opel astra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „opel astra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „opel astra“.

„Opel“ kompaktinių automobilių simbolis – „Kadett C“

Vos prieš savaitę Miuncheno tarptautinėje automobilių parodoje oficialiai pristatytas naujasis elektrinis „Opel Astra Sports Tourer“. Išskirtinio dizaino, kupinas modernių technologijų ir itin praktiškas modelis suteikia daug atsakingo vairavimo malonumo ir kartu įkūnija sėkmingą beveik devynių dešimtmečių „Opel“ patirtį kuriant kompaktinius automobilius. Prieš pasirodant modeliui „Astra“, šiame segmente didelį populiarumą buvo įgijusi „Kadett“ serija.
2023-09-22

Lietuvoje debiutuoja elektrinė „Opel Astra“ versija – paskelbta pirmųjų modelių kaina

Lietuvoje startuoja ilgai laukto naujojo „Opel“ elektromobilio prekyba. Naujasis „Opel Astra Electric“ modelis leis patirti vairavimo malonumą be iškastinio kuro ir išmetamųjų teršalų, o viena įkrova pajėgs įveikti iki 418 kilometrų atstumą. Jau aiški ir pirmųjų modelių kaina. Į mūsų šalį atkeliausiantys pirmieji „Business Launch Edition“ versijos elektromobiliai kainuos nuo 48 tūkst. 390 eurų ir iškart bus su gausia įranga.
2023-09-01

Lietuvoje debiutuoja elektrinė „Opel Astra“ versija – paskelbta pirmųjų modelių kaina

Lietuvoje startuoja ilgai laukto naujojo „Opel“ elektromobilio prekyba. Naujasis „Opel Astra Electric“ modelis leis patirti vairavimo malonumą be iškastinio kuro ir išmetamųjų teršalų, o viena įkrova pajėgs įveikti iki 418 kilometrų atstumą. Jau aiški ir pirmųjų modelių kaina. Į mūsų šalį atkeliausiantys pirmieji „Business Launch Edition“ versijos elektromobiliai kainuos nuo 48 tūkst. 390 eurų ir iškart bus su gausia įranga.
2023-09-01

Jurbarke peiliu sužalotas mašinoje sėdėjęs vyras

Jurbarke vyras peiliu sužalojo mašinoje sėdėjusį kitą vyrą ir pasislėpė. Kaip pranešė policija, nusikaltimas įvykdytas trečiadienio vakarą, apie 19.30 val., Kęstučio gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Prie automobilio „Opel Astra“ priėjo vyras ir, atidaręs automobilio keleivio dureles, peiliu sužalojo ten sėdėjusį 35 metų vyrą. Nukentėjusysis paguldytas į ligoninę. 30-metis įtariamasis ieškomas. Nukentėjusysis jį pažinojo iš matymo.
Kriminalai 2023-03-16

Elektrinė „Opel Astra“ norės įtikinti, jog yra geresnis pasirinkimas už „Volkswagen ID.3“

Iki šiol daugelis automobilių gamintojų elektros pavarą diegdavo į ypatingai populiarius SUV tipo kėbulo tipus. Nors toks gamintojų sprendimas suprantamas, tačiau pamažu elektrifikacijos procesas paliečia ir kitus kėbulo tipus. „Stellantis“ koncernui priklausantis automobilių gamintojas „Opel“, oficialiai pristatė elektrinę šeštos kartos „Astra“ versiją su hečbeko ir universalo kėbulo tipais.
2022-12-02

Pasiutusiai greiti, „WRC“ bolidų šešėlyje likę atletai

Sentimentus praeičiai jaučiantys autosporto entuziastai turėtų prisiminti Colin McRae vairuojamą „Subaru Impreza“, sunkiai nugalimą Tommi Makineną ar nuožmųjį Marcusą Gronholmą, kuris rankose laikydamas „ Peugeot“ vėliavą leido šiam gamintojui iškovoti net kelias gamintojų taurės.
2022-02-04

Neblaivaus vairuotojo pasiteisinimas: po draugo gimtadienio skaudėjo galvą, todėl išgėriau 4 alaus

Draugo gimtadienį atšventęs vilnietis Vitalijus Z. kitą dieną nuvyko į darbą. Jautėsi blogai, skaudėjo galvą, todėl ten išgėrė 4 skardines alaus. Tada sugalvojo važiuoti namo, bet pakeliui sugedo automobilio sankaba. Iš pradžių keistai manevruojantį, o po to į priekį pavažiuoti nebegalintį automobilį pastebėjo policijos ekipažas. Paaiškėjo, kad vairuotojas yra girtas. Incidentas įvyko 2021 m. kovo 3-ąją, apie 13.40 val., Vilniuje, Žaliųjų Ežerų gatvėje.

