parazitą

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „parazitą“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „parazitą“.

TV3 kino premjera – „Parazitas“: komedija, kuriai nereikia klounų, tragedija, kuriai nebūtini blogiečiai

Jau šiandien TV3 „Šeštadienio gero kino vakaro“ žiūrovų laukia neeilinė premjera – visą pasaulį sužavėjusi kino juosta „Parazitas“. Netikėti siužeto vingiai ir genialiai pateikta istorija įtrauks taip, kad net ir jai pasibaigus, mintys vis dar suksis apie pagrindinius filmo herojus.
2022-04-02

Kino kritikas Pukšta – apie tai, kaip namus paversti kino sale: yra keli šmaikštūs nurodymai

Šis „Kino pavasaris“ Lietuvoje kitoks – dėl šalyje įvesto karantino vietoje erdvių kino salių žiūrovai dabar yra kviečiami stebėti geriausias juostas savo namuose. Ir nors vienas žinomiausių Lietuvos kritikų Edvinas Pukšta neslepia, kad įspūdžio, kurį kinas sukuria kino teatre, nepakeis niekas, jis turi keletą patarimų, kaip seansą namuose paversti kuo įmanoma patrauklesniu.
2020-03-27

Kino kritikas Kulvietis – apie daugybę „Oskarų“ susišlavusį „Parazitą“: paaiškino, kodėl patiks visiems

Nepaisant to, kad šiuo metu pasaulis kovoja su koronavirusu, ir uždarytos tiek mokymosi įstaigos, tiek ir prekybos centrai, lietuvių pamėgtas „Kino pavasaris“ vis tiek įvyks. Tiesa, šįkart – kiek kitokiu formatu. Iš kino salės persikėlė į kiekvieno namus. Kino kritikas Marijus Kulvietis naujienų portalui tv3.lt teigė besidžiaugiantis, kad ir šiemet žmonės galės susipažinti su geriausiais kino meno pasiekimais.
2020-03-22
Į viršų