Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „p. janušauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „p. janušauskas“.

Išsiskyrė „Sūduvos“ ir P. Janušausko keliai

Marijampolės „Sūduvos“ marškinėlių 2018 metais nevilkės saugas Paulius Janušauskas. 28 metų futbolininkas turėjo galiojančią sutartį su klubu, tačiau nusprendė pasinaudoti galimybe pasukti kitu keliu. „Pradėsiu naują gyvenimo etapą“, – taip savo pasirinkimą komentavo futbolininkas. P. Janušauskas „Sūduvoje“ žaidė du sezonus ir labai svariai prisidėjo prie sėkmingiausio komandos istorijoje sezono.
2017-12-04

Auksinės A lygos rungtynės: ar „Sūduva“ sukurs čempionišką istoriją?

Tokios intrigos Lietuvos futbolo aistruoliai seniai nematė. Nors šiemet A lygoje žaidžiami 33 turai, čempioną lems paskutinysis. Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį namie priims stipriausią pastarųjų ketverių metų šalies komandą – Vilniaus „Žalgirį“. Suvalkijos ekipos pergalės atveju, ji pirmąkart taptų Lietuvos čempione. Karšta kova šaltą dieną „Sūduva“ į A lygą sugrįžo 2002-aisiais.
2017-11-18

„Sūduva“ dvikovos pabaigoje perlipo „Atlanto“ barjerą

A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją, žengdama dar vieną žingsnį dėl pirmenybių aukso. Suvalkijos komanda savo aikštėje palaužė Klaipėdos „Atlanto“ pasipriešinimą minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Turnyro lentelėje „Sūduva“ nuo persekiotojo Vilniaus „Žalgirio“ atitrūko keturiais taškais.
2017-10-29

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.