Dar vienas rekordas: automobiliu be alyvos nuvažiavo iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgal

Nereikia būti inžinieriumi, norint suprasti, kad vidaus degimo variklis be alyvos ilgai nevažiuos. Tačiau Vitoldas Milius šias tiesas neigia gerindamas Lietuvos rekordus: kartu su Arvydu Budvyčiu senutėliu „Opel Astra“ be variklio alyvos jis nuvažiavo 626 km. per 8 valandas 54 minutes ir daugiau nei dvigubai pagerino savo pernai pasiektą rekordą.
2021-04-09

Naudota „Opel Astra K“: Nepelnytai likęs „Volkswagen Golf“ šešėlyje?

Ar tarptautiniai apdovanojimai gali pelnyti pirkėjų palankumą? Jeigu šventai tikite ką sako kai kurių konkursų organizatoriai, tuomet šiandien turėtumėte manyti, jog atsakymas į prieš tai užduotą klausimą yra teigiamas. Vis dėlto, kaip ir bet kuri diskusija, taip ir konkursų bei tarptautinių apdovanojimų naudingumas turi dvejas puses.
2020-12-03

Per 3 automobilių avariją sužalotos dvi vairuotojos, kartu keliavo trys mažamečiai

Antradienį Marijampolės rajone esančiame Trakiškių kaime susidūrė trys automobiliai. Per incidentą sunkiau nukentėjo dvi vairuotojos, jos išvežtos į ligoninę. Pranešta, kad po avarijos prispaustų žmonių nėra, tačiau iš automobilių rūksta dūmai.
Kriminalai 2020-09-02
REKLAMA
REKLAMA

Vilniuje girtas 19-metis laužė ir daužė viską, kas pasipainiojo jo kelyje

Policijos pareigūnai praneša, kad balandžio 16 d. apie 6 val. 10 min. Vilniuje, Eišiškių pl., viešoje vietoje, jaunuolis nulaužė įvažiavimo į automobilių stovėjimo aikštelę užkardą. Tada jis išdaužė pirties pastato lango stiklą, smėliu apipylė automobilio „Opel Astra“ priekinės dureles ir subraižė automobilio „VW Passat“ durelių lango stiklą. Neblaivus (1,50 prom.) įtariamasis (gimęs 2001 m.), suteikus medicininę pagalbą ligoninėje, pristatytas į policijos komisariatą.

5 elektrinės koncepcijos, sukurtos „Opel“ inžinierių

Kiekvienas automobilių gamintojas, kilęs iš Europos, šiuo metu planuoja užkurti sparčią elektra varomų automobilių plėtrą. Kai kurie iš jų jau pademonstravo vieną ar porą pavyzdžių, kurie leidžia suprasti ko iš jų galima tikėtis, tačiau realų, europietiškų elektrinių automobilių potencialą išvysime netolimoje ateityje.  Šiai dienai, daugelio akys yra nukrypusios į „Porsche“, „Audi“, „Renault“ ar „ Peugeot“ – automobilių gamintojus, kurie labai garsiai kalba apie savo tikslą.
2020-04-10

Masinė avarija Kaišiadorių rajone: ligoninėje – 5 žmonės

Sekmadienį Kaišiadorių rajone per avariją nukentėjo penki žmonės. Kelių policijos tarnybos duomenimis, eismo įvykis Dovainonių kaime, kelyje Rumšiškės–Tadarava, užfiksuotas prieš penkias vakaro.

Nelaimė Gargžduose: mirė staigiai į perėją išbėgęs vyras

Šeštadienio vakarą Gargžduose automobilis partrenkė ir sunkiai sužalojo 58 metų vyriškį. Sekmadienio rytą vyras mirė. Kaip praneša Policijos departamentas, šeštadienį, apie 18 val. Gargžduose, Klaipėdos gatvėje 65 metų vyro vairuojamas „Opel Astra“ partrenkė ir sužalojo staiga į pėsčiųjų perėją įbėgusį 58 metų vyriškį, kuris dėl įvairių kūno sužalojimų buvo paguldytas į ligoninę. Sekmadienio rytą, apie 7 val. 40 min. nukentėjęs vyriškis ligoninėje mirė.

