olia poliakova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olia poliakova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olia poliakova“.

Atlikėja gerbėjui koncerto metu įteikė šampano butelį: poelgis ją paliko be žado

Neseniai Ispanijoje vykusiame ukrainiečių atlikėjos Olios Poliakovos koncerte buvo „girtų“ smalsuolių. Ant scenos pas dainininkę užlipo gerbėjas, kuriam ši padovanojo šampano butelį. Tačiau vyras nusprendė nepasiimti staigmenos namo. Vietoj to gerbėjas atkimšo butelį ir ėmė pilti šampaną ant visų žiūrovų. Vyras sukėlė tikrą „alkoholio lietų“. Ši akimirka buvo užfiksuota vaizdo įraše.
2023-07-17

Ukrainos atlikėja Filipo Kirkorovo portretą „garbingai“ iškabino tualete: „Jūsų vieta čia“

Karą Ukrainoje smerkianti ukrainiečių dainininkė Olia Poliakova prajuokino visuomenę nuotraukomis, darytomis Kyjivo muzikos studijos tualete. Jame buvo pakabinti Kremliaus politiką palaikančių menininkų portretai. „Garbės vietoje“ kabėjo Filipo Kirkorovo ir Natašos Korolevos nuotraukos, rašo UNIAN. „Žiūrėkite, jie tualete. Jūsų vieta čia, - komentavo tai, ką pamatė, Poliakova. Filipui Kirkorovui ant nuotraukos buvo nupiešti velnio ragai ir paarašyta, kad jis yra Ukrainos priešas.
2023-01-01

Ukrainoje kariaujantį „Boombox“ vokalistą sužeidė mina: rusams pasiuntė žinutę

Grupės „Boombox“ vokalistas Andrijus Chlyvniukas sužeidė minosvaidžių skeveldros. Vaikinui sužeidė veidą, apie tai jis pasidalijo instagrame, praneša Ukrainos naujienų agentūra. A.Chlyvniukas Kijevo teritorinėje gynyboje tarnauja nuo pirmųjų karo dienų. Kaip anksčiau rašė Ukrainos žiniasklaida, atlikėjas ragino rusus mesti