orina ivanauskienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „orina ivanauskienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „orina ivanauskienė“.

Aiškėja, kas galėjo prisidėti prie legioneliozės protrūkio Kaune: „Yra nepakankama kontrolė“

Sveikatos apsaugos ministras pateikė versiją, kas galėjo Kaune sukelti mirtiną, jau 4 žmones pražudžiusį legioneliozės protrūkį. Esą dėl visko galėjo būti kalti Garliavos siurblinėje, vandenvietėje, atliekami profilaktikos darbai. Mat tuo metu galėjo nukristi tiekiamo vandens temperatūra. Visuomenės sveikatos specialistai taip pat įtaria, kad prie protrūkio galėjo prisidėti ir bandymai taupyti energiją, esą vamzdynais tiekiamas vanduo galėjo būti nepakankamai įkaitinamas.
2023-05-08

Kaimynės įkaitais tapo Kauno daugiabučio gyventojai: ji kaupia atliekas, o tarakonai veržiasi į kitus butus

Vieno Kauno daugiabučio gyventojai tapo kaimynės įkaitais. Moteris visą butą prigrūdo įvairiausių atliekų ir pavertė jį sąvartynu. Vimdo ir iš jo sklindanti smarvė, ir šimtais besiveržiantys tarakonai. Kenkėjai braunasi ne tik į kaimynų butus, bet jau ropoja ir lauke. Gyventojai nebežino, kaip su šia bėda kovoti, sako, yra palikti likimo valiai.

Kauno įmonės kaimynai papasakojo apie įtartiną laišką su grėsmingu siuntiniu

Kaune dėl įtartino laiško evakuota įmonė, iš voko pabirę milteliai ir grėsminga žinutė skelbė apie atsiųstą pavojingą juodligės užkratą. Ar tai juodligės sporos, tiria ekspertai. Specialistai sako, kad kaip biologinis ginklas naudotas šis užkartas išties gali sukelti mirtį. Policija pradėjo tyrimą dėl pasikėsinimo  nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą. Kaune, Partizanų gatvėje, įsikūrusios įmonės „Aarsleff“ darbuotojai gavo laišką. Atplėšę voką patyrė šoką.
Aktualijos 2021-07-01

Aiškėja, kaip Covid-19 pateko į vaikų sanatoriją: slaugytojai testas buvo neigiamas, bet netrukus ji pajuto simptomus

Koronavirusas įsisuko į vaikų sanatoriją Kačerginėje, kur Covid-19 infekciją diagnozavus slaugytojai izoliuotas vienas vaikų korpusas. Slaugytoja kontaktą turėjo su 20 vaikų, tiesa 7 jų, dar nežinant apie įsisukusį virusą, išleisti namo. Vaikai ir darbuotojai bus tiriami.

Kauno darželyje – infekcijos protrūkis: tėvai siunčia perspėjimą

Kaune, vaikų darželyje, salmoneliozės protrūkis. Susirgo aštuoni vaikai. Keturiems jų prireikė gydymo ligoninėje. Apie tai, kad jų vaikų darželyje, panašu, siaučia ūmios žarnyno ligos sukėlėjai, dalis tėvų sako išgirdę tik kaip gandus, bet ne iš paties darželio. Kauno lopšelyje darželyje „Pagrandukas“ – salmoneliozės protrūkis. Jau aišku, kad ūmia žarnyno užkrečiama liga susirgo aštuoni vaikai. Keturi gydėsi ligoninėje. Atlikus tyrimus trim mažyliams aptikta salmoneliozės sukėlėjų.

Kaune paruoštos rekomendacijos mokykloms gripo sezono metu

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Kauno visuomenės sveikatos centro ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus specialistais paruošė bendras rekomendacijas mokyklinio ugdymo įstaigoms gripo sezono metu.

Kaune užfiksuoti užsikrėtimai salmonelioze

Kauno visuomenės sveikatos centras informuoja, kad š. m. birželio 14 – 16 dienomis į VšĮ Kauno 2-ąją klinikinę ligoninę kreipėsi šeši Kauno miesto ir trys Kauno rajono gyventojai (šeši suaugę ir trys vaikai), kuriems įtariama žarnyno infekcijos diagnozė – salmoneliozė. Visiems devyniems ligoniams būdingi ūmios žarnyno užkrečiamosios ligos požymiai: aukšta temperatūra, vėmimas, viduriavimas. Šeši ligoniai hospitalizuoti, kiti trys - gydosi ambulatoriškai.

Vasarą daugėja užsikrėtimų salmonelioze

Kauno visuomenės sveikatos centras informuoja, kad š. m. birželio 14 d. į VšĮ Kauno 2-ąją klinikinę ligoninę kreipėsi penki Kauno miesto ir vienas Kauno rajono gyventojas (penki suaugę ir vienas 14 m. vaikas), kuriems įtariama žarnyno infekcijos diagnozė – salmoneliozė. Visiems ligoniams būdingi ūmios žarnyno užkrečiamosios ligos požymiai: aukšta temperatūra, vėmimas, viduriavimas. Trys ligoniai hospitalizuoti, kiti trys - gydosi ambulatoriškai.
2009-06-16

Ligos atsparios pažangai

Nė viena liga, kuria sirgo žmonės antikos laikais, neišnyko. Kiekviena jų gali atsinaujinti ir XXI amžiuje, rašo „Kauno diena“. Medikai geria antibiotikus Ligos nemiršta, tik žmonės miršta nuo jų. Nuo difterijos – ligos, apie kurią dauguma mūsų nieko nebežinome, Kauno medicinos universiteto klinikose mirė 61 metų moteris. Tai paaiškėjo po ligonės mirties, Klinikų laboratorijoje atlikus tyrimus. Ar šia sunkia infekcine liga neužsikrėtė mirusiosios šeimos nariai, paaiškės šiandien.
2008-01-29

Kaune - retas mirties nuo difterijos atvejis

Kaune nustatytas pirmasis per kelis dešimtmečius mirties nuo difterijos atvejis, praneša Lietuvos radijas.Visuomenės sveikatos centras pranešė, kad kaunietė moteris mirė sausio 19-ąją vienoje iš šio miesto ligoninių.Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės skyriaus vedėja Orina Ivanauskienė teigė, kad tai reta – įprasta, bet užmiršta infekcija.Vis dėlto žmonės, anot jos, neturėtų išsigąsti, nes nėra žinoma, ar mirusi moteris buvo pasiskiepijusi.
REKLAMA
REKLAMA

Vasarą daugėja per maistą plintančių infekcijų

Vis daugiau žmonių apsinuodija netinkamai laikomu maistu ar suserga ūmiomis žarnyno užkrečiamosiomis ligomis, praneša Lietuvos radijas.Vien Kaune per šių metų pirmąjį ketvirtį apsinuodijimas maistu padidėjo 70 proc.13 proc. daugiau nei pernai užregistruota susirgimų nepatikslintomis bakterinėmis žarnyno infekcijomis.
Į viršų