pankrationas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pankrationas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pankrationas“.

Tragiškai mirė Rusijos sporto viltis: pražudė telefonas

Tragiškai žuvo Rusijos pankrationo čempionė, 15-metė Irina Rybnikova. Mergina, vietos žiniasklaidos teigimu, žuvo kai maudėsi vonioje ir kalbėjo į elektros tinklą įjungtu telefonu. Pasak Rusijos pankrationo federacijos prezidento Abdulatipo Kazbekovo, sportininkė žuvo gruodžio 8-ąją. Ji maudėsi kalbėdama kraunamu telefonu. Mergina netyčia išmetė telefoną į vandenį ir žuvo nuo elektros srovės. „Komsomolskaja Pravda“ šaltinių teigimu, tai yra Rusijos čempionė Irina Rybnikova.
2018-12-10

Tomas Pakutinskas apgynė pankrationo pasaulio čempiono titulą

Gruzijos sostinėje Tbilisyje įvykusiame 2016 metų pankrationo pasaulio čempionate lietuviai iškovojo 2 apdovanojimus. Į pačią viršūnę antrus metus iš eilės pakilo Tomas Pakutinskas, laimėjęs svorio kategorijos per 100 kg varžybas. Tuo metu Valdemaras Kulda, kaip ir prieš metus, svorio kategorijoje iki 84 kg užėmė trečiąją vietą.
2016-10-03

Tomas Pakutinskas nokautavo vienintelį varžovą Lietuvos čempionate

Atgimusi Lietuvos pankrationo federacija po 8 metų pertraukos surengė Lietuvos čempionatą, kuriame įspūdinga pergale džiaugėsi ir 2015 metų pasaulio čempionas Tomas Pakutinskas. Svorio kategorijoje per 100 kg T. Pakutinskas turėjo tik vieną varžovą - Zbygnevą Lukaševičių. Sportininkų kova dėl Lietuvos čempiono titulo nevyko ilgai - pasaulio čempionas galingu smūgiu keliu privertė varžovą kapituliuoti anksčiau laiko.
2016-04-26

Tomas Pakutinskas: noriu laimėti viską pankrationo pasaulyje

2015 metais pasaulio pankrationo čempionu tapęs Tomas Pakutinskas šiemet turi naują tikslą - ne tik apginti geriausio pasaulyje kovotojo titulą, bet ir tapti Europos čempionu bei laimėti Pasaulio taurės turnyrą Vilniuje. Geriausi Lietuvos pankrationo meistrai varžybų sezoną pradės jau šeštadienį, kuomet Vilniaus „Ekinstos“ sporto salėje (Vytenio g. 46B) vyks 2016 metų Lietuvos čempionatas. Jame dalyvaus ir du šiuo metu geriausi šalies atletai - Tomas Pakutinskas ir Valdemaras Kulda.
2016-04-22

Baltijos šalių pankrationo čempionate – lietuvių medaliai

Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame atvirajame Baltijos šalių pankrationo čempionate Lietuvos atstovai iškovojo penkis apdovanojimus. Keturis medalius mūsų šaliai pelnė klubo „Pankratos“ auklėtiniai ir jų treneris Konstantinas Moksinas. „Pankratos“ vadovas pirmąją varžybų dieną tapo Baltijos šalių čempionu kovose, vykusiose pagal graplingo imtynių taisykles. Šioje rungtyje amžiaus grupėje iki 14 metų (iki 50 kg) čempionu tapo ir 11-metis Marius Juckevičius.