paradornas srichaphanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paradornas srichaphanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paradornas srichaphanas“.

Paaiškėjo ATP serijos vyrų teniso turnyro Indijoje finalo dalyviai

Indijoje tęsiasi ATP serijos "TATA Open 2004" tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 380 tūkst. JAV dolerių. Sekmadienį finale dėl pagrindinio prizo ir 52 tūkst. dolerių čekio kovos pirmoji turnyro raketė ispanas Carlosas Moya bei nugalėtojo titulą ginantis antras pagal reitingą tailandietis Paradornas Srichaphanas.
2004-01-11

Lyderių nesėkmės "Stockholm Open" ATP serijos turnyre Švedijoje

Švedijos sostinėje tęsiasi ATP serijos "Stockholm Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 650 tūkst. eurų. Trečiadienį paskutinėse pirmojo rato dvikovose nesėkmes patyrė du favoritais laikyti žaidėjai - pirmoji turnyro raketė Paradornas Srichaphanas iš Tailando ir trečiąjį reitingą turėjęs čilietis Nicolas Massu. Paradornas Srichaphanas 5:7, 1:6 pralaimėjo olandui Johnui Van Lottumui, o Čilės tenisininką 6:3, 3:6, 7:5 nugalėjo kitas Olandijos žaidėjas Raemonas Sluiteris.
2003-10-23

Madrido vyrų teniso turnyre prasidėjo aštuntfinalio mačai

Ispanijos sostinėje tęsiasi ATP "Masters Series" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,45 mln. eurų. Ketvirtadienį prasidėjusiuose aštuntfinalio susitikimuose pergales iškovojo bei į kitą etapą pateko lyderiai, įveikę savo varžovus - JAV tenisininkus.
2003-10-16

ATP serijos vyrų teniso turnyre Prancūzijoje

Prancūzijoje tęsiasi ATP serijos "Lyon Grand Prix" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 800 tūkst. eurų. Rusas Michailas Južnyj antrojo rato mače 1:6, 7:6 (7:1), 6:2 nugalėjo slovaką Dominiką Hrbaty ir iškopė į kitą varžybų etapą. Trečiadienį įvyko ir šeši pirmojo rato susitikimai.
2003-10-09

Teniso turnyre Japonijoje paaiškėjo dar dvi moterų turnyro pusfinalio dalyvės

Japonijos sostinėje tęsiasi "Japan Open" tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 860 tūkst. JAV dolerių. Penktadienį paaiškėjo dar dvi moterų turnyro pusfinalio dalyvės. Penktoji turnyro raketė rusė Marija Šarapova ketvirtfinalyje 7:5, 7:6 (7:1) įveikė Claudine`ą Schaul (Klaidiną Šol) iš Liuksemburgo ir šeštadienį pusfinalyje susitiks su kine Zheng Jie (Žen Dži), kuri 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo tėvynainę Yan Zi.
2003-10-03

Pajėgiausių planetos tenisininkų ATP reitinge be pakitimų

Pirmadienį (08.25) paskelbtame pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge lyderio poziciją išsaugojo 33 metų amerikietis Andre Agassis (Andrė Agasis). A. Agasis turi 3920 taškų ir 95 taškais lenkia antroje vietoje esantį šveicarą Roger Federerį (Rožė Federerį). Trečioje vietoje su 3625 įskaitiniais taškais liko Ispanijos tenisininkas Juanas Carlosas Ferrero (Chuanas Karlosas Fereras). Net ir apgynęs sekmadienį JAV pasibaigusio ATP serijos "TD Waterhouse Cup" turnyro nugalėtojo titulą ta...
2003-08-25

Niujorko turnyro nugalėtojo titulą apgynė Tailando tenisininkas

Sekmadienį JAV pasibaigusio ATP serijos "TD Waterhouse Cup" vyrų teniso turnyro nugalėtoju antrus metus iš eilės tapo varžybų favoritas 24-erių metų tailandietis Paradornas Srichaphanas, sekmadienį finale per 70 minučių 6:2, 6:4 nugalėjęs metais jaunesnį amerikietį Jamesą Blake`ą (Džeimsą Bleiką). Šiame sezone Tailando tenisininkas laimėjo antrąjį turnyrą, po pergalės sausio mėnesį Indijoje. Iš viso per savo karjerą jis tapo jau keturių turnyrų nugalėtoju.
2003-08-25

Niujorko vyrų teniso turnyro aštuntfinalyje

Niujorke (JAV) tęsiasi ATP serijos "TD Waterhouse Cup" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 380 tūkst. JAV dolerių. Ketvirtadienį varžybų favoritas bei turnyro nugalėtojo titulą ginantis 24-erių metų tailandietis Paradornas Srichaphanas aštuntfinalyje 6:3, 6:4 nugalėjo 30-metį armėną Sargisą Sargsianą, o korto šeimininkas Jeffas Morrisonas 7:6 (9:7), 6:3 įveikė rusą Michailą Južnyj.
2003-08-22

Pajėgiausių planetos tenisininkų ATP reitinge

Pirmadienį (08.04) paskelbtame pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge lyderio poziciją išsaugojo 33 metų amerikietis Andre Agassis (Andrė Agasis).A.Agasis turi 4005 taškus ir 190 taškų lenkia antrąją poziciją užimantį atvirojo Prancūzijos čempionato nugalėtoją Ispanijos tenisininką Juaną Carlosą Ferrero (Chuaną Karlosą Fererą). Trečias lieka Vimbldono turnyro nugalėtojas šveicaras Roger`is Federeris (Rožė Federeris), turintis 3575 įskaitinius taškus.
2003-08-05

Londono teniso kortuose - Vimbldono turnyro lyderių pergalės

Vimbldono teniso turnyre Anglijoje penktadienį pergales vyrų vienetų varžybų šešioliktfinalyje iškovojo bei į aštuntfinalį pateko lyderiai. Penktoji turnyro raketė amerikietis Andy Roddickas (Endis Rodikas) 7:6 (7:5), 6:4, 6:4 nugalėjo dvidešimt penktąjį pagal reitingą ispaną Tommy Robredo (Tomį Robredą), aštuntas pagal skirstymą olandas Sjengas Schalkenas 6:2, 6:4, 7:6 (7:3) įveikė rumuną Victorą Hanescu (Viktorą Hanesku), o dvyliktoji turnyro raketė tailandietis Paradornas Srichaphanas 6:4, ...