palmės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „palmės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „palmės“.

Atsikratykite namuose drėgmės: išdavė 1 naudingą gudrybę

Kambariniai augalai ne tik puošia kambarį, bet ir puikiai padeda mažinti drėgmę namuose. Svarbiausia išsirinkti tinkamus augalus, kurie sugeria drėgmę ir nereikalauja nuolatinės priežiūros. Svarbu suprasti, kokio apšvietimo, dirvožemio ir kokio dažno laistymo reikia augalui, ypač, jei ieškote augalų, kuriuos galėtumėte laikyti vonios kambaryje, kur susikaupia daugiausiai drėgmės, rašo express.co.uk. „Gardening Express“ ekspertai paaiškino: „Pelėsis namuose atsiranda dėl drėgmės pertekliaus.
2022-11-14

Brangsta ir palmių aliejus, o jis – pusėje jūsų maisto produktų

Indonezija pradės riboti palmių aliejaus eksportą, o tai gali dar labiau pagilinti pasaulinę maisto krizę ir padidinti šimtų plataus vartojimo produktų kainas, rašo portalas „CNN Business“. Indonezijos prezidentas Joko Widodo paskelbė, kad Indonezija, siekdama užtikrinti vietinį tiekimą, „iki atskiro pranešimo“ sustabdys maistinio aliejaus ir jam gaminti naudojamų žaliavų eksportą. Ši Pietryčių Azijos šalis yra didžiausia pasaulyje palmių aliejaus gamintoja.
2022-05-01

Vyro poelgis medyje stulbino aplinkinius: negalėjo patikėti tuo, ką mato

Šis vaizdo įrašas kaip niekas kitas gali puikiai iliustruoti posakį „nepjauk šakos, ant kurios sėdi“. Milijonus žmonių visame pasaulyje nustebinusiame vaizdo įraše matyti, kaip aukštai palmės medyje įsitaisęs vyras pjauna šaką, ant kurios sėdi. Tokį neįtikėtiną vaizdelį socialiniame tinkle „Twitter“ patalpino buvęs NBA krepšininkas Rexas Chapmanas.
2020-09-29

Sostinės Bernardinų sode – išskirtinis augalas: prieš kelis dešimtmečius visi plūdo jo įsiamžinti

Palmės – Lietuvos klimatui neįprastas augalas, kuris yra puošęs Vilnių. Prieš beveik 70 metų įvairiose Vilniaus vietose buvo galima išvysti netgi 15 palmių. Palmės į Lietuvą atkeliaudavo iš pietinių sovietinių valstybių ir buvo sodinamos vasaros metu. Pirmą kartą, remiantis straipsniu, palmės sodinamos buvo 1952 metų birželį, kuris tąmet buvo šaltas ir net 2 laipsniais šaltesnis už dabartinę klimato normą.
Orai 2020-02-28

Prabangios Makaliaus kelionės: naktis apartamentuose kainuoja 11 tūkst. eurų

Ką tik iš kelionės, kur keliavo po Indijos Keralos regioną, grįžęs Rimvydas Širvinskas-Makalius į egzotišką kelionę leidosi norėdamas susipažinti su žymiausiomis regiono lankytinomis vietomis bei populiariausiais viešbučiais, kuriuos galbūt pasiūlys ir klientams Lietuvoje. Nors Rimvydas populiarina pigius keliavimo būdus, jam pačiam kartais tenka apsistoti ir prabangiuose viešbučiuose.
2016-10-09

Planuojantiems atostogas – 30 idiliškų atostogų peizažų

Smėlis, jūra, palmės – ar ne toks pats idiliškiausias atostogų vaizdelis? Tinklalapis photoeverywhere.co.uk siūlo žvilgtelti į vaizdus iš pačių gražiausių žemės kampelių. Galbūt kuris nors iš jų ir yra jūsų svajonių vieta.
2013-07-31

Nagingas Nigerijos amatininkas iš palmių vytelių „nupynė“ automobilį

Talentingas amatininkas iš Obadano miesto Nigerijoje sugalvojo genialų būdą, kaip reklamuoti savo rafijos palmių vytelių pynimo paslaugas. Ojo Obaniyi šia natūralia medžiaga padengė visą savo „Volkswagen“ pikapo interjerą ir išorę, rašo Odditycentral.com.
2013-01-18

ISM Šanchajuje skirtos keturios palmių šakelės

Pasaulinio universitetų reitingo „Eduniversal“ kongrese ISM Vadybos ir ekonomikos universitetui ketvirtą kartą buvo skirtos keturios iš penkių galimų palmių šakelių. Lietuvos universitetas išlieka tarp stipriausių dviejų šimtų verslo universitetų pasaulyje. ISM įvertinimas yra aukščiausias Lietuvoje ir vienas aukščiausių visame Vidurio bei Rytų Europos regione. Šiemet „Eduniversal“ kongresas, kurio metu buvo išdalintos palmių šakelės, vyko Šanchajuje, Kinijoje.
2011-10-24

Valstybė, pralenkusi fantaziją

Vienintelė valstybė pasaulyje, pasiūlanti netgi daugiau nei trokšta širdis, aštuntajam pasaulio stebuklui prilygstantis nesibaigiančios prabangos kraštas ir pačių išrankiausių turistų rojus – Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE). Užkariavo dykumą Juose nėra nieko neįmanomo.
2011-06-19

Vietoj atostogų - palmės

Britai savo „galinių kiemų paplūdimiams“ perka rekordini kiekį palmių, rašo „news.com.au“. Didžiausias augalų prekybos centras Anglijoje „Dobbier“ pareiškė, jog šių medžių pardavimas išaugo 68 proc. Šiemet parduoti apie 41 000 palmių. „Temperatūros šią vasarą parodė, jog ir Britanija tinkama tropinių augalų auginimui, tad klientai nusprendė šiek tiek paplūdimio parsinešti į namus“, - pasakojo centro atstovas Andy Smithas.
2010-07-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų