paplūdimio tinklinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paplūdimio tinklinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paplūdimio tinklinis“.

Abi Lietuvos paplūdimio tinklinio poros žengė į „Challenge“ turnyro Kinijoje atkrintamąsias varžybas

Kinijoje prasidėjusį „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyrą sėkmingai pradėjo abi Lietuvos poros, kovojančios dėl svarbių olimpinės atrankos reitingo taškų. Moterų turnyro E grupės pusfinalyje lietuvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė po atkaklios kovos 2-1 (18:21, 21:14, 15:12) įveikė japones Akiko Hasegawą ir Miki Ishii. Tai buvo jau penktoji šių duetų tarpusavio akistata per pastarąjį pusmetį ir visus penkis susitikimus laimėjo Lietuvos paplūdimio tinklininkės.
2024-04-26

Elitiniame turnyre Meksikoje Lietuvos paplūdimio tinklininkai neįveikė braziliškų barjerų

Meksikoje prasidėjusiame antrajame šio sezono „Beach Pro Tour Elite16“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Lietuvos komandoms sublizgėti nepavyko. Moterų kvalifikacijos pirmajame rate Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė turėjo žaisti su čekėmis Barbora Hermannova ir Marie-Sara Stochlova, bet pastarosios dėl traumos paskutinę akimirką atsisakė pradėti susitikimą ir mūsiškės be kovos žengė į kitą etapą.
2024-04-18

Dvi brazilų poras eliminavę Lietuvos paplūdimio tinklininkai Meksikoje prasibrovė į pagrindines varžybas

Dėl svarbių olimpinės atrankos reitingo taškų kovojantys Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas pateko į Meksikoje prasidėjusio „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyro pagrindines varžybas. Kvalifikacijoje mūsiškiai sugebėjo eliminuoti dvi Brazilijos poras.
2024-04-12

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Brazilijoje liko per plauką nuo pagrindinių varžybų

Brazilijoje vykstančiame antrajame šio sezono „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre į pagrindines varžybas nepavyko prasibrauti abiem Lietuvos komandoms. Priešingai nei prieš savaitę vykusiame turnyre, šįkart tiek Monikai Paulikienei ir Ainei Raupelytei, tiek Patrikui Stankevičiui ir Audriui Knašui kovą teko pradėti kvalifikacijoje.
2024-03-29

Lietuvos paplūdimio tinklininkai pasiruošimą naujam sezonui pradėjo su Latvijos žvaigždėmis

Praėjusį sezoną užbaigę istoriniu pasiekimu Lietuvos paplūdimio tinklinyje, Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas nuo sausio mėnesio jau kibo į darbus ruošiantis dar vienam sezonui, galinčiam išpildyti naujas svajones. Praėjusių metų gruodį bronzos medalius „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre Filipinuose iškovoję Lietuvos paplūdimio tinklininkai poilsiui turėjo vos mėnesį, nes sausio pirmąją savaitę jie jau pradėjo fizinio pasirengimo treniruotes.
2024-02-08

Profesionaliame tinklinyje debiutavusi Ainė Raupelytė įvertino besibaigiančius metus: „Visiškas kosmosas“

Praėjusią savaitę Vilniuje nugriaudėjo prestižiniai Lietuvos sporto apdovanojimai, o juos transliavo 30-metį švenčianti TV3 televizija. Metų proveržio nominacijoje triumfavo įspūdingus rezultatus paplūdimio tinklinio aikštelėje 2023 m. pademonstravęs Ainės Raupelytės ir Monikos Paulikienės duetas. Tinklininkės tapo Lietuvos čempionėmis, Europos čempionate užėmė 5 vietą (aukščiausia vieta Lietuvos tinklinio istorijoje), o pasaulio čempionate lietuvių duetas finišavo septynioliktoje pozicijoje.
2023-12-26

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas. Lietuvos sportininkai pirmą sykį iškovojo tokio lygio turnyro bronzos medalius. Tai pirmieji tokių varžybų medaliai apskritai Lietuvos paplūdimio tinklinio istorijoje. Šiais metais dusyk ketvirtą vietą „Challenge“ turnyruose užėmė Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė.
2023-12-03

Tailande – geriausias pakartotas Lietuvos paplūdimio tinklininkų karjeros rezultatas

Tailande vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre lietuviai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas užėmė penktąją vietą bei pakartojo geriausią savo pasiekimą tokio lygio turnyre. Mūsiškiai pirmajame atkrintamųjų varžybų rate šeštadienį 2-0 (22:20, 21:12) įveikė portugalus Joao Pedrosą ir Hugo Camposą. Dėl vietos pusfinalyje lietuviai stojo į kovą su ketvirtais pagal skirstymą olandais Matthew Immersu ir Stevenu van de Velde.
2023-11-18

Pergale turnyrą Kinijoje pradėjusios Paulikienė ir Raupelytė žengė į aštuntfinalį

Kinijoje prasidėjusį „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyrą sėkmingai pradėjo Lietuvos čempionės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Lietuvos sportininkės B grupės pusfinalyje 2-1 (19:21, 23:21, 15:8) įveikė prancūzes Clemence Vieirą ir Alinę Chamereau. Vėliau akistatoje dėl pirmosios vietos grupėje M. Paulikienė ir A. Raupelytė po atkaklios kovos 1-2 (21:16, 19:21, 11:15) pralaimėjo antroms pagal skirstymą šveicarėms Esmee Bobner ir Zoe Verge-Depre.
2023-11-03

Po atkaklios kovos amerikiečiams nusileidę Stankevičius ir Knašas pasitraukė iš turnyro Kinijoje

Geriausi Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas tęsia lenktynes į Paryžiaus Olimpines žaidynes, tačiau „Pro Tour Challenge“ turnyras Kinijoje lietuviams užsibaigė po grupių etapo. 45-oji planetos pora turnyrui Haikou mieste ruošėsi stovykloje Šri Lankoje, tačiau sąlygos Kinijoje laukė visai kitokios.