Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „p. leimonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „p. leimonas“.

„Sūduva“ išsaugojo du veteranus

Marijampolės „Sūduvos“ auklėtiniai Vaidas Slavickas ir Povilas Leimonas pratęsė sutartis su gimtuoju klubu. 34 m. V. Slavickas ir 33-ejų P. Leimonas „Sūduvos“ pagrindinėje komandoje debiutavo dar 2005 metais. Per savo karjerą marijampoliečiai tik keletui metų buvo išvykę į kitus klubus.
2021-01-13

Marijampolėje – smūgis čempionams ir pergalingas Valdo Urbono debiutas

Trečiadienį centrinėse 18-ojo turo A lygos rungtynėse Marijampolėje susitiko čempionės titulą ginanti „Sūduva“ ir naujojo trenerio Valdo Urbono vedinas Vilniaus „Žalgiris“. Mačas baigėsi daugiau nei pusvalandį mažumoje žaidusių vilniečių pergale rezultatu 1:0 (0:0). Favoritų akistata prasidėjo kovingu, bet atsargiu žaidimu. Abi komandos vengė atsiverti ir apnuoginti užnugarį.
2018-06-28

Čempionai namie pranoko „Jonavos“ komandą

Marijampolės „Sūduva“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono nugalėtojai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą. Šeimininkus šiame mače palaikė ir buvęs ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas, gyva šio klubo legenda Tomas Radzinevičius. Jis neabejojo saviškių laimėjimu ir tapo 13-osios sūduviečių pergalės liudininku.
2018-06-20

Ovidijaus Verbicko vedama „Sūduva“ vis labiau tolsta nuo persekiotojų

A lygos čempionės titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ dar dviem taškais padidino atotrūkį nuo Vilniaus „Žalgirio“. Vladimiro Čeburino treniruojama komanda išvykoje 9-ojo turo susitikime nepasinaudojo itin daug progų, tačiau turnyro debiutantę „Palangą“ palaužė – 2:0 (0:0). Traumų kamuojama Marijampolės ekipa šį kartą vertėsi be dviejų pagrindinių puolėjų – Karolio Laukžemio bei Rigino Cicilia, tad šanso starto sudėtyje sulaukė tarpsezonio metu komandą papildęs Julius Kasparavičius.
2018-04-25

Povilas Leimonas lieka gimtajame klube

Marijampolės „Sūduva“ išsaugojo dar vieną 2017 metų Lietuvos čempioną – nauja sutartis pasirašyta su 30-mečiu saugu Povilu Leimonu. Marijampolietis su gimtuoju klubu sudarė du sezonus galiosiančią sutartį. P. Leimonas šį sezoną A lygoje sužaidė 29 rungtynes, per kurias pelnė penkis įvarčius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir septynis kartus buvo įspėtas geltonomis kortelėmis.
2017-11-30

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

„Sūduva“ išplėšė tašką akistatoje su „Žalgiriu“

Generalinė repeticija prieš UEFA Europos lygos atrankos rungtynes Marijampolės „Sūduvai“ pavyko. Suvalkijos komanda svečiuose praleido įvartį antrojo kėlinio pradžioje, bet sugebėjo išplėšti tašką akistatoje su Vilniaus „Žalgiriu“ – 1:1 (0:0). „Trakams“ iškovojus pergalę, čempiono turėta dviženklė persvara sumažėjo iki devynių, tuo metu riterių atotrūkis nuo juos persekiojančių suvalkiečių paaugo iki penkių taškų.
2017-08-09

Marijampolės „Sūduva“: sumažėjęs biudžetas, pajėgūs naujokai ir skaudžios traumos

Marijampolės „Sūduva“ praėjusiais metais tik per plauką iškovojo trečiąją vietą ir po pertraukos pasipuošė A lygos apdovanojimais. Komandą tada sudrebino atleistas vyriausiasis treneris Aleksandras Veselinovičius, o jo įpėdinis Vladimiras Čeburinas po tarpsezonio, atrodo, yra paruošęs kitokią „Sūduvą“. Marijampoliečių biudžetas šiais metais tikrai nėra kosmiškai didelis. Jis siekia 600 tūkstančių eurų. Pavyzdžiui, Utenos „Utenio“ biudžetas – 550 tūkstančių.