ožka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ožka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ožka“.

Gelbėjimo operacija Švenčionių rajone: ugniagesiai iš šulinio traukė ožką

Švenčionių rajone ugniagesiai pirmadienį gelbėjo į šulinį įkritusį gyvulį. Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, apie 14.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Naujo Strūnaičio kaime į šulinį įkrito ožka. Atvykę ugniagesiai iš maždaug 17 metrų gylio ištraukė gyvulį. Vandens šulinyje nebuvo.
Kriminalai 2023-10-17

Ožkos poelgis privers šyptelėti – kelis kartus bedė pareigūnui į „gerą vietelę“

Floridos policijos pareigūnai pasidalijo nuotaikingu vaizdeliu, kuris buvo nufilmuotas bandant patekti į privačią žmonių teritoriją. Klei apygardos šerifė Michelle Cook nufilmavo, kaip policijos pareigūnui bandant įeiti pro vartus, jam kelis kartus į tarpukojį trenkė ožka.
2023-09-12

Narkotikų nuo šiol ieškos ožkos? Pareigūnai išbando naują „kolegą“

Policijoje dirbantys šunys labai gerai pažįstamas ir maloniai sutinkamas reginys, tačiau pareigūnai nuolat ieško naujų kandidatų atlikti šias pareigas.   Pietų Dakotos greitojo reagavimo policijos būrys nusprendė išbandyti naują „kolegą“. Jau kurį laiką jų departamente narkotikų ieško ne šuo, o ožką.  Rugpjūčio 30 d. pareigūnai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip specialiai užverbuotas gyvulis mokosi aptikti narkotikų.
2023-09-07

Išskirtinis „Mis“ konkursas – Ramygaloje išrinkta gražiausia šalies ožka

Neeilinis grožio konkursas – Ramygaloje išrinkta gražiausia šalies ožka. Nugalėtojos karūna pasipuošė Bistrampolio dvaro ūkio gražuolė. Komisija išrinko ir stilingiausią, linksmiausią, draugiškiausią, pieningiausią ir kantriausią ožką. Beje, kaip ir dera, į grožio konkursą dalyvės atvyko pasipuošusios – skrybėlaitėmis, auskarais ar nulakuotais nagais. Daugiau apie tai – TV3 žinių siužete. Šeštadienį link scenos grakščiai žingsniavo šeimininkų lydimos ožkų konkurso dalyvės.
123 2023-07-03

Ar rasite tarp avių pasislėpusią 1 ožką? Turite 11 sekundžių

Jei po savaitgalio sunku priversti smegenis dirbti, kodėl gi nepradėjus savaitės galvosūkiu? Galvosūkiai yra ne tik pramoga, bet ir puikus būdas pamiklinti smegenis, nes norint išspręsti galvosūkį, teks pasitelkti pažinimo įgūdžius. Be to, šis galvosūkis yra puiki pramoga, nes galite išbandyti savo jėgas kartu su draugais, rašo mirror.co.uk. Užduotis paprasta: per 11 sekundžių ar greičiau reikia rasti tarp avių pasislėpusią ožką.
2023-04-04

Pareigūnai gavo neįprastą pranešimą: Gariūnuose ožka priekabiauja prie žmonių

Antradienį policija pranešė, jog gautas pranešimas, kad Gariūnų turgavietėje ožka lenda prie žmonių. Policija ieško ožkos savininkų, skelbia naujienų portalas „Made in Vilnius“. Gautas pranešimas, jog 11:22 val. Gariūnų turgavietės stovėjimo aikštelėje laksto maža juoda ožka, kuri lenda ir priekabiauja prie turgavietės lankytojų. Žmonės teigia, jog laisvai lakstanti ožka yra grėsmė, nes ji gali išbėgti tiesiog į gatvę.

To, ką išvydo tarnybiniame automobilyje, pareigūnas nepamirš niekada: „Ar tu juokauji?“

Vienas pareigūnas pakliuvo į nepavydėtiną situaciją, kai atvykęs nurodytu adresu paliko atviras savo tarnybinio automobilio duris. Grįžęs į automobilį jis surado dvi ožkas, kurios pridarė jam kuriozinės žalos. Alabamos valstijoje, JAV, dirbantis pareigūnas Casey Throweris atvyko įteikti dokumentus nurodytu adresu, tačiau buvo labai nemaloniai nustebintas dviejų ožkų.
2022-08-30

Pareigūnai negalėjo sulaikyti juoko – tokio vaizdelio tarnybiniame automobilyje dar nematė

