Paolo Banchero

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Paolo Banchero“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Paolo Banchero“.

Po daugiau nei penkerių metų – „Magic“ pergalė prieš Milvokio klubą

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Orlando „Magic“ (5/4) krepšininkai. Jamahlo Mosley treniruojama komanda namų arenoje 112:97 (29:25, 36:24, 23:23, 24:25) nugalėjo Milvokio „Bucks“ (5/4) klubą. Orlando kmandai Paolo Banchero pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, broliai Wagneriai surinko 46 taškus. Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo įmetė 35 taškus bei atkovojo 10 kamuolių, bet „Bucks“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Dėl kojos raumens skausmų dvikovą praleido Damianas Lillardas.
2023-11-12

JAV krepšininkai su pagarba atsiliepė apie lietuvius, „Pelicans“ lyderis prasitarė ir apie pokalbį su Valančiūnu

Pasaulio krepšinio čempionate sekmadienį susitiks be pralaimėjimų žengiančios Lietuvos ir JAV rinktinės (abi po 4/0). Komandų akistatoje paaiškės, kas taps J grupės nugalėtojais. Abi rinktinės bilietus į turnyro ketvirtfinalį užsitikrino paskutiniuose mačuose, kai amerikiečiai nors ir turėjo vargo, bet galiausiai 85:73 palaužė juodkalniečius, o uraganiniai lietuviai 92:69 įveikė graikus.
60 2023-09-02

Žiniasklaida: NBA geriausiu naujoku pripažintas Banchero pasaulio čempionate atstovaus JAV rinktinei

„The Athletic“ žurnalistas Shamsas Charania skelbia, jog geriausiu NBA metų naujoku praėjusiame sezone pripažintas Paolo Banchero, turintis JAV ir Italijos pilietybes artėjančiame pasaulio čempionate pasirinko atstovauti JAV rinktinei. Itališką pasą krepšininkas gavo dar 2020-aisiais.  2022 m. NBA naujokų biržoje P. Banchero pirmasis Orlando „Magic“ ekipos šaukimas ir praėjusiame sezone fiksavo 20 taškų, 6,9 atkovoto kamuolio ir 3,7 rezultatyvaus perdavimo statistiką.
2023-06-24

Nuo Jameso laikų nematytas debiutas: neįtikėtiną pasirodymą surengė pirmasis šaukimas Banchero

Pergalę NBA iškovojo Detroito „Pistons“ krepšininkai. Dwane'o Casey auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 113:109 (17:28, 40:27, 34:28, 22:26) palaužė Orlando „Magic“ ekipą. Pirmasis šaukimas Paolo Banchero pralaimėjusiems per 35 minutes pelnė 27 taškus (11/18 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 5 kartus. Jis tapo pirmuoju naujoku po LeBrono Jameso, kuris debiutiniame mače rinko 25+5+5 statistiką.
2022-10-20

Pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas ir vokietis prisidėjo prie „Magic“ pergalės

Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo Orlando „Magic“ krepšininkai. Jamahlo Mosley auklėtiniai svečiuose 102:99 (19:33, 30:19, 27:31, 26:16) palaužė San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus. Vokietis Franzas Wagneras nugalėtojams per 22 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 2 klaidas, prasižengė 2 kartus.
2022-10-07

NBA pasiruošime – kuklus pirmojo naujokų biržos šaukimo debiutas

Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo Memfio „Grizzlies“ klubas. Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 109:97 (25:21, 31:21, 30:27, 23:28) įveikė Orlando „Magic“ komandą. Pirmasis šaukimas Paolo Banchero pralaimėjusiems per 23 minutes pelnė 8 taškus, jis pataikė du metimus iš devynių. Taip pat atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Memfio ekipą į priekį vedė Ja Morantas, kuris per 21 minutę įmetė 22 taškus.
2022-10-04

Pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas pasirašys sutartį su „Jordan Brand“

Pirmasis naujokų biržos šaukimas Paolo Banchero pasirašys sutartį su batelių gamintoja „Jordan Brand“. Jis prisijungs prie Luka Dončičiaus, Ziono Williamsono ir Russello Westbrooko, kurie taip pat atstovauja šiam vardui. 19 metų puolėjas atstovaus Orlando „Magic“ komandai, o praėjusiame NCAA sezone jis rinkdavo 17,2 taško ir atkovodavo 7,8 kamuolio.
2022-07-31

Pusiau profesionalioje lygoje – NBA naujokų siautulys

Šis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) tarpsezonis nepasižymi komandų aktyvumu rinkoje, o žaidėjams tai tapo proga pasimėgauti žaidimu pusiau profesionaliose lygose. Buvusio krepšininko Jamalo Crawfordo organizuojamoje „CrawsOver“ lygoje pasižymėjo jėgas sujungę pirmieji šių metų naujokų biržos šaukimai Paolo Banchero ir Chetas Holmgrenas.
2022-07-31

Pirmasis NBA šaukimas debiutavo Las Vegaso vasaros lygoje

Las Vegaso vasaros lygoje debiutavo pirmasis šaukimas Paolo Banchero. Italo vedama Orlando „Magic“ 91:77 įveikė Hiustono „Rockets“ krepšininkus. L.Banchero per 26 minutes pelnė 17 taškų (3/9 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo. „Rockets“ gretose žaidžia trečiasis šių metų naujokų biržos šaukimas Jabari Smithas. Jis per 31 minutę surinko 10 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.