Kauno raj. automobilis trenkėsi į medį: vairuotoja išvežta į ligoninę

Kauno rajone, Ramučiuose, ketvirtadienį į medį atsitrenkusi automobilio vairuotoja išvežta į ligoninę.  Kaip BNS informavo Kauno policijos atstovė Justina Kazragytė, 8:42 val. Plento gatvėje į medį atsitrenkė automobilis „Opel Astra“.  Jį vairavusi 1965 metais gimusi moteris išvežta į gydymo įstaigą.  Pirminiais duomenimis, vairuotoja blaivi.  Policijos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.
Kriminalai 2019-09-26

Panevėžio raj. automobilis nutrenkė vilką: nukentėjo vairuotoja

Panevėžio rajone, kelyje Panevėžys – Aristava – Sitkūnai, pirmadienį automobilis partrenkė į kelią išbėgusį vilką, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.  Kaip pranešė vietos policija, 1997 metais gimusios moters vairuojamo automobilio „Opel Astra“ kliudytas vilkas nugaišo. Nukentėjo automobilio vairuotoja, jai ligoninėje nustatytas kairio klubo sumušimas, ji išleista gydytas namie.
Kriminalai 2019-09-25

Per automobilio ir mikroautobuso kaktomušą rimtai sužaloti trys žmonės

Raseinių rajone pirmadienį susidūrė automobilis ir mikroautobusas, sužeisti trys žmonės. Kaip BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovė Laura Valauskienė, pranešimas apie įvykį kelyje Raseiniai-Ariogala, Sujainių ir Andrušaičių sankryžoje, gautas 10.41 valandą.
Kriminalai 2019-07-02

Tragedija Šilalės rajone: šalia sudegusio automobilio rastas vyro kūnas

Ketvirtadienio vakarą – skaudi tragedija Šilalės rajone. Apie 22 val. 20 min. Šilalės r., Bardžių k., automobilių stovėjimo aikštelėje, šalia sudegusio automobilio „Opel Astra“ rastas apdegęs mirusio vyro (g. 1957 m.) kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama.
Kriminalai 2019-02-22

Mažeikių rajone už vairo siautėjo girtutėlis paauglys

Sekmadienio popietę Mažeikių rajone už vairo pagautas girtas paauglys. Apie 13.38 val., Mažeikių r. neblaivus (nustatytas 1,51 promilės girtumas) nepilnametis (gimęs 2001 m.) vairavo automobilį „Opel Astra“. Asmuo teisės vairuoti nėra įgijęs. Jaunuolis perduotas mamai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str.
Kriminalai 2018-12-10

Per avariją Lazdijų rajone nukentėjo moteris ir jaunuolis

Šįryt, apie 9.12 val., Seirijų miestelyje., Algirdo g., vyras (g. 1998 m.) vairuodamas automobilį „Opel Astra“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į automobilį „Audi 80“, kuris stovėjo kelyje ir ruošėsi sukti į degalinę. Pastrąją mašiną vairavo 38 metų moteris. Po eismo įvykio „Audi 80“ vairuotoja ir kartu važiavęs 22 metų keleivis, perduoti medikams ir  išvežti į Alytaus apskr. S. Kudirkos ligoninę apžiūrai. Abu vairuotojai blaivūs.

Per plauką nuo tragedijos: motociklininkas atsipirko kaulų lūžiais

Šiauliuose eismo įvykio metu nukentėjo motociklininkas. Sekmadienį 13:22 val. Šiaulių mieste, Gegužių g., blaivus vyras, gimęs 1982 m., automobiliu „Opel Astra“ apsisukdamas gatvėje nepraleido ta pačia kryptimi važiuojančio motociklo „Suzuki GSX-R 1000“, kurį vairavo 1990m. gimęs vyras. Eismo įvykio metu nukentėjo motociklininkas, kuris dėl daugybinių kaulų lūžių gydomas Respublikinės Šiaulių ligoninės chirurginės reanimacijos skyriuje.

