panevėžio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „panevėžio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „panevėžio“.

Nuteisti du broliai ir jų draugas vogę iš kaimynystėje gyvenusių ūkininkų

Panevėžio apylinkės teismo Rokiškio rūmai laisvės atėmimo bausmėmis nuteisė du brolius ir jų draugą, per tris mėnesius įvykdžiusius 12 nusikalstamų veikų – pagrobusius svetimo turto už 40 tūkstančių eurų, ketvirtadienį paskelbė teismas.  Teismo sprendimu visi trys vyrai nuteisti terminuotomis laisvės atėmimo bausmėmis nuo trejų metų devynių mėnesių iki penkerių metų. Du asmenys nuteisti dėl 12 nusikalstamų veikų, vienas – dėl devynių.
Kriminalai 2023-05-04

Iš Panevėžio ligoninės kiemo pavogtos laistymo sistemos

Iš Panevėžio ligoninės kiemo pirmadienį pavogtos laistymo sistemos. Kaip informavo Panevėžio apskrities policija, gegužės 1-ąją, apie 10.30 val., Panevėžyje, Smėlynės gatvėje, iš Respublikinės Panevėžio ligoninės kiemo pavogtos dvi laistymo sistemos. Nuostolis – 231 euras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, už tai gali būti baudžiama laisvės atėmimu iki trejų metų.
Kriminalai 2023-05-03

Avarija Panevėžyje: prabangus automobilis rėžėsi į atitvarus netoli mokyklos

Šįryt Panevėžyje (Respublikos g.), „Porsche” automobilis netikėtai ėmė suktis ir nevaldomas trenkėsi į atitvartus. Nelaimė įvyko šalia mokyklos, tačiau niekas nenukentėjo. „Nelaimė įvyko rytinio piko metu, kai tuo keliu į mokyklą eina vaikai”, – pasakoja įvykio vietoje buvusi TV3 žurnalistė.  Pranešama, kad automobilio detalės pažiro ant šaligatvio, tačiau priežastys, kodėl automobilis staiga pradėjo suktis – nėra dar aiškios.

Apeliacinis teismas atmetė anykštėną kankinusių vyrų skundus, jie lieka nuteisti

Lietuvos apeliacinis teismas atmetė anykštėną pagrobusių ir kankinusių keturių vyrų skundus, jie lieka nuteisti, trečiadienį pranešė prokuratūra. Teismas paliko galioti pernai liepą priimtą Panevėžio apygardos teismo sprendimą, kuriuo nusikaltimo organizatoriui M. M. skyrė ketverių metų laisvės atėmimo bausmę.
Kriminalai 2023-01-25

Panevėžyje – pirmoji mirtis šiemet dėl erkinio encefalito

Šiemet Lietuvoje mirė pirmasis žmogus nuo erkinio encefalito, tai patvirtino Panevėžio ligoninės atstovai. Tai – pirmoji šios ligos auka šiemet. Apie mirtį naujienų portalui tv3.lt patvirtino Panevėžio ligoninės komunikacijos specialistas Vytautas Riaubiškis. Iš viso per praėjusius metus buvo užfiksuota 711 susirgimų erkiniu encefalitu. Deja, 6 žmonės mirė.

Panevėžio ligoninėje koronavirusas nustatytas dar vienam pacientui

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje koronavirusas nustatytas dar vienam pacientui, jis gydytas Gastroenterologijos skyriuje. Kaip informavo ligoninės vadovas Arvydas Skorupskas, teigiamas atsakymas gautas šeštadienį, 14 pacientų perkelti į kitus skyrius, saviizoliacijai išsiųsta 14 skyriaus medikų. Visi jie tikrinti dėl koronaviruso.
Aktualijos 2020-03-29

„Lietkabelis“ iškovojo pirmą pergalę FIBA Čempionų lygoje

Panevėžio „Lietkabelio“ (1/4) komanda FIBA Čempionų lygos turnyre įsirašė pirmąją pergalę. Nenado Čanako auklėtiniai namuose 98:83 (26:23, 24:22, 18:18, 27:18) pranoko Torunės „Polski Cukier“ (1/4) krepšininkus.
2019-11-12

Prie Panevėžio – viename kieme negyvi brolis ir sesuo: aplinkybės kelia šiurpą

Panevėžio priemiestyje netikėtai rasta negyva pora. Dviaukščiame name ant grindų aptikta negyva moteris, o ūkiniame pastate dar ir vyro lavonas. Paaiškėjo, kad tai sesers ir brolio palaikai. Pastarojo niekas nepasigedo mažiausiai 4 paras. Panevėžio rajone, Piniavoje dviejų žmonių kūnai kieme. Be gyvybės ženklų ant grindų gulinčią moterį aptiko sūnus. O negyvo vyro palaikai buvo rasti ūkiniame pastate.

