onedrive

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „onedrive“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „onedrive“.

„Microsoft“ perspėja: gali dingti asmeniniai duomenys

Informacija „Windows 10“ naudotojams: nediekite atnaujinimo
2018-10-09

Nauji įskiepiai suartins „Office 365“ ir „Moodle“ platformas

Praėjusią savaitę „Microsoft“ kartu su „Remote-Learner“ paskelbė apie naujus „Office 365“ įskiepius, kurie padės į šį paketą integruoti kartu su „Moodle“ platforma. Pastaroji platforma yra itin populiari tiek tarp Lietuvos, tiek tarp užsienio mokymo įstaigų. Naujieji įskiepiai leis naudotis tuos pačius prisijungimo duomenis tiek „Office 365“, tiek „Moodle“ platformoms, praneša „Microsoft“ atstovai.
2015-01-29

Debesų serveriai: korporatyvinio saugumo srityje prognozuojamas debesuotumas

Debesų serveriuose siūlomos duomenų laikymo paslaugos jau seniai populiarios tarp interneto vartotojų. Tačiau, be neginčijamų patogumų, yra ir rizikos. Pavyzdžiui, daugelis vartotojų debesyje saugo paso ir kitų dokumentų kopijas. Deja, pažeidžiamos paslaugos vietos kartais gali kelti pavojų asmeniniams duomenims, perspėja bendrovės „Kaspersky Lab“ ekspertai. Dar didesnę žalą gali sukelti debesų technologijų taikymas ne pagal tiesioginę paskirtį, teigiama „Kaspersky Lab“ pranešime.
2014-07-23

Atpigo disko vieta „OneDrive“ „debesies“ saugykloje

Bendrovės „Apple“ sprendimas sumažinti duomenų laikymo jos „debesies“ kaupiklyje kainas paskatino jos pavyzdžiu pasekti ir „Microsoft“. Pranešama, kad „Microsoft“ nuo šiol savajame „OneDrive“ virtualiame kaupiklyje vartotojams suteiks 15 GB disko vietos nemokamai, o taip pat mažina „OneDrive“ įkainius. Beje, kainos „OneDrive“ „debesyje“ sumažėjo iš esmės: jei anksčiau 200 GB vietos čia kainavo 14,99 JAV dol. per mėnesį, tai dabar - vos 3,99 dol.
2014-06-26

„Microsoft“ pristatė naują debesijos duomenų saugyklą „OneDrive“

Bendrovė „Microsoft“ šiandien pranešė pristačiusi nemokamą debesijos duomenų saugyklą „OneDrive“ (buvusi „Skydrive“). Vartotojai vis dar saugo savo duomenis skirtinguose įrenginiuose ir skirtingose vietose, nes visos duomenų saugyklos debesyje iki šiol buvo pernelyg ribotos ar nepatogios naudoti.
2014-02-19
Į viršų