Girtas vairuotojas automobiliu atsitrenkė į medį

Plungės rajone į medį atsitrenkė stipriai apgirtusio vyro automobilis – vairuotojui nustatytas 3,37 promilės girtumas. Avarija įvyko sekmadienį apie 12.30 val. Šarnelės kaime, Gilijos gatvėje. 47 metų vyras, būdamas neblaivus (3,37 prom.), nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė vairuoto automobilio „Opel Astra“, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Kaip skelbia policija, vyras iš įvykio vietos pasišalino, tačiau į namus buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba.
Kriminalai 2018-08-20

Tragiškas eismo įvykis: žuvo net teisės vairuoti neturėjęs jaunas vyras

Sekmadienio popietę, apie 13.30 val., Kelmės r. esančiame Maironio kaime įvyko tragiškas eismo įvykis. Policijos pareigūnai praneša, kad neįgijęs teisės vairuoti vyras (gimęs 1993 m.), vairuodamas automobilį „Opel Astra“, neatsižvelgė į meteorologines oro sąlygas ir kelio dangos būklę, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, dėl ko nuvažiavo nuo važiuojamosios kelio dalies. Nuo kelio nulėkęs automobilis vertėsi. Eismo įvykio metu vairuotojas žuvo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2018-08-13

Mokesčių mokėtojų pinigai – valdininkų automobilių parkui

 Prabangūs, galingi automobiliai, savivaldybių įsigyjami už mokesčių mokėtojų pinigus, neretai jų visai netaupant. Kai kurie valdininkų reikalavimai automobiliams šokiruoja – nurodoma, jog bagažinė būtų atidaroma ne ranka, o kojos mostu, maksimalus važiavimo greitis – ne mažiau kaip 210 kilometrų per valandą, taip pat pageidaujama reguliuojamo komforto važiuoklės ar prabangios audiosistemos. Tokius faktus atskleidžia Viešųjų pirkimų tarnybos atliktas tyrimas.
2018-07-19

Į avariją patekęs P. Urbšys prabilo apie blogą ženklą

Seimo narys Povilas Urbšys penktadienį Raseiniuose pateko į avariją. Apie tai jis pats patvirtino portalui tv3.lt. Politikas pripažino, kad nuo pat ryto jį lydėjo bloga nuojauta. Kaip jis pats pasakojo, jam važiuojant pagrindiniu keliu su savo automobiliu „Volvo V60“ nereguliuojamoje sankryžoje į jį atsitrenkė kitas automobilis „Opel Astra“ „Jis įvažiavo iš šalutinio kelio. Kiek žinau, tą automobilį vairavo 79 metų vyras.
Kriminalai 2018-06-08

Prisiminkime dramatišką 1995 metų „VLN“ varžybų startą Niurburgringe

Ar žinojote, kad „Opel“ yra vienas iš tų gamintojų, kuris 1990 - 2005 metų laikotarpiu iškovojo daugiausiai „VLN“ varžybų taurių? Iš tiesų, „Opel“ šioje lenktynių serijoje iškovojo viena pergale daugiau negu „BMW“.  Norėdami tinkamai paminėti pergalingą „Opel“ markės istoriją, norime Jums pasiūlyti nusikelti į 1995-uosius, kuomet Niurburgringe vykusiose varžybose „Opel“ dalyvavo su pakankamai kukliai atrodančia „Opel Astra“. Daugeliui gali pasirodyti keista, tačiau būtent „BMW M3“ buvo tas autom...
2018-06-05

Šiauliečio apatiniuose – gėdingas radinys: nustebo net pareigūnai

Šiauliuose, kelkraštyje stovėjusiame automobilyje, ir vairuotojo apatiniuose rūbuose policija aptiko 24 paketus su narkotinėmis medžiagomis. Trumpiškių gatvėje stovėjusį automobilį „Opel Astra“ policija patikrino penktadienio vidurnaktį apie 0.49 val. Mašinoje buvo rasti du juodos spalvos plastikiniai paketėliai su augalinės kilmės galbūt narkotine medžiaga. Automobilio vairuotojo vietoje sėdėjęs 24 metų vaikinas prisipažino, kad šie paketėliai yra jo.