Panevėžio korupcijos tyrime – nesibaigiančios mero bėdos

Galimą politinę korupciją Panevėžyje tirianti teisėsauga tyrimą išskaidė į dvi atskiras bylas. Kvietimo duoti parodymus dar kartą sulaukė meras Rytis Mykolas Račkauskas. Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) BNS informavo, kad Panevėžio apygardos prokuratūra sausio 28-ąją išskyrė du ikiteisminius tyrimus. „Viename ikiteisminiame tyrime merui pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo, kitame – dėl piktnaudžiavimo“, – nurodė tarnyba.

Melagingai pranešta apie sprogmenį Panevėžio rajono mokykloje

  Ketvirtadienio ryto pranešimas apie sprogmenį Panevėžio rajone, Velžio kaime, esančioje gimnazijoje buvo melagingas, pranešė policija.   Mokymo įstaigoje 7.40 val. įvestas planas „Skydas“. Atvykę „Aro“ išminuotojai patikrino patalpas ir jokių sprogmenų nerado. Panevėžio apskrities policija primena, kad už melagingus pranešimus gresia baudžiamoji atsakomybė.
REKLAMA
REKLAMA

Girtas policijos darbuotojas siautė gatvėje: išvertė tvorą, kliudė šiltnamį

 Panevėžyje neblaivus policijos darbuotojas automobiliu sugadino tvorą, įlėkė į privataus namo kiemą ir kliudė ten esantį šiltnamį. Kaip skelbia Policijos departamentas, incidentas įvyko trečiadienį, apie 16 val. 14 min., Panevėžyje, Kuršių gatvėje, automobilis „Renault Laguna“, vairuojamas neblaivaus (2,07 prom. alkoholio) Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Aptarnavimo skyriaus darbininko atsitrenkė į tvorą ir iš įvykio vietos pasišalino.
Kriminalai 2018-12-06

Panevėžio meras – vis dar be mero kedės

Panevėžio apygardos teismas atmetė nušalinto Panevėžio mero Ryčio Mykolo Račkausko skundą jam pratęsto laikino nušalinimo nuo Panevėžio mero pareigų, rašoma pranešime spaudai.
Aktualijos 2018-10-19

Alytaus pareigūnai sukelti ant kojų: šis vyras slapstosi

Alytaus pareigūnai išplatino skubų pagalbos prašymą. Informuojama, kad Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško nuo ikiteisminio tyrimo pasislėpusio 23 m. įtariamojo Egidijaus Jenciulevičiaus.  Neatmetama galimybė, kad asmuo gali dirbti pas ūkininkus. Gyventojus, ką nors žinančius apie minėto asmens buvimo vietą ar jį mačiusius, prašome informuoti Alytaus apskr.

Lyg siaubo filme: netoli Panevėžio vyras pareigūną puolė kirviu

Antradienį sulaikomas Panevėžio rajono gyventojas į policijos pareigūną metė kirvį, pranešė Policijos departamentas. Apie 13 val. gautas 1952 metais gimusios moters pranešimas, kad Panevėžio rajone, Nevėžninkų kaime esančiuose namuose, ją sumušė 1952 metais gimęs vyras. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, vyras, vengdamas sulaikymo, užsidarė namuose ir grasino šakėmis, kirviu bei susprogdinti namą, jeigu pareigūnai bandys patekti į vidų. 16.30 val.
Kriminalai 2017-10-18

Pamatykite, kokiomis sąlygomis gyvena bausmę Panevėžyje atliekančios moterys

Panevėžio pataisos namai – ta vieta, kur teismo paskirtą bausmę atlieka nuteistos moterys. Ši vieta išskirtinė dar ir dėl to, kad čia moterys gali gyventi kartu su vaikais, bent iki tol, kol jiems sukanka ketveri metukai. Naujienų portalas tv3.lt siūlo savo skaitytojams pamatyti bei įvertinti sąlygas, kurios yra sudarytos su vaikais gyvenančioms nuteistosioms. Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriose nuotraukose yra matomos tos gyvenamos patalpos, kuriose nuteistosios glaudžiasi su vaikais.
Aktualijos 2017-07-09