Meino valstijos, JAV, Old Tauno miesto pareigūnai pasidalijo kurioziniu vaizdeliu iš savo tarnybinio automobilio.  Socialiniame tinkle „Facebook“ pareigūnai paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip jų tarnybiniame automobilyje sėdi avis. Įraše girdėti, kad policininkai negali sulaikyti juoko, o nesuprasdama, kas vyksta, avytė dar ir užbliovė, o tai dar labiau prajuokino pareigūnus.
2022-07-10

„TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva pateko į nemalonią situaciją: buvo išvadinta ožka

Po iširusios santuokos Dalia šaukėsi pagalbos. Pas moterį nuvykusi TV3 laidos „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva netikėtai, ieškodama Dalios buvusio vyro, įsivėlė į konfliktą ir buvo išvadinta ožka. Po pokalbio su Dalia gelbėtoja jos buvusio vyro nusprendė ieškoti pas kaimyną, kuris gindamas draugą nenorėjo moterų įsileisti į namus. „Ateik čia, ožka, eik iš čia. Prašau išeiti iš namo namų, tu ožka ilgakojė“, – prie įėjimo Rūtą pagavęs sakė jai kaimynas.
2022-03-08

Ožka – banglentininkė: plaukioja pati ir moko vaikus

Kas į lauką eina pavedžioti šunį ar katę, o kas gaudyti bangas su banglente pasiima savo ožką. Su savo šeimininku ožka Pismo noriai lipa ant banglentės ir lekia vėjui švilpiant. Ožka ne tik puikiai jaučiasi vandenyje, bet ir padeda vaikus mokyti plaukti. Mat, anot banglentininko, kartu su ožka ant banglentės užlipę vaikai kaipmat nusiramina. Tad ant banglentes sulipusio žmonių būrelio priekyje – ožka. Ne visad pasiseka, kartais visi šlumšteli į vandenyno bangas.
2021-03-27
REKLAMA
REKLAMA

Policijos pareigūnai vos galėjo patikėti, kas vyksta jų tarnybiniame automobilyje

Policijos pareigūnams ir Jungtinių Amerikos Valstijų pavyko užfiksuoti neeilinę dieną darbe. Šie tikrai nesitikėjo, kad jų akiratyje atsidurs butent toks nusikaltelis. Kol dauguma pasislėptų nuo pareigūnų ir vengtų jų kontakto, deja, ne visiems taip atrodo. Todėl įžūlus vagis įsilaužęs į tarnybinį automobilį nebuvo maloniai sutiktas. Kuriozinė akimirka įvyko, kuomet policijos pareigūnai išvydo, kaip automobilyje dokumentus naikina ne kas kitas, o ožka, kuri šlamštėsi visus popierius į burną.
2020-09-10

Moteris vos patikėjo savo akimis pamačiusi, kas vyksta jos kieme: išsitraukė kamerą

Moteris vaizdo kameromis užfiksavo neeilinį vaizdelį, kuris netrukus paplito po socialinius tinklus. Atsikėlus ryte tikrai nesitiki, kad vienas iš pirmųjų vaizdų bus toks, kokį pavyko užfiksuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose, Alabamoje, gyvenančiai moteriai. Savo „Facebook“ socialiniame tinkle ji pasidalijo, kaip jos laiškus iš pašto dėžutes vagią ir valgo ožka. Skamba neįtikėtinai, ir kaži ar draugai būtų patikėję moters istorija, jeigu ne vaizdo įrašas.
2020-09-05

Neeilinė draugystė: jei ne ožkos draugystė, stirniukas nebūtų išgyvenęs

Rusijos aneksuotame Kryme užsimezgė neeilinė draugystė tarp išsekusio stirniuko ir viename mažame zoologijos parke gyvenančios ožkos. Jei ne ji, stirniukas nebūtų išgyvenęs. O tuo metu Prancūzijoje gyvūnų teisių organizacija išgelbėjo išsekusį ir nukankintą liūtą iš vieno prancūzų cirko. Stirniukas skambiu vardu Sidabrinė kanopa godžiai geria mamos pieną. Bet jo motina dabar visai ne stirna, o ožka. Šį išsekusį ir pasimetusį stirniuką viename Rusijos aneksuoto Krymo miške surado vaikai.
2020-06-12

Nebuvo dar to matę: ožka gimė su dviem galvomis

Ūkininkas iš Vinskonsino liko nustėręs, kai išvydo, kokia ožka gimė jo ūkyje. Kaip vyras pasakoja, gimdymas buvo sudėtingas ir matėsi, kad jau iš pat pradžių kažkas ne taip, tačiau tikrai nesitikėjo, kad jauniklis turės dvi galvas. Ūkyje šį gyvūną šeimininkai pavadino Janus, kuris taip pat buvo Romėnų dievas, dažniausiai vaizduojamas su dviem veidais. Žinoma, ūkininkai nusprendė auginti ožką, tik skirti jai daugiau dėmesio.
2020-04-21

