pakenytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pakenytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pakenytė“.

S. Pakenytė pasaulio dziudo taurės varžybose Turkijoje – trečia

Turkijoje vykusių pasaulio moterų dziudo taurės varžybų svorio kategorijoje per 78 kg Lietuvos atstovė Santa Pakenytė (2 pergalės/1 pralaimėjimas) užėmė trečiąją vietą. Šioje svorio kategorijoje penkta tarp aštuonių dalyvių liko 20-metė Sandra Jablonskytė (1/2) Ji kovoje dėl trečiosios vietos nusileido pusantrų metų vyresnei S. Pakenytei. 19-metė Renalda Gedutytė (iki 70 kg; 1/2) tarp trylikos dalyvių buvo septinta.
2012-10-08

Pasaulio sambo čempionatas: gaila dėl neišsipildžiusios auksinės svajonės

„Buvo labai sunkūs burtai, todėl trečia vieta esu labai patenkinta“, - kalbėjo viena iš bronzos medalininkių S. Pakenytė. Tris dienas Vilniuje vykęs pasaulio sambo čempionatas Lietuvai padovanojo tris bronzos medalius. Ant nugalėtojų pakylos lipo kovinės sambo atstovas Viktoras Tomaševičius (svorio kategorija iki 74 kg), Aurelija Šukytė (iki 68 kg) ir Santa Pakenytė (virš 80 kg). „Čempionatas buvo įdomus, netrūko aistrų ir emocijų.
2011-11-14

Pasaulio sambo čempionate Vilniuje – dar dvi lietuvių bronzos

Vilniuje vykstančiame 35-ajame pasaulio sambo (sportinės ir kovinės savigynos imtynių be ginklo) čempionate du bronzos medalius Lietuvai iškovojo moterys. Apdovanojimus iškovojo Aurelija Šukytė (svorio kategorija iki 68 kg) ir Santa Pakenytė (per 80 kg). Šie medaliai šeimininkų kraitį čempionate papildė iki trijų.