Čikagoje surengta lietuvių „Žvaigždžių diena“

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 11 d., Pasaulio lietuvių centrą Lemonte sudrebino tradicinė, jau 14-ąjį kartą surengta, Čikagos lietuvių krepšinio lygos (ČLKL) „Žvaigždžių diena“. Čia spindėjo geriausi didžiausios išeivijoje krepšinio lygos krepšininkai, o šį renginį puikiai apipavidalino meno kolektyvai. 2017 m. „Žvaigždžių dieną“ atidarė „Kauno“ ir „Panevėžio“ senjorų komandos, kurios tarpusavio ginče išsiaiškino bronzinių apdovanojimų savininkus.
2017-03-16

Lietuvoje šaltis jau pareikalavo pirmosios aukos

Panevėžyje šaltos naktys pasiglemžė pirmąją auką – mirtinai sušalo Ėriškių kaimo gyventojas. Smarkiai atšalusį vyriškį net kelias valandas gaivino greitosios medikai, vėliau ligoninės reanimatologai, tačiau pusamžio vyro gyvybė užgeso. O medikai jau perspėja gyventojus saugotis atšalusių orų. Šį 55-erių metų jau nebereaguojantį į aplinką vyrą Panevėžio rajono greitosios medikai itin profesionaliaišildė ir gaivino visą kelią iki ligoninės.
Kriminalai 2016-10-19

Gripo epidemija smogia toliau: pranešta apie dar vieną mirtį, ligoninės – perpildytos

Lietuvoje nuo gripo mirė dar vienas žmogus - šįkart liga nusinešė moters gyvybę Panevėžyje. Mirties diagnozė - abipusė pneumonija, gripas A. Epidemiologinis tyrimas tęsiamas toliau. Centro duomenimis, 2016 metų sausio mėnesį Panevėžio apskrityje užregistruoti 485 gripo ir 5747 ŪVKTI atvejai. Ne pirma mirtis šią savaitę Dar vieną gyvybę gripas nusinešė trečiadienį Klaipėdoje.
Aktualijos 2016-02-11

Pažangių produktų gamybai pasirinko ne Kiniją, o Panevėžį

  6 mln. eurų investicija ir 100 naujų darbo vietų Panevėžio gyventojams – taip vienu sakiniu naujausią veiklos etapą reziumuoja prieš metus įkurtos Panevėžio laisvosios ekonominės zonos valdytojai. Pritrauktas stambus investuotojas pirmąjį statybų etapą beveik 2 hektarų sklype planuoja pradėti šį birželį, o visiškai įsikurti Panevėžyje – per trejus metus. Atšvaitus ir medicinines priemones gaminanti bendrovė „Reflektorius“ naujose, beveik 8 tūkst.
2015-04-21

Pasų keitimo vajus: laukiama piko

Inga SMALSKIENĖ Šiemet prasidėjęs pasibaigusio galiojimo pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo vajus vidurvasarį pasieks apogėjų, vasaros pabaigoje pradės pamažu slūgti, o metams baigiantis šalies migracijos skyriuose nebeliks eilių. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Migracijos skyriaus viršininkė Bronislava Pliavgienė mano, kad tokios prognozės pasitvirtins.
Lietuva 2013-07-03

Prasiautusi vėtra paliko vėjovartas ir vėjolaužas

Nemažų nuostolių  Lietuvos miškams padarė praėjusį savaitgalį siautusi vėtra. Skaičiuojama, kad vien valstybiniuose miškuose teks sutvarkyti 200 tūkst. kubinių metrų vėjovartų, itin daug jų Panevėžio, Radviliškio, Raseinių, Anykščių urėdijose. Skirtingai nei prieš dvejus metus, kai škvalas buvo išklojęs dalį Dzūkijos miškų, šį kartą labiausiai nukentėjo Vidurio Lietuvos miškai. Daugiausia išrauta, išlaužyta pavienių medžių prie kelių ir elektros linijų.
2012-10-13

Sprendimui perkelti elektros gamybą iš Elektrėnų – 15 dienų

Per 15 dienų paaiškės, ar energetikos ministras Arvydas Sekmokas pritars racionalesnei energijos gamybai ir užtikrins galimybę gyventojams visoje Lietuvoje už šilumą mokėti iki 4 ct/kWh mažiau. Energetikos ministerija ne vėliau kaip iki rugpjūčio 1 dienos privalo patvirtinti elektros gamybos kvotas.
2012-07-17

Miestų ir kurortų svečiams – 200 tūkst. nemokamų kišeninių žemėlapių

Miestų svečiams – mažiau galimybių pasiklysti. Didžiųjų Lietuvos miestų bei kurortų turizmo informacijos centruose, oro uostuose, viešbučiuose ir kitose turistų lankomose vietose paskleisti 200 tūkst. nemokamų informacinių žemėlapių. Juos išleido Valstybinis turizmo departamentas kartu su UAB „Azet Media“. Parengtos ir platinamos Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Palangos, Druskininkų ir Birštono miestų schemos.
2012-07-17

Nemokami būreliai – kol kas tik eksperimentas

Vyriausybės patvirtintas neformaliojo ugdymo krepšelis Panevėžyje veikiančių būrelių vaikams neatpigins. Panevėžyje popamokinės veiklos organizatoriai, neformaliojo ugdymo įstaigų vadovai trina rankas: Vyriausybė trečiadienį pritarė Švietimo ir mokslo ministerijos pateiktoms mokinio krepšelio apskaičiavimo ir paskirstymo pataisoms, kuriomis numatoma įvesti 100 litų dydžio neformaliojo vaikų švietimo krepšelį.
2012-06-30

Nuteistiesiems vartai plačiai nesivers

Nenumaldomai artėja liepos 1-oji, kai pradės veikti laisvę tūkstančiams nuteistųjų žadantis Probacijos įstatymas. Kas atsitiks liepos 1-ąją? Ar tikrai trijų tūkstančių nuteistųjų lavina plūstelės pro pravirus įkalinimo įstaigų vartus ir užgrius ir taip silpnus visuomenės pečius? Vienintelės šalyje moterims skirtos įkalinimo įstaigos – Panevėžio pataisos namų – direktoriaus pavaduotojai Reginai Stankuvienei pastaruoju metu vis dažniau tenka telefonu bendrauti su nuteistųjų artimaisiais.
titulinis 2012-06-09

Lukiškių kalėjimui iškelti iš sostinės centro ieškomas privatus partneris

Teisingumo ministerija ieško privačių partnerių, kurie sostinės centre įsikūrusį Lukiškių kalėjimą perkeltų į Pravieniškes ir aptarnautų ateinančius 25 metus. Artimiausiomis dienomis bus paskelbtas konkursas, kurio nugalėtojas privačiomis lėšomis turės baigti rekonstruoti laisvus Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pastatus ir į juos perkelti vienintelį Lietuvoje kalėjimą iš Lukiškių.
titulinis 2012-05-22

Panevėžiečiai pradėjo tiekti kompresorius „KamAZ“ gamyklai

Vienintelė Baltijos šalyse automobilių kompresorių gamintoja „Panevėžio Aurida“ pradėjo tiekti kompresorius didžiausiai Rusijos sunkvežimių gamyklai „KamAZ“. „Po ilgų derybų pasirašėme sutartį su Rusijos sunkvežimių gigantu „KamAZ“. Tai didžiulė įmonė ir rimtas pirkėjas. Ilgiausiai užtrukome derindami kompresoriaus kainą“, - sako bendrovės generalinis direktorius Redas Klupšas. UAB „Panevėžio Aurida“ jau gamina naujos kartos kompresorius.
2012-05-14

Paini ūkininko žlugdymo istorija

Po pustrečių metų bylinėjimosi ūkininkas prarado sveikatą, pinigus, pradėjo augti jo skolos, o ūkis pakibo ant prarajos krašto. Viena bėda nevaikšto – greitai susiranda kitą. Grūdų supirkėjų automobilio traumuotas ūkininkas ne tik prarado sveikatą – netrukus buvo areštuotas jo nekilnojamasis ir kilnojamasis turtas bei piniginės lėšos banko sąskaitose, o įtariamasis atsipirko išgąsčiu, nes ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas.

