ovidijaus verbicko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ovidijaus verbicko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ovidijaus verbicko“.

2015-ųjų košmaras „Wembley“ stadione. Kaip nuo tada pasikeitė Anglija ir Lietuva?

Anglija – Lietuva. „Wembley“ stadionas. Sekmadienis. Rungtynės, į kurias nukryps visų Lietuvos futbolo mylėtojų akys. Atrodo, kad prieš Europos grandus dažnai nežaidžiame, tačiau su anglais jų tvirtovėje susitikime 2015-siais. Simboliška, kad beveik tą pačią dieną, tada susitikimas vyko kovo 27-ąją. Tada 4:0 laimėjo varžovai, o pačios rungtynės vyko „į vienus vartus“, o kamuolius į tinklą siuntė Wayne`as Rooney, Danny Welbeckas, Raheemas Sterlingas ir Herry Kane`as.
2017-03-26

Ovidijaus Verbicko įvartis atėmė iš „Stumbro“ pergalę Kaune

Jau per arbitro pridėtą laiką Ovidijaus Verbicko tolimas smūgis pasiekė tikslą, o svečiai iš uostamiesčio išplėšė tašką paskutinėse „SMScredit.lt A lygos“ čempionato rungtynėse - 1:1 (0:1). Svečių komandos vyr. treneris šiose rungtynėse vartų saugumą patikėjo iki tol vos 2 minutes stipriausioje šalies lygoje rungtyniavusiam Vincentui Šarkauskui, taip pat aikštėje nuo jų pradžios pasirodė jaunasis Jonas Bičkus.
2016-11-26

„Utenio“ gynybą „Atlantas“ sulaužė tik mačo pabaigoje

Ovidijaus Verbicko ir Domanto Šimkaus įvarčiai dvikovos pabaigoje garantavo sunkią Klaipėdos „Atlanto“ pergalę prieš Utenos „Utenį“ po pertraukos „SMScredit.lt A lygos“ čempionate – 2:0 (0:0). Uostamiesčio ekipa turnyro lentelėje pavijo vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“. Nuo mačo pradžios žaidimas vyko tik viena kryptimi, tačiau pralaužti penkių gynėjų taktiką pasirinkusio „Utenio“ klaipėdiečiams nesisekė.