Alytaus rajone ant stogo apvirto automobilis: mažamečiai – medikų rankose

Alytaus rajone ant stogo apvirto automobilis, juo buvo vežami du mažamečiai vaikai. Avarija įvyko pirmadienio ryte, 7.30 val., Jurkionių kaime, pranešė policija. 34 metų moteris, vairuodama automobilį „Opel Astra“, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, nepasirinko saugaus greičio ir nesuvaldė automobilio. Mašina nuvažiavo nuo kelio ir apvirto ant stogo. Įvykio metu buvo sužeista pati vairuotoja ir kartu važiavę du vaikai: 8 metų mergaitė ir 6 metų berniukas. Vaikai buvo paguldyti į ligoninę.
Kriminalai 2018-03-13

Po mirtinos tragedijos Kaune – lemtingas posūkis: šis verdiktas neskundžiamas

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas antradienį paskelbė, kad mirtiną avariją sukėlęs kaunietis Arūnas Stiklioraitis pagrįstai nuteistas už nužudymą ir turi kalėti 11 metų. Šis teismo verdiktas yra galutinis ir neskundžiamas.
Aktualijos 2018-03-06

Tragiškas savaitgalis: žuvo 6 žmonės

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja: praėjusį savaitgalį, lapkričio 24–26 d., šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 25 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 6 eismo dalyviai – 3 pėstieji, tamsiuoju paros metu, 1 dviračio vairuotoja, tamsiuoju paros metu, 2 keleivinių automobilių vairuotojai.
2017-11-27

Lietuvą penktadienį krėtė viena tragedija po kitos: pareigūnai kyla į kovą

Penktadienio vakarą Lietuvos keliuose mirtinai sužaloti trys pėstieji ir dviračiu važiavusi moteris. Policijos departamento duomenimis, apie 16.45 val. Panevėžio rajone, kelio Nauradai - Sujetai - Sinkonys 8-ame kilometre, automobilis „Opel Astra“, vairuojamas 1966 metais gimusio vyro, partrenkė ir mirtinai sužalojo važiuojamąja kelio dalimi be atšvaitų ėjusią 1942 metais gimusią moterį. Apie 18.40 val.

Panevėžio rajone automobilis mirtinai sužalojo pėsčiąją

Penktadienio vakarą Panevėžio rajone esančiame Sujetų kaime automobilis mirtinai sužalojo pėsčiąją. Policijos departamento duomenimis, avarija įvyko apie 16.45 val. Automobilis „Opel Astra“, vairuojamas 1966 metais gimusio R. M., partrenkė ir mirtinai sužalojo apie 70 metų amžiaus moterį.
Kriminalai 2017-11-24

Į Vilniaus taborą narkotikus vežęs tadžikas kalės 11 metų

Lietuvos apeliacinis teismas atmetė kalėti 11 metų nuteisto Rusijos ir Tadžikistano pilietybes turinčio vyro skundą. Užsienietis į prekyba kvaišalais garsėjantį Vilniaus taborą gabeno labai didelį kiekį narkotinių medžiagų. Dviejuose automobiliuose bei krūmuose netoli Vilniaus taboro Churšedas Rachimdžanovas jis buvo paslėpęs beveik 20 kilogramų gramų miltelių. Jų sudėtyje ekspertai aptiko daugiau nei 4 kilogramus heroino.
Kriminalai 2017-11-14

Mažiausia kaina, didžiausia galia : Automobiliai, kurie pasiūlys geriausią galios ir kainos santykį

Galios ir svorio santykis - rodiklis į kurį labai dažnai nekreipiama daugybės dėmesio. Tą patį būtų galima pasakyti ir apie kainos bei galios santykį, kuris daugeliui vairuotojų tiesiog nėra labai įdomus arba neaktualus. Vis dėlto, net neabejojame, jog daugelis automanų ieškodami naujo automobilio atsižvelgia ne tik į pradinę kainą, bet ir į variklio darbinį tūrį ar variklio išvystomą galią.
2017-10-24

Kelių erelių desantas Kaune – vienas atsisveikino su teisėmis

Praėjusią savaitę, spalio 2-8 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę, kurios metu iš viso nustatyti 25 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejai: 2 vairuotojai viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 14 - nuo 20 iki 30 km/val., 5 – nuo 30 iki 40 km/val., 1 – nuo 40 iki 50 km/val., 3 – daugiau nei 50 km/val. Spalio 2 d. apie 8.30 val.
Kriminalai 2017-10-09

„Opel sulaukė 500 tūkst. „Astra“ užsakymų

 Lengva konstrukcija, efektyvūs varikliai ir išmanios technologijos ir vairuotojo pagalbinės sistemos – visos šios „Opel Astra” savybės, kurios buvo pristatytos dar 2015 metų Frankfurto tarptautinėje automobilių parodoje, patiko daugiau nei 500 tūkst. pirkėjų. Europoje ir Vokietijoje „Astra“ yra antras labiausiai perkamas kompaktinės klasės automobilis, be to šis modelis populiarus ir kitose svarbiose rinkose. Šiais metais „Astra“ taip pat užėmė tvirtas pozicijas Olandijos rinkoje.
2017-09-22

