paradorn srichaphan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paradorn srichaphan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paradorn srichaphan“.

WTA ir ATP serijos teniso turnyre Sidnėjuje

Sidnėjuje tęsiasi WTA ir ATP serijų "Medibank International" moterų ir vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 1 mln. JAV dolerių. Pergalingai moterų vienetų varžybas pradėjo pirmoji turnyro raketė prancūzė Amelie Mauresmo, antradienį antrajame rate 6:7 (4:7), 7:5, 6:1 įveikusi tėvynainę Tatianą Golovin.
2007-01-09

ATP tenisininkų reitinge amerikietis pakilo į antrąją vietą

Pirmadienį paskelbtoje pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP klasifikacijoje iš trečiosios vietos į antrąją pakilo amerikietis Andy Roddickas (Endis Rodikas), turintis 4390 įskaitinių taškų.
2004-02-16

"ATP Champions` Race" sezono reitingo lyderiu tapo šveicaras

2004 metų sezono "ATP Tour Champions` Race" klasifikacijos lyderiu tapo Australijos atvirojo teniso čempionato nugalėtojas Roger`is Federeris (Rožė Federeris), turintis 200 įskaitinių taškų. Į antrąją poziciją pakilo pirmojo šio sezono "Grand Slam" serijos turnyro finalininkas Maratas Safinas (140 tšk.
2004-02-02

Antrąjį turnyrą iš eilės laimėjęs slovakas tapo 2004 metų "ATP Champions` Race" lyderiu

Naujojo sezono - 2004 metų - "ATP Tour Champions` Race" klasifikacijos naujuoju lyderiu tapo slovakas Dominikas Hrbaty. tapo Prancūzijos tenisininkas Nicolas Escude (Nikolas Eskiudas). Prieš savaitę laimėjęs turnyrą Adelaidėje (Australija), o šeštadienį šventęs pergalę ir Oklende (Naujoji Zelandija) D.Hrbaty surinko 70 įskaitinių taškų ir 11 taškų lenkia ispaną Carlosą Moyą bei 20 taškų - į trečiąją poziciją smuktelėjusį buvusį lyderį prancūzą Nicolą Escudę.
2004-01-19

Teniso turnyre Japonijoje moterų turnyro favoritės nesėkmė

Japonijos sostinėje tęsiasi "Japan Open" tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 860 tūkst. JAV dolerių. Ketvirtadienį (10.02) sužaisti penki moterų turnyro susitikimai. Staigmeną pateikė Vengrijos tenisininkė Aniko Kaproš. Tik 127-ąją vietą WTA reitinge užimanti vengrė pirmajame ketvirtfinalio mače 6:4, 3:2 įveikė favoritę Ai Sugiyamą iš Japonijos, kuri antrame sete atsisakė tęsti kovą dėl traumos.
2003-10-02

Pajėgiausių planetos tenisininkų ATP reitinge be pakitimų

Pirmadienį (08.25) paskelbtame pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge lyderio poziciją išsaugojo 33 metų amerikietis Andre Agassis (Andrė Agasis). A. Agasis turi 3920 taškų ir 95 taškais lenkia antroje vietoje esantį šveicarą Roger Federerį (Rožė Federerį). Trečioje vietoje su 3625 įskaitiniais taškais liko Ispanijos tenisininkas Juanas Carlosas Ferrero (Chuanas Karlosas Fereras). Net ir apgynęs sekmadienį JAV pasibaigusio ATP serijos "TD Waterhouse Cup" turnyro nugalėtojo titulą ta...
2003-08-25

ATP "Masters Series" vyrų teniso turnyre Kanadoje

Kanadoje tęsiasi ATP "Masters Series" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,45 mln. JAV dolerių. Staigmeną ketvirtadienį trečiojo rato kovose pateikė slovakas Karolis Kučera, dviejuose setuose 6:3, 7:5 nugalėjęs antrąją turnyro raketę ispaną Juaną Carlosą Ferrero (Chuaną Karlosą Fererą). Sėkmingai trečiąjį turnyro ratą įveikė ir į ketvirtfinalį pateko kiti du favoritai - pirmąjį ir trečiąjį reitingą turintys tenisininkai - amerikietis Andre Agassis (Andrė Agasis) ir šveicaras Roge...
2003-08-08

Pajėgiausių planetos tenisininkų ATP reitinge

Pirmadienį (08.04) paskelbtame pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge lyderio poziciją išsaugojo 33 metų amerikietis Andre Agassis (Andrė Agasis).A.Agasis turi 4005 taškus ir 190 taškų lenkia antrąją poziciją užimantį atvirojo Prancūzijos čempionato nugalėtoją Ispanijos tenisininką Juaną Carlosą Ferrero (Chuaną Karlosą Fererą). Trečias lieka Vimbldono turnyro nugalėtojas šveicaras Roger`is Federeris (Rožė Federeris), turintis 3575 įskaitinius taškus.
2003-08-05

ATP serijos "Legg Mason Tennis Classic" vyrų teniso turnyre Vašingtone paaiškėjo ketvirtfinalio dalyviai

Vašingtone (JAV) tęsiasi "Legg Mason Tennis Classic" ATP serijos vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių. Turnyro favoritai amerikiečiai Andre Agassi (Andrė Agasis) ir Andy Roddickas (Endis Rodikas) nesunkiai pateko į ketvirtfinalį. Pirmąjį reitingą turintis A. Agassi ketvirtadienį 6:3, 6:2 nugalėjo 13-ąjį pagal skirstymą armėną Sargisą Sargsianą, o antroji turnyro raketė A. Roddickas 6:3, 7:6 (7:4) nugalėjo 14-ąjį reitingą turėjusį britą Gregą Rusedskį.
2003-08-01

Tūkstantasis Andre Agassio mačas karjeroje buvo pergalingas

Londone vykstančiame ATP serijos "Stella Artois Championship" vyrų teniso turnyre antradienį tūkstantąjį mačą profesionalaus tenisininko karjeroje žaidė 33-jų metų amerikietis Andre Agassis (Andrė Agasis). Antrąjį reitingą turnyre turintis A.Agassis 7:6 (7:5), 6:4 antrajame rate įveikė australą Peterį Luczaką (Peterį Lučaką) ir, iškovojęs 766-ąją pergalę, užimą šeštąją vietą tarp daugiausiai mačų laimėjusių tenisininkų.