Sąskaitos už šildymą išaugino skolų kuprą

Iki šiol su skolomis šilumininkams kovoję gyventojai nuleidžia rankas: apmokėti vasario sąskaitas vienu kartu daug kam buvo nepakeliama. O skolintis iš banko neapsimoka: tiekėjų skaičiuojami delspinigiai gerokai menkesni nei paskolų palūkanos, rašo „Lietuvos rytas“. Vasarį, palyginti su sausiu, 30–40 proc. padidėjusios sąskaitos už šildymą buvo pernelyg skausmingos. Tai pastebėjo tiek šilumos tiekėjai, tiek skolas fiksuojantys specialistai.
2012-04-07

Nuteistieji nutraukė protesto akciją

Teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus įsakymas dėl laisvės atėmimo vietų vidaus tvarkos taisyklių pakeitimo įsigalios nuo balandžio 1-osios, kaip ir buvo numatyta, išskyrus nuostatas, susijusias su maisto įsigijimo ir laikymo sąlygomis.

Rytų Lietuvoje keliai slidoki

Antradienio rytą Rytų Lietuvoje keliai vietomis padengti sniego sluoksniu, slidoka, pranešė Automobilių kelių direkcija. Naktį Rytų Lietuvoje pasnigo, vietomis sniegą keisdavo šlapdriba arba lietus. Rytą snyguriuoja Zarasų rajone, lyja Rokiškio ir Kupiškio rajonuose, kitur be kritulių. Sudėtingiausios eismo sąlygos yra Rytų Lietuvoje, Ignalinos rajone nakties metu prisnigo iki 5 cm.
2012-03-27

Kiek ir kokio vandens išgerti sveika?

Mažiausią nukrypimą nuo normalios skysčių pusiausvyros organizmas nedelsiant koreguoja prakaito, šlapimo išskyrimu, papildydamas skysčio atsargas. Vanduo pašalinamas tokiu būdu: inkstai išskiria 1,5 litro, oda – 0,5–1 litrą, plaučiai – 250–350 mililitrų, žarnynas – 50–200 mililitrų. Per daug – nesveika Per didelis išgertas vandens kiekis, sveikatai ne visuomet į naudą. Vandens balansą reguliuoja nervų ir endokrininės sistemos.
2012-03-22

Pedagogikos menas – ugdyti pradinuką, pamatyti asmenybę

Kovo 15 d. Vilniuje pristatomas naujas, ES struktūrinių fondų remiamas, pradinio ugdymo tobulinimui skirtas projektas. Jis sukurs realias galimybes mokytojams pasižiūrėti į ugdymą ne tik kaip į darbą, bet ir kaip į meną, išlaisvinantį vaikų kūrybines galias.
2012-03-15

Aiškinsis, kokius būrelius lanko moksleiviai

Ugdymo plėtotės centras kartu su keturiomis šalies savivaldybėmis kuria neformaliojo moksleivių ugdymo modelį.Pagal jį vaikai patys galėtų pasirinkti būrelius ir jų veikla būtų finansuojama mokinių krepšelio principu, praneša LTV „Panorama“. Panevėžio priemiestyje esančios gimnazijos moksleiviai diskutuoja, kokių neformaliojo ugdymo užsiėmimų jiems trūksta, kaip pedagogai turėtų juos sudominti.
2012-03-04

Rusijos piliečiai Lietuvoje atiduoda savo balsus už V. Putiną

Renkant Rusijos prezidentą 16 val. balsavo 4002 nuolat Lietuvoje gyvenantys Rusijos piliečiai, turistai ir asmenys, esantys komandiruotėje. Rusijos ambasados konsulinio skyriaus viršininkas Aleksandras Mamajevas sakė, jog iki 16 val.  į penkias rinkimines apylinkes atėjo balsuoti 4002 asmenys. Daugiausiai balsuojančių yra Vilniuje – čia balsus atidavė 1742 Rusijos piliečiai. Į Rusijos ambasadoje veikiančią rinkimų apylinkę atvežti du autobusai iš Panevėžio.

Užsienyje dirbantys tautiečiai Lietuvoje nori gydytis nemokamai

Išvykimo iš šalies nedeklaravę ir mokesčių nemokantys emigrantai dar viliasi gydytojų konsultacijas gauti už dyką. Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje kasmet apsilanko tūkstančiai žmonių, su klausimais atskrieja šimtai laiškų, tarp jų vis daugiau elektroninių. Laiškuose nuomonės pačios įvairiausios. „Dabar jau rečiau žmonės skundžiasi ir piktinasi dėl prarastos teisės gauti nemokamas sveikatos priežiūros paslaugas.
2012-02-27

Tarp mokytojų – reketas?