Pareigūnai vaikėsi motociklu sprukusį ir avariją sukėlusį policininką

Šeštadienį Jurbarko rajone policijos patrulis nestojo jo vairuojamą motociklą stabdžiusiems pareigūnams ir sukėlė eismo įvykį. Apie 16 val. Pašaltuonio kaime policijos pareigūnams nestojo stabdomas motociklas, pranešė Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Lazdijų rajone žuvo partrenktas keturiolikmetis dviratininkas

Lazdijų rajone automobilis vėlų pirmadienio vakarą partrenkė keturiolikmetį dviratininką. Berniukas ligoninėje mirė. Nelaimė apie pusę vienuoliktos vakaro įvyko kelio Alytus - Seirijai- Lazdijai 26- ąjame kilometre. Automobilį „Opel Astra“ vairavo 51 metų vyras, jis buvo blaivus. Berniukas dviračiu važiavo dešinia kelio dalimi be šalmo, be šviesą atspindinčios liemenės ir be šviesų. Naktį jis mirė ligoninės reanimacijos skyriuje dėl daugybinių kūno sužalojimų.
Kriminalai 2017-08-15

Po avarijos sostinėje – visiškai sutrikdytas eismas

Antradienį apie 14.15 val. Kareivių ir Verkių gatvių sankryžoje susidūrė „Audi“ ir „Opel Astra“ automobiliai. Pirminiais duomenimis, nukentėjo moteris ir nepilnametė. Po avarijos nusidriekė didžiulės transporto priemonių eilės. „Audi“ vairuotojas tvirtina, kad važiavo tiesiai Kareivių gatve. Artėjant prie sankryžos žalias šviesoforo signalas ėmė mirksėti ir jis padidino greitį. Tuo tarpu jo tariamai nepraleido priešpriešiais važiavusi ir į kairę sukusi „Opel Astra“ vairuotoja.

„Opel Astra OPC“ testas: Per vieną žingsnį iki tobulybės

Aivaras Grigelevičius /  2015 metais pasirodžiusi naujoji „Opel Astra“ modelio karta vokiškų automobilių gamintojui leido ne tik sugrįžti į populiariausių dešimtuką, bet ir iškovoti keletą labai svarbių titulų. Tačiau naujasis modelis atnešė ne tik didžiulį pelną, bet ir savotišką sumaištį modelių gamoje.  Kuomet „Opel“ pradėjo gaminti naujos kartos „Astra“ - penkerių durų hečbeką, jie sustabdė „Astra J“ hečbeko ir universalų gamybą. Viskas kaip ir tvarkoje, kaip ir turi būti.
2017-06-24

Kauno apskrityje „pabiro“ girtais vairuotojais: laukia nemalonumai

Alkoholio vartojimas dažnai įvardijamas kaip opi problema, kuri neretai tampa skaudžių eismo įvykių priežastimi. Kauno apskrities pareigūnai nori pabrėžti, kad vairuotojai, vartoję alkoholinių gėrimų ir nusprendę sėsti už automobilio vairo, itin rizikuoja ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių sveikata bei gyvybe. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr.
Kriminalai 2017-06-12

Rokas Misiūnas : „Sunku įsivaizduoti gyvenimą be automobilių sporto“

Rokas Misiūnas – raliu besižavintis septyniolikmetis lenktynininkas. Nors praėjęs sezonas jam buvo pirmasis, tačiau ralio-sprinto lenktynėse „Mažeikiai-Viekšniai 2016“ Rokas jau iškovojo taurę. Jaunasis sportininkas tiki, kad tai – tik pradžia ir 2017-ųjų metų sezonas bus aktyvus ir sėkmingas, o automobilių sportas sulauks vis daugiau jaunimo susidomėjimo. Vaikinas sutiko prisidėti prie LASF iniciatyvos, kuria siekiama paskatinti domėtis automobilių sportu, ir papasakojo savo istoriją.
2017-03-14

