pankos lodzės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pankos lodzės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pankos lodzės“.

Lenkijoje Lietuvos futbolininkai liko be medalių

Šeštadienį pasibaigusiame Lenkijos futbolo čempionate klubai su lietuviais liko be medalių. Aukščiausiai pakilo Vido Alunderio Lubino „Zaglębie“ ekipa su 52 taškais užėmusi penktą vietą. Praėjusių metų šalies čempionai „Zaglębie“ futbolininkai šeštadienį principinėje dvikovoje dėl penktosios pozicijos namuose 1:0 (0:0) įveikė šeštoje vietoje likusią Andriaus Skerlos Kielcų Korona (51 tšk.) vienuolikę. Abu lietuviai žaidė visą susitikimą, o pergalingą įvartį įmušė Maciejus Iwanskis (79 min.
2008-05-11

M. Pankos komandos nesėkmė Lenkijos futbolo pirmenybėse

Penktadienį pirmosiose Lenkijos futbolo pirmenybių XXVI turo rungtynėse Mindaugo Pankos Lodzės "Widzew" klubas namuose 2:4 (1:4) pralaimėjo Bytomo "Polonia" vienuolikei ir su 22 taškais šešiolikos komandų turnyre nukrito į penkioliktąją poziciją. Lietuvis žaidė visą susitikimą ir buvo įspėtas. Šeimininkų gretose pasižymėjo Adrianas Budka (2 min.) ir Stefano Napoleonis (77 min.). Įvarčius svečiams, kurie su 23 taškais pakilo į tryliktąją vietą, pelnė Marcinas Radzewiczius (22 min.
2008-04-19

Lenkijos futbolo pirmenybėse lietuvių klubas tebėra šeštas

Penktadienį sužaistos pirmosios Lenkijos futbolo pirmenybių XV turo rungtynės. Šeštąją vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Tado Papečkio ir Mariaus Kižio Zabžės "Gornik" (24 tšk.) klubas mačą namuose su tryliktojoje pozicijoje esančia Mindaugo Pankos Lodzės "Widzew" (13 tšk.) ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (1:1). Nė vienas iš trijų lietuvių šiose rungtynėse nežaidė. Svečiai pirmavo po Josepho Dayo Oshadogano (34 min.) įvarčio, o rezultatą dar iki pertraukos (45 min.
2007-11-24

Lenkijos futbolo taurėje - lietuvio klubo pergalė

Antrą pergalę Lenkijos futbolo lygos taurės turnyro keturių ekipų A grupės trečiojo turo mače iškovojo pirmaujanti Gražvydo Mikulėno Chožuvo "Ruch" ekipa, antradienį svečiuose 3:1 (2:0) įveikusi autsaidere tapusią Lodzės KS vienuolikę.G. Mikulėnas žaidė nuo 65-os minutės, o įvarčius svečiams pelnė Lilo (5 min.), Michalas Osinskis (19 min.) ir Grzegorzas Bonkas (71 min.).Vienintelio įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Lukaszas Tralka (88 min.
2007-10-24

Lenkijos futbolo lygos mače lietuvis pašalintas iš aikštės

2007-2008 metų sezono Lenkijos futbolo lygos taurės turnyro rungtynėse Vidas Alunderis buvo pašalintas iš aikštės, tačiau lietuvio Lubino "Zaglębie" klubas 16 komandų B grupės antrojo turo mače namuose 2:1 (1:1) įveikė Poznanės "Lech" ekipą.Lietuvos futbolininkas po antrojo įspėjimo iš aikštės buvo pašalintas jau 35-ą minutę.Nepilnos sudėties mačą baigė ir svečiai - 74-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Tomaszas Midzierskis.Įvarčius nugalėtojams antradienio mače pelnė Andre Nunesas (43 min.