Ar įmanoma, kad atokioje kaimo mokykloje gerumo akcija pavadintu reketu užsiimtų ne neklaužados mokiniai, o juos tramdantys pedagogai? Katinų pagrindinės mokyklos mokytojai pasakoja susimokėję už tai, kad direktorė jiems išdalijo metų pabaigoje mokyklai pervestas Savivaldybės sutaupytas lėšas. Mokykloje savi įstatymai Ar mažosios kaimo mokyklos – šiltnamis tik mokiniams? Klasėse sėdi maždaug po penkis vaikus, o už 18-os valandų darbo savaitę mažiausias atlygis – apie 1100 litų.

MRU moksleiviams siūlys išbandyti profesijas

Sausio 27 dieną Mykolo Romerio universitetas (MRU) kviečia mokinius ir pedagogus dalyvauti edukaciniame renginyje „Išbandyk profesiją“. 11 val. prasidėsiantis renginys turėtų padėti atvykusiam jaunimui apsispręsti, ką studijuoti, kokią būsimą specialybę rinktis, o mokytojams – susipažinti su šiuolaikinės pamokos formomis ir būdais. Pasiskirstę po Universiteto auditorijas moksleiviai turės galimybę aktyviai dalyvauti kūrybiniame patinkančios profesijos pristatyme.
2012-01-26

Savaitgalis nebus labai šaltas, ledas ant vandens telkinių – pavojingas

Savaitgalį Lietuvoje išsilaikys neigiama temperatūra, tačiau didesnių šalčių neprognozuojama. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, šeštadienio naktį temperatūra daugelyje šalies vietų svyravo nuo 4 iki 5 laipsnių šalčio, tik pajūryje ji buvo teigiama. Dieną termometro stulpelis rodys 1–2 laipsnius žemiau nulio, Klaipėdoje – apie 2 laipsnius šilumos. Vilniaus, Kauno, Panevėžio apskrityse net gi turėtų išlįsti saulė.

Panevėžio rajone, kaip įtariama, padegtas ūkinis pastatas su pašarais

Penktadienio vėlų vakarą, kaip įtariama, buvo padegtas ūkinis pastatas su pašarais Panevėžio rajone. Anot Policijos departamento pranešimo, gaisras Mitriūnų kaime, 60-metės A. K. ūkiniame pastate, kilo apie 22 val. Pastatas ir jame buvę pašarai sudegė, taip pat apdegė malkos. Nuostolis nustatinėjamas.

Kalėdos pinigų neturinčiai Panevėžio savivaldybei sukėlė paniką

Tūkstančius litų švilpynėms metų pradžioje leidusi Panevėžio miesto Savivaldybė Kalėdas pasitinka tuščiomis kišenėmis. Miesto centras šiemet bus papuoštas išnuomotomis dekoracijomis, o eglės įžiebimo ceremoniją pagyvinti siūloma panevėžiečiams patiems pasigaminus žibintus. Kalėdoms iš miesto biudžeto šiemet numatyta atseikėti 25 tūkst. Lt, tai yra penkiskart mažiau nei pernai. „Buvom puolę į paniką, kaip išsisukti su tokia suma“, – prisipažino Savivaldybės dizaineris Romualdas Lukšas.

Dėl EURO-2011 – ultimatumas Panevėžiui

Milijoninėms Panevėžio investicijoms į „Cido“ areną gresia likti prašvilptoms vėjais. Specialiai 2011-ųjų Europos vyrų krepšinio čempionatui statytoje arenoje gali būti neleista rengti varžybų, jei Panevėžys nesugebės pasirūpinti viešbučiais. „Ypatingą dėmesį skirsime tam, kad žaidėjams būtų sudarytos geriausios sąlygos.
2009-09-22

40-metis R. Skaisgirys – vėl „Sakaluose“

Vilniaus „Sakalų“ komandą tarpsezonyje papildė dvylika naujų žaidėjų. Iš praėjusio sezono geltonai – žalius marškinėlius vilkės vienas krepšininkas: veteranas Rolandas Matulis. Sostinės klubą papildė 196 cm ūgio 36–erių metų puolėjas Virginijus Sirvydis. Krepšininkas per savo ilgą karjerą jau yra runtyniavęs Vilniaus „Sakalų“ ekipoje. Tai buvo 1999-2000 metų sezone. Praėjusiame sezone V.Sirvydis atstovavo Čekijos aukščiausiosios lygos „Pardubice“ komandoje.
2009-09-22

