olivia rodrigo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olivia rodrigo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olivia rodrigo“.

Olivia Rodrigo pristato albumą GUTS: kviečia patyrinėti jaunų žmonių jausmų pasaulį

Jaunosios kartos atlikėja ir dainų autorė Olivia Rodrigo, daugybę širdžių visame pasaulyje užkariavusi super hitais - „drivers license“, „Vampire“ ir kt., penktadienį išleido gerbėjų ilgai lauktą antrąjį studijinį albumą – „GUTS“. Kaip indikuoja albumo pavadinimas, dainose atsispindi drąsa, brutalus atvirumas ir slapčiausių jausmų išsiliejimas.
2023-09-11

Paaiškėjo nukeltų „Grammy“ likimas: keičiasi ne tik renginio data

Muzikos apdovanojimų „Grammy“ įteikimo ceremonija, dėl pandeminio koronaviruso omikron atmainos plitimo JAV atidėta iki balandžio 3 dienos, pirmą kartą bus surengta Las Vegase. 64-oji metinė „Grammy“ ceremonija, kurioje dalyvaus tokie nominantai kaip Justinas Bieberis, Billie Eilish ir Olivia Rodrigo, turėjo įvykti sausio 31 dieną Los Andžele. Dabar planuojama, kad komiko Trevoro Noah vedamas renginys įvyks balandžio 3-iąją arenoje „MGM Grand Garden Arena“ Las Vegase.
2022-01-20

Nukelti kasmetiniai „Grammy“ apdovanojimai: baiminamasi dėl saugumo

„Grammy“ įteikimo ceremonijas rengianti organizacija atidėjo sausio 31 dieną turėjusį įvykti muzikos apdovanojimų renginį dėl „neaiškumų, susijusių su koronaviruso omikron atmaina“, pastarosiomis savaitėmis žaibiškai plintančia Jungtinėse Valstijose. „Rengti šou sausio 31 dieną yra pernelyg rizikinga“, – nurodoma Garso įrašų akademijos pareiškime priduriant, kad „netrukus“ bus paskelbta nauja data.
2022-01-06

Airidija į „X faktoriaus“ repeticijas nuolat keliauja iš Kauno: „Nuovargis – begalinis, tačiau lieku pozityvi“

Šį vakarą – dar vienas tiesiogiai transliuojamas TV3 muzikinio projekto „X faktorius“ finalas. Laidos metu dalyviai atliks savo mylimiausių atlikėjų dainas. Ir nors iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, kad didžiojoje scenoje sudainuoti savo dievuko kūrinį yra svajonės išsipildymas, daugelis pripažįsta, kad toks dalykas neatsiejamas ir nuo įtampos. Dalyviai nenori nuvilti tiek savęs, tiek teisėjų. Finalui atsakingai ruošiasi paauglių kategorijos dalyvė Airidija Belozaraitė.
2021-12-12

MTV EMA apdovanojimuose – svarbi žinutė: stojo prieš LGBT diskriminaciją

Sekmadienį Budapešte nuaidėjo MTV Europos muzikos apdovanojimai, kurių metu apdovanoti Europos klausytojų mėgstamiausi atlikėjai ir grupės. Ši ceremonija – pirmoji nuo pandemijos pradžios, kuri vyko ne virtualioje erdvėje, o gyvai.  Labiausiai šių metų ceremonijoje pasisekė britų atlikėjui Edui Sheeranui – jis laimėjo geriausio atlikėjo ir geriausios dainos kategorijoje – ir korėjiečių muzikos sensacijai BTS, kurie susirinko keturias statulėles.
2021-11-15

Nugriaudėjo MTV muzikos apdovanojimai: paaiškėjo, kas turėjo daugiausiai nominacijų

MTV Videomuzikos apdovanojimų ceremonijoje sekmadienį reperis Lil Nas X laimėjo metų vaizdo klipo apdovanojimą, o Justinas Bieberis triumfuodamas sugrįžo į sceną kaip metų atlikėjo apdovanojimo laureatas. „Nepriimu to kaip savaime suprantamo dalyko“, – pasakė Lil Nas X, atsiimdamas paskutinį vakaro apdovanojimą už savo dainą „Montero". Iš pradžių didelė šou dalis priklausė J. Bieberiui, VMA ceremonijoje pasirodžiusiam pirmą kartą po šešerių metų pertraukos.
2021-09-13

Tarasovas atskleidė dukros talentą: pats stebisi jos gabumais

Dainininkų Violetos ir Viliaus Tarasovų dukra Gabrielė seka tėvų pėdomis. Vilius Tarasovas savo socialiniuose tinkluose publikavo vaizdo įrašą, kuriame mergaitė groja pianinu ir dainuoja.  „Širdis verkia iš džiaugsmo“, – įraše rašė V. Tarasovas. Atlikėjos Olivia Rodrigo dainą „Traitor“ atlikusiai mergaitei žmonės komentaruose negailėjo komplimentų. „Gražiai“, „šauni“, „talentinga mergaitė“ – tik keli iš Gabrielei skriejusių gražių epitetų.
2021-06-26
Į viršų