parazito

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „parazito“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „parazito“.

TV3 kino premjera – „Parazitas“: komedija, kuriai nereikia klounų, tragedija, kuriai nebūtini blogiečiai

Jau šiandien TV3 „Šeštadienio gero kino vakaro“ žiūrovų laukia neeilinė premjera – visą pasaulį sužavėjusi kino juosta „Parazitas“. Netikėti siužeto vingiai ir genialiai pateikta istorija įtrauks taip, kad net ir jai pasibaigus, mintys vis dar suksis apie pagrindinius filmo herojus.
2022-04-02

Neįprastoje vietoje startavo kinas, kuriame Stasiulevičiūtė sužibėjo: pasipuošė įspūdingu aksesuaru

Virtualiojoje erdvėje besitęsiantis „Kino pavasaris“ pristato naują patyriminių seansų ciklą „AEROKINAS – kelionė prasideda“. Tik gegužės mėnesį, pirmą kartą istorijoje, Vilniaus oro uoste, kur kyla ir leidžiasi lėktuvai, bus atidarytas autokino teatras. Keturias savaites vis skirtingomis kryptimis bus skraidinami didelio ekrano, įspūdingų patirčių ir kelionių išsiilgę žiūrovai, rašoma pranešime spaudai.
2020-04-29

Kino kritikas Pukšta – apie tai, kaip namus paversti kino sale: yra keli šmaikštūs nurodymai

Šis „Kino pavasaris“ Lietuvoje kitoks – dėl šalyje įvesto karantino vietoje erdvių kino salių žiūrovai dabar yra kviečiami stebėti geriausias juostas savo namuose. Ir nors vienas žinomiausių Lietuvos kritikų Edvinas Pukšta neslepia, kad įspūdžio, kurį kinas sukuria kino teatre, nepakeis niekas, jis turi keletą patarimų, kaip seansą namuose paversti kuo įmanoma patrauklesniu.
2020-03-27
Į viršų