p. petty

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „p. petty“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „p. petty“.

„Dzūkija“ įveikė „Pieno žvaigždes“ ir sustiprino savo pozicijas

Uraganinį puolimą ketvirtajame kėlinyje pademonstravusi Alytaus „Dzūkija“ (10/24) itin svarbiose rungtynėse sugebėjo įtikinamai nugalėti Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (13/20). Valdemaro Chomičiaus debiutas vyriausiojo stratego vaidmenyje padėjo „Dzūkijai“ ne tik atitolti nuo paskutinės vietos, o ir išlaikyti viltis pakovoti dėl aštuntosios vietos reguliariajame sezone.
2018-04-27

Karjeros mačą sužaidęs Mindaugas Kupšas – savaitės MVP

Mindaugas Kupšas pakartojo šio sezono „Betsafe-LKL“ naudingumo rekordą ir tapo geriausiu savaitės krepšininku. M. Kupšas surinko 42 naudingumo balus ir daugiausia prisidėjo prie Utenos „Juventus“ netikėtos pergalės Klaipėdoje. 26 metų 217 cm ūgio centras pelnė 27 taškus (10/12 dvitaškių, 7/9 baudų) ir atkovojo 14 kamuolių bei išprovokavo devynias pražangas. M. Kupšas visa tai padarė per 34 minutes ir antrą kartą per tris savaites surinko 42 naudingumo balus.
2018-04-03

Fantastiškai kamuolius skirstęs Donatas Sabeckis tapo naudingiausiu savaitės žaidėju

Donatas Sabeckis antrą savaitę iš eilės spindėjo skirstydamas kamuolius ir šį kartą pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju. „Šiaulių“ aikštės generolas atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir 29 naudingumo balais prisidėjo prie pergalės prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“. D. Sabeckis padėjo „Šiauliams“ įveikti varžovus 100:79 ir įsitvirtinti penktojoje turnyro lentelės vietoje. Gynėjas taip pat pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit., 3/6 baud.