paryžiaus „Metropolitans 92“ ekipa, kurios garbę gina Victoras Wembanyama. D. Motiejūnas pasidžiaugė, kad turės galimybę žaisti prieš Prancūzijos talentą. „Jis yra šios kartos talentas. Jis turi nuostabų kūną ir judrumą. Man, kaip veteranui, bus smagu žaisti prieš tokį krepšininką, kuris daug metų rungtyniaus NBA ir gali keisti visą krepšinį.
2023-06-08

Wembanyama tapo Motiejūno varžovu Prancūzijos finale

Pergalę Prancūzijos lygos pusfinalyje iškovojo Paryžiaus „Metropolitans 92“ ekipa, kuri svetimoje arenoje 71:69 (20:23, 19:14, 21:17, 11:15) palaužė Vilerbano ASVEL komandą ir seriją laimėjo 3-1. Finale Paryžiaus komanda susitiks su Monako „AS Monaco“, kurios garbę gina Donatas Motiejūnas. Victoras Wembanyama nugalėtojams per 32 minutes pelnė 15 taškų (5/12 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.
2023-06-04

Wembanyamos vedama Paryžiaus komanda žengė į Prancūzijos lygos pusfinalį

Po pralaimėjimo Victoro Wembanyamos atstovaujama Paryžiaus „Metropolitans 92“ atsitiesė ir iškovojo pergalę. Prancūzijos lygoje komanda rezultatu 81:69 įveikė „Cholet“ bei iškovojo bilietą į pusfinalį. Jaunoji žvaigždė V. Wembenyama rungtynėse per 33 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus. Dar 15 taškų komandai pridėjo DeVante Jonesas, o po 14 – Lahaou Konate ir TaShawnas Thomas.
2023-05-26

MVP titulą atsiėmęs Wembanyama Prancūzijoje surengė dar vieną solidų pasirodymą

Prancūzijos pirmenybėse Victoras Wembanyama apsukų nemažina ir startavus atkrintamosioms. Vunderkindo vedami Paryžiaus „Metropolitans 92“ ketvirtfinalio mače namuose 93:80 (22:16, 25:22, 20:19, 26:23) nugalėjo Šolės „Cholet“ klubą. V.Wembanyama dar prieš rungtynes atsiėmė reguliariojo sezono MVP apdovanojimą, tuo pačiu primindamas, kad yra puse galvos aukštesnis už 216 cm ūgio Rudy Gobertą.
2023-05-22

Wembanyama Prancūzijos lygoje susižėrė penkis individualius apdovanojimus

Greičiausiai pirmuoju šaukimu NBA naujokų biržoje būsiantis Victoras Wembanyama dar kartą įrodė, kodėl to yra vertas. Paryžiaus „Metropolitans 92“ aukštaūgis Prancūzijos lygoje susižėrė net penkis individualius apdovanojimus. Jis tapo lygos MVP. Be to, krepšininkas tapo rezultatyviausiu, geriausiai besiginančiu žaidėju, geriausiai blokuojančius metimus bei geriausiu jaunuoju žaidėju lygoje.