Viešėsite pajūryje? Poilsiaudami nenustebkite sutikę ožkas

Kuršių nerijoje dygstančias beržų atžalas ir krūmynus visą vasarą genės iš vieno Žemaitijos ūkio atvežtos ožkos. „Labai nesinorėtų į kopas ar miškus eiti su trimeriais ar su traktoriais. Manome, kad ganymas yra ideali priemonė susitvarkyti su dygstančiomis beržų atžalomis. Būtent ožkoms tos atžalos, krūmai yra tikras delikatesas.
Aktualijos 2019-07-02

Gimė neįtikėtinas mutantas: dvi galvos ir keturios akys

Neįtikėtinoje vaizdo medžiagoje užfiksuota su dviem galvomis ir keturiomis akimis gimusi ožka. Gyvūnui sunku atsisėsti ir atsistoti, fermeris padeda pakelti sunkias galvas. Ferma, kurioje gimė gyvūnas, yra įsikūrusi Kinijoje. Ūkio savininkai minėjo, kad gyvūno mama gimė itin sunkiai, net septynias valandas stengėsi išstumti didžiulę galvą. Pagimdžius išryškėjo išsigimimai. Neįtikėtina, bet dvigalvė ožka galėjo matyti su visomis keturiomis akimis ir valgyti dviem burnom.
2019-01-24

Keistas padaras pasėjo baimę: ožką atsivedė žmogaus ir kiaulės mutantą

Socialiniuose tinkluose paplito kraują stingdančios akimirkos, užfiksuotos vienoje Filipinų fermoje. Atlikus cezario pjūvį ožkai, pasirodė neįprastas padaras. Vietos gyventojai tiki, kad į kiaulės ir žmogaus hibridą panašus mutantas yra apsėstas velnio ir prakeiktas. Kai kurie galvoja, kad gyvis užtrauks nelaimių virtinę šeimai. Atsirado deformuotos išvaizdos gyvūną vadinančiu velnio mutantu. Ožka atsivedė jauniklį šiek tiek anksčiau, nei turėjo, tačiau neaišku, ar apsigimimas įvyko dėl to.
2018-11-22

„Apsėsta“ ožka gimė su žmogaus veidu: šokiruojančios nuotraukos

 Argentinoje gimusi demoniškos išvaizdos ožka sudrebino pasaulį. Su tarsi žmogaus veidu gimusio gyvūno nuotraukos apskriejo internetą, o šeimininkai tikina, kad ožka – apsėsta. Jos šeimininkė Gladys Oveido pasakoja, kad tik pamačius gimusio gyvūno snukį labai išsigando. Ožkos bruožai labai priminė žmogų. „Kai tik pamačiau ją, supratau, kad ji gimė su mutacija. Ir nors jos snukutis atrodė neįprastai, jos visas kūnas yra normalus“, - pasakoja moteris.
2017-07-22

Ramygaloje išrinkta gražiausia ožka

Gražiausios ožkos rinkimai 1,5 tūkst. gyventojų turinčioje Ramygaloje – rimta šventė. Konkursas gyvuoja jau beveik dešimtmetį ir į jį susirenka didelis būrys žmonių. Pirmiausia ožkos, jų šeimininkai ir pasilinksminti susirinkusieji marširuoja gatve, o tuomet prasideda įdomiausia dienos atrakcija. Pirmieji dalyviai žengia pro vartelius ir keliauja prie komisijos. Konkurse šiemet dalyvauja 6 ožkos ir ožiai. Ir kai kurie nusiteikę išties kovingai – bando pašalinti konkurentus.

Į kalėjimą – dėl ožkos nuodėmių?

