paris st. germain

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paris st. germain“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paris st. germain“.

Šalies čempionai galingai žengė į Prancūzijos futbolo taurės ketvirtfinalį

Sužaistos ketverios 2015-2016 metų Prancūzijos futbolo taurės (Coupe de France) turnyro aštuntfinalio rungtynės, kuriose tris pergales iškovojo svečiai, vieną – aikštės šeimininkai. Šalies čempionas, pirmenybių lyderis bei prizo savininkas „Paris Saint-Germain“ klubas namuose 3:0 (0:0) nugalėjo Liono „Olympique“ futbolininkus bei iškopė į ketvirtfinalį. Du įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Zlatanas Ibrahimovičius (63 ir 67 min.), vieną – Adrienas Rabiotas (75 min.
2016-02-11

C. Tevezas: nesuprantu, kodėl „Manchester City“ manęs niekur neišleido

Carlosas Tevezas neslepia pykčio, kad „Manchester City“ sausio mėnesį atmetė pasiūlymus iš Milano „Inter“, „Milan“, „Paris St. Germain“ ir kitų klubų. Į gimtinę pabėgęs ir į Angliją grįžti atsisakantis argentinietis buvo siejamas su gausybe Europos komandų, tačiau užsidarius žiemos perėjimų langui formaliai tebepriklauso „Manchester City“. „Situacija yra labai keista,- “Kicker„ sakė Tevezas.
2012-02-02

Prancūzijos futbolo taurę iškovojo „Paris St. Germain“

Prancūzijos futbolo taurės varžybas laimėjo "Paris St. Germain" komanda. Ji finale šeštadienį Paryžiuje po pratęsimo 1:0 (0:0) įveikė "AS Monaco" ekipą. Vienintelį įvartį pratęsimo pirmojo kėlinio pabaigoje (105+2 min.) įmušė Gijomas Hoaro (Guillaume Hoarau). Rungtynes "Stade de France" stadione stebėjo 81 tūkst. žiūrovų. "Paris St. Germain" Prancūzijos taurę iškovojo aštuntą kartą ir užsitikrino teisę žaisti Europos lygos varžybose.