„Opel Astra TRC” - antrajam TCR lenktynių sezonui pasiruošta

Netrukus prasidėsiančių žiedinių lenktynių 2017 m. čempionato startui ruošiasi ir „Opel Astra TCR”, kuriam atliekami paskutinieji techniniai patobulinimai. Pasibaigus 2016 metų sezonui ir pasisėmus dar daugiau patirties, nemažai patobulinimų atlikta 350 AG lenktyniniam automobiliui, ruošiantis kovo mėnesį vyksiančiam pirmajam čempionato etapui, po kurio „Opel Astra TCR“ galės dalyvauti bet kuriose TCR („Touring Car Racing“ – ang.
2017-02-06

Paryžius 2016: „Hyundai“ populiarią „Golf“ klasę atakuos su išmaniu „i30“

Paryžiaus automobilių paroda tapo vieta, kurioje oficialiai buvo pristatytas antros kartos „Hyundai i30“ hečbekas. Korėjiečių kompanijos produktas, kuris bandys tapti rimtesne alternatyva populiariausiems šio segmento modeliams. Tokiems kaip „Volkswagen Golf“, „Peugeot 308“, „Opel Astra“ ar „Ford Focus“.  Kaip ir pirmosios kartos „Hyundai i30“ modelis, taip ir antros kartos hečbekas, buvo sukurtas Vokietijoje esančiame „Hyundai“ automobilių kūrimo centre.
2016-10-15

25 greičiausi priekiniais ratais varomi automobiliai

Prieš keletą dešimtmečių automobilių industrijoje įvyko lūžis. Didžioji dauguma automobilių gamintojų rinkdavosi galinių varančiųjų ratų pavarą ir net negalvodavo apie kitus pasirinkimus, tačiau prancūzų inžinierių sukelta revoliucija pakeitė visą automobilių industriją visiems laikams.
2016-05-17

Per savaitę eismo įvykiuose nukentėjo 27 keleiviai, 25 vairuotojai, 15 pėsčiųjų ir 4 dviračių vairuotojai

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, balandžio 15–21 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 59 eismo įvykiai. Nežuvo nė vienas žmogus. Sužeistas 71 eismo dalyvis, tarp jų – 11 nepilnamečių. Įvykiuose nukentėjo 27 keleiviai, 25 vairuotojai, 15 pėsčiųjų ir 4 dviračių vairuotojai.
2016-04-25

Vilniuje susidūrus automobiliams į ligoninę išvežtos dvi vairuotojos

Vilniuje apie 14 val. Ateities gatvėje susidūrus dviem lengviesiems automobiliams į ligoninę išvežtos jų vairuotojos. Pirminiais duomenimis, iš šalutinio kelio išvažiavusi „Opel Astra“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „Toyota Yaris“ automobilio. Pusamžės moterys išvežtos į ligoninę dėl patirtų traumų. Per eismo įvykį neišsiskleidus oro pagalvėms vienai vairuotojai buvo sužalota krūtinė, o kitai galva. Po avarijos susidarė didelės automobilių spūstys.
Kriminalai 2016-04-07

Per savaitę šalies keliuose įvyko 50 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, kovo 18–24 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 50 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 2 eismo dalyviai: vairuotojas ir pėsčiasis (1 vyras, 1 moteris), jų amžiaus vidurkis – 54-eri metai. Sužeisti 63 žmonės, tarp jų – 11 nepilnamečių. Įvykiuose nukentėjo 26 vairuotojai, 21 keleivis, 13 pėsčiųjų ir 3 dviračių vairuotojai.
2016-03-28

Per savaitę šalies keliuose užregistruoti 53 eismo įvykiai

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, vasario 26–kovo 3 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 53 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 2 eismo dalyviai: 1 vairuotojas ir 1 pėsčiasis (vyrai), jų amžiaus vidurkis – 38-eri metai. Sužeisti 68 žmonės, tarp jų – 7 nepilnamečiai. Įvykiuose nukentėjo 29 keleiviai, 25 vairuotojai, 13 pėsčiųjų ir 1 dviračio vairuotojas.
2016-03-08

Per savaitę Lietuvos keliuose įvyko 73 eismo įvykiai

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, vasario 19–25 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 73 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 2 eismo dalyviai – pėstieji (11 metų berniukas ir 68 metų vyras). Sužeisti 82 žmonės, tarp jų – 10 nepilnamečių. Įvykiuose nukentėjo po 27 vairuotojus ir pėsčiuosius, 26 keleiviai ir 2 dviračių vairuotojai. Per savaitę neblaivūs vairuotojai, pirminiais duomenimis, dalyvavo 3 eismo įvykiuose.
2016-02-29
Į viršų