Ožka vardu Babli turbūt niekam nenorėjo pridaryti nemalonumų, o juo labiau savo šeimininkui. Bet dabar ji areštuota ir pririšta ne savo, o policijos kieme, centrinėje Indijos Čhatisgarho valstijoje. Ožka suimta, kaip ir jos šeimininkas. Viskas todėl, kad Babli kelis kartus perlipo per tvorą į kaimyno – įtakingo vietos teisėjo kiemą. O ten gerokai apkramsnojo gėles ir daržoves. „Teisėjo atstovas kelis kartus perspėjo ožkos savininką neleisti gyvūno ganytis svetimoje pievelėje.
2016-02-10

Erkinio encefalito protrūkį sukėlė... pienas

Prienų rajone erkinio encefalito protrūkis. Reanimacijoje atsidūrė du žmonės, viena moteris paguldyta į infekcinių ligų skyrių ir dar kita stebima poliklinikoje. Visą keturių asmenų šeimą erkinis encefalitas pakirto po to, kai šie gėrė šviežią nekaitintą ožkų pieną. „Šiemet yra visa šeima, kur serga yra visi trys žmonės. Man atrodo, kad dar bus ir ketvirtas žmogus, nes jau kreipėsi į polikliniką. Ir jie visi yra užsikrėtę, vartodami ožkos pieną. Praktiškai gana sunki eiga yra.
Aktualijos 2015-11-05

Senovinėse amerikiečių kapinėse ant Kapitolijaus kalvos – „gyvosios žoliapjovės“

 Nacionaliniame istoriniame amerikiečių objekte – kapinėse ant Kapitolijaus kalvos – netrukus pradės darbuotis ožkos. Gyvūnai čia įsikurs net dviem savaitėm ir skabys nepageidaujamus augalus. Tiesa, ožkos bus atitvertos nuo laidojimo vietų ir sotindamos savo pilvus darbuosis miškingose kapinių prieigose. „Tai jau antras kartas, kai į pagalbą pasitelkiame ožkas. Tiesą sakant, jos labai padeda atsikratyti piktžolių šiame rajone.
2015-08-07

Panevėžio rajone – raguotų gražuolių konkursas

Panevėžio rajonas šiemet vėl ruošiasi neįprastam gražuolių konkursui. Ramygaloje šį savaitgalį renkama gražiausia šalies ožka. Raguotosios varžysis dėl 7 titulų ir, žinoma, pagrindinio prizo – mis šiaudinės karūnos. Gražiausias ožkų konkursas Ramygaloje vyks jau 6-tąjį kartą. 8–nios raguotosios varžysis dėl 7 titulų. Bus renkama ir mis publika, mis gracija, mis foto, mis talentas.

Visa šeima erkiniu encefalitu užsikrėtė vartodama savo ožkų pieną

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistams atlikus patikrinimą, erkiniu encefalitu susirgusios keturių asmenų šeimos sodyboje Klaipėdos rajone, Utrių kaime, ši liga diagnozuota ir dviem ožkom. Įtariama, kad erkiniu encefalitu šeima galėjo užsikrėsti vartodama nevirintą, nepasterizuotą savo laikomų ožkų pieną ar jo produktus. Ožkos buvo ganomos pievelėje prie namų, todėl manoma, kad sodybos teritorijoje esančios erkės gali būti encefalito viruso nešiotojos.
Lietuva 2014-07-23

Linksmai: 30 faktų apie gyvūnus, priversiančių jus nusišypsoti (III)

Tęsinys 10. Egzistuoja korgių veislės šunų katiniškoji versija – munchkin veislės katės.   9. Egzistuoja programa, pagal kurią įkalintiesiems patikima treniruoti šunis-vedlius. Daugelis dalyvaujančiųjų programoje teigia, kad darbas su šunimis bent iš dalies atperka jų praeities klaidas.   8. Jūrų arkliukai susiporuoja visam gyvenimui, o plaukdami jie laikosi už uodegų.   7. Dar neišsiritę viščiukai garsais gali bendrauti vieni su kitais ir su višta.
2014-04-06

Brazilas velnio bažnyčioje ruošiasi vesti tobulą žmoną – ožką Carmellą

Buvęs pjovikas, pensininkas Aparecido Castaldo iš Jundiai miesto Brazilijoje pasiryžo vesti savo mylimąją Carmella – ožką... Kadangi joks krikščionių dvasininkas nesutiktų jų sutuokti paprastoje bažnyčioje, vyras nusprendė tai padaryti velnio namuose, praneša Odditycentral. Jau ir anksčiau yra buvę atvejų, kai žmonės susituokia su gyvūnais ar gyvuliais, tačiau tai būdavo daugiau simbolinė ceremonija, kurioje dalyvauja tik artimiausi draugai ir giminės. Šį kartą viskas daug rimčiau.
2013-09-10

Gyvosios žoliapjovės – ekologiškas šienavimo pavyzdys

Simona Stanapėdytė, LRT televizijos laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt Kai jūsų kiemą užgožia žolė, nebūtina iš daržinės stumti žoliapjovės. Amerikoje ši problema sprendžiama daug ekologiškiau. Septynias dienas ožkoms davė jų darbdavys, kapinių, esančių Vašingtone (JAV), vadovas. Ožkos per savaitę kapinių teritorijoje turėtų nugraužti visą augaliją, kurią tik sugebės pasiekti.
2013-08-09

