p. valinčius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „p. valinčius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „p. valinčius“.

„Jonavos“ vartininkas Povilas Valinčius: norime išlaikyti tokį žaidimą

Keturių nepralaimėtų rungtynių serija besidžiaugianti „Jonavos“ ekipa tikisi ją pratęsti ir su rimtai į A lygos auksą besikėsinančia Marijampolės „Sūduva“. Atidėto XXIII turo rungtynėse Mindaugo Čepo vadovaujama komanda be papildomos įtampos ruošiasi kovai namuose. Dvi pergales iš eilės iškovoję jonaviškiai (6 vieta, 28 taškai) šeštadienį 2:1 (2:0) įveikė Utenos „Utenį“ ir užsitikrino vietą penktame rate.
2017-10-17

„Jonava“ užsitikrino vietą A lygos šešetuke

Antrus metus iš eilės „Jonavos“ futbolininkai A lygos sezoną baigs tarp šešių stipriausių komandų, o ši pozicija suteikia privilegiją dalyvauti penktame čempionato rate. 27 turo rungtynėse šeštadienį jonaviškiai išvykoje 2:1 palaužė Utenos „Utenį“ ir tapo nepavejami septintąją vietą užimančiam Kauno „Stumbrui“. Rungtynes aktyviau pradėję uteniškiai surezgė kelis pavojingus išpuolius.
2017-10-14

„Jonavos“ klubas pasipildė naujų vartų sargu

Prie „Jonavos“ klubo prisijungė naujas komandos narys – legionieriaus duonos ragavęs ir patirties A lygoje turintis vartininkas Povilas Valinčius. Klubui abipusiu susitarimu nutraukus sutartį su antruoju komandos vartininku Mariumi Šalkausku, į ekipą pakviestas tarptautinės patirties turintis 27 m. vartų sargas P. Valinčius, kuris jau buvo registruotas rungtynėms su Vilniaus „Žalgiriu“. Žaidėjas profesionalo karjerą pradėjo jau neegzistuojančioje Vilniaus „Vėtroje“. „Būdamas 16 m. karjerą pradė...
2017-05-12

„Atlanto“ triumfas: M. Papšys sėkmingai sugrįžo, A. Sylla – debiutavo

Praėjusio sezono „SMScredit.lt A lygoje“ trečią vietą užėmęs Klaipėdos „Atlantas“ pergalingai pradėjo 2016 metų čempionatą. Atlantiečiai savo sirgalių akivaizdoje antrame kėlinyje palaužė Kauno „Stumbro“ pasipriešinimą – 2:0(0:0).   Nuo pat dvikovos pradžios akivaizdžią kamuolio kontrolę perėmė šeimininkai, o jau viename iš pirmųjų išpuolių į save dėmesį atkreipė „Atlanto“ naujokas Abdoulas Sylla.