optometrijos centras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „optometrijos centras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „optometrijos centras“.
REKLAMA
Tai žino retas: štai, kaip dažnai patariama tikrintis regėjimą   Tai žino retas: štai, kaip dažnai patariama tikrintis regėjimą

Tai žino retas: štai, kaip dažnai patariama tikrintis regėjimą

Dauguma šiuolaikinių žmonių supranta kokia svarbi yra akių sveikata ir reguliariai lankosi pas akių gydytojus. Iš ko susideda išsamus akių tyrimas? Kaip dažnai reiktų pasitikrinti akis? Kada kreiptis nedelsiant? Vaikų regėjimo patikra Nuo gimimo iki paauglystės vaikų akys auga ir greitai keičiasi. Vaikų rega turi būti tikrinama kūdikystėje iki vienerių metų, vėliau trejų metų ir prieš pradedant lankyti mokyklą.
2024-05-23
REKLAMA
Patarė, kaip apsaugoti akis kelionių metu: laikykitės 5 taisyklių (nuotr. Shutterstock.com) Patarė, kaip apsaugoti akis kelionių metu: laikykitės 5 taisyklių (nuotr. Shutterstock.com)

Patarė, kaip apsaugoti akis kelionių metu: laikykitės 5 taisyklių

Vasara – atostogų metas ir esant toli nuo namų, nepamirškite savo akių priežiūros. Nelaimingi atsitikimai gali apsunkinti Jūsų kelionę, tad pasirūpinkite savo akių sveikata prieš kelionę ir jos metu išliksite ramūs. Pristatome keletą geriausių kelionių patarimų. 1. Nepamirškite įsidėti atsarginių akinių. Jei nešiojate akinių rėmelius, į kelionę pasiimkite dvejas akinių poras. Pametus vienus akinius, nereikės suskubti ieškoti naujų.
2024-05-13
Į viršų