Akivaizdu, bet neįtikėtina: jodinėjančios ožkos

Angie Power ūkyje auginamos nedidukės pigmėjų veislės ožkos turi ypatingų įgūdžių – jos jodinėja, rašo upi.com. „Šios ožkos labai mėgsta kumelės draugiją – jos visą laiką nori būti šalia. Kai tik ši atsigula, ožkytės patogiai įsitaiso jai ant nugaros. Kumelei atsistojus, ožkos nusiropšti neskuba – dažniausiai tvirtai laikosi ant kojų ir su malonumu apsuka keletą ratų po fermą ant arklio nugaros“, – pasakojo ūkininkė, ožkų-raitelių savininkė.
2013-05-13

Tauragėje šeimininkų neturinčių, neprižiūrimų ožkų likimu rūpinasi veterinarijos inspektoriai

Tauragės valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kreipėsi į vietos savivaldybę, ragindama surasti galimybę tinkamai pasirūpinti neprižiūrimomis ir atsakingo šeimininko neturinčiomis ožkomis. Apie neprižiūrimus gyvūnus specialistus informavo vietos gyventojai. Atlikus patikrinimą, medžiaga dėl galimo žiauraus elgesio su gyvūnais perduota Tauragės vyriausiajam policijos komisariatui. Kaip informavo Tauragės r. Batakių sen.
Lietuva 2013-04-26

Ožkelės pamokos

Geras pavyzdys visuomet užkrečia. Pasirodo, ožkelės taip noriai mokosi, kad jas turbūt galima išmokyti ne tik šokinėti, bet ir šokti....
2012-02-21

Ožka balkone – tik savivaldybės rūpestis

Alkanais aplaidžių šeimininkų gyvuliais kartais tenka rūpintis ir veterinarams, ir apylinkių inspektoriams. Žmogaus gyvenimas be gyvūnų neįsivaizduojamas. Kaimuose laikomi naminiai gyvuliai skalsina duonos kąsnį, miestų gyventojams augintiniai skaidrina kasdienybę. Tik, atkreipia dėmesį veterinarai, žmonės ne visada žino, kur kreiptis susidūrus su gyvūnų problemomis – jų nepriežiūra, laikymo taisyklių pažeidimais ir kitais panašiais atvejais.

„Apple“ parduotuvės tolerancijos testas: pica, pasimatymas ir ožka parduotuvėje

Garsaus prekinio ženklo parduotuvės „Apple Store“ visame pasaulyje deklaruoja, kad jų klientai viduje gali daryti, ką tik panorėję: šokti, dainuoti, atsivesti naminius gyvūnus. JAV komikas Markas Malkoffas nusprendė atlikti nedidelį eksperimentą ir patikrinti, ar iš tiesų šios parduotuvės darbuotojų tolerancija klientams yra beribė. Eksperimentas susidėjo iš keturių dalių. Pirmoje, vyras, užėjęs į parduotuvės vidų, užsisakė picą ir paprašė ją pristatyti į antrą parduotuvės aukštą.
2011-07-29

„Kitas!“ už kadro: ožkos melžimas reikalauja įgūdžių

Pasimatymų šou „Kitas!“ panelių šią savaitę laukė itin ūkiškos užduotys. Antrąją pusę bandantis susirasti Vitalijus penkias merginas pakvietė į atokų kaimelį. „Užaugau kaime, todėl svajoju apie moterį, kuri neklyktų išvydusi vištą ar karvę“, – pasakojo Vitalijus. Vaikinas guodėsi nerandantis išsvajotos ūkiškos panelės, todėl tikisi, kad tarp penkių šou dalyvaujančių merginų atsiras toji vienintelė. Tiesa, misija pasirodė neesanti iš lengvųjų.
2011-07-13

Neįprasta draugystė: vilkas ir ožka

Kinijoje gali vykti stebuklai, pavyzdžiui, geriausiais draugais tapti nesutaikomi priešai - vilkas ir ožka. Prieš tris metus našlaičiu likusį vilką miške aptiko Nanyuanzi kaimo gyventojai, praneša orange.co.uk „Keli kaimiečiai išėjo medžioti ir surado šį ką tik gimusį vilkiuką ir davė man ji auginti, nes mano ožka tuo metu turėjo pieno,“ - pasakojo Chenas Mingas, vilką auginantis vyras.
2010-06-22
Į viršų