Oficialu: šiemet dėl LKL čempionų žiedų varžysis net 13 ekipų

17-asis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas bus įsimintinas vien tuo, kad jame dalyvaus daugiausia per LKL istoriją komandų – net trylika. Vakar vykusiame LKL valdybos posėdyje bei visuotiniame narių susirinkime sudėlioti visi naujojo – 17-ojo – čempionato taškai.
2009-09-04

Tomas Gaidamavičius grįžta į LKL

Utenos „Juventus LKSK“ ekipa pasirašė vienų metų sutartį su 27 metų 191 cm ūgio gynėju Tomu Gaidamavičiumi, kuris užims pagrindinio ekipos įžaidėjo vietą. Šiaulietis jau yra rungtyniavęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate, kai gynė „Šiaulių“ ir „Panevėžio“ ekipų garbę. 2004 metais T.Gaidamavičius iškovojo LKL bronzos apdovanojimą, o po metų tapo SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) antrojo diviziono čempionu.
2009-09-02

Viešbutis graso nelaime

Sovietmečiu miesto pasididžiavimu buvęs viešbutis „Panevėžys“ dabar praeiviams kelia šiurpą. Eidami pro šį statinį jie ne tik gali būti sužaloti, bet ir atsisveikinti su gyvenimu. Vakar apie 14 val. nuo „Panevėžio“ atskilęs didžiulis tinko gabalas trenkėsi į stoginę, skiriančią viešbutį ir šalia stovintį daugiabutį namą. Nuo stoginės tinkas pabiro ant praeivių. „Iš pradžių išgirdau didžiulį trenksmą ir prie pat kojų pažiro tinko gabalai.

„Panevėžys“ apgynė titulą

Lietuvos uždarų patalpų čempionais dar kartą tapo „Panevėžio“ riedulininkai, paskutinėse pirmenybių rungtynėse sekmadienį Šiauliuose po atkaklios kovos 4:2 (1:1) įveikę antrojoje pozicijoje likusį Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą“. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Krikščiūnas (10, 28 ir 39 min.), vieną - Nerijus Rekašius (23 tšk.). Sostinės komandos gretose įvarčiais pasižymėjo Viktoras Prokopovičius (7 min.) bei Giedrius Adomavičius (26 min.
2008-03-16

LKL gali nebelikti „Panevėžio“

Į LKL narių visuotinį susirinkimą suvažiavę klubų atstovai Šiauliuose nusprendė griežtai kovoti su skolininkais. Didžiausia grėsmė išnykti iš LKL žemėlapio iškilo Panevėžiui.Mūsų miesto ekipa po praėjusio sezono vien žaidėjams liko skolinga per 200 tūkstančių litų.Viešbučiams, transporto įmonėms skolingų panevėžiečių neišgelbėtų ir klubo perregistravimas. Nutarta, kad naujas klubas privalėtų perimti finansinius įsipareigojimus žaidėjams.
2007-07-30

"Panevėžio" viešbutyje permainos

Dar šiemet didžiausiame Panevėžio viešbutyje „Panevėžys“ numatomas renovavimas, tačiau permainos jau prasidėjo, rašo "Panevėžio balsas". Prieš planuojamą rekonstrukciją maždaug dvidešimčiai darbuotojų įteikti atleidimo lapeliai. Tačiau kol darbai neprasidėjo, darbo sutartys buvo pratęstos. Nelaukdamas, kol įstaiga užsidarys, iš direktoriaus pareigų pasitraukė ilgametis jos vadovas Eugenijus Marcinkevičius.
Lietuva 2007-07-26

"Žalgiriui" įteikti auksiniai LKL žiedai, naudingiausias - T. Beardas

Šiandien Vilniuje, „Reval Hotel Lietuva“ viešbutyje įvyko iškilminga LKL 2006/2007 m. sezono prizininkų bei geriausių žaidėjų apdovanojimų ceremonija.Naudingiausiu LKL finalų žaidėju tapo Kauno „Žalgirio“ puolėjas Tanoka Beardas. Kaip žinia, amerikietis taip pat tapo ir naudingiausiu reguliariojo sezono krepšininku.
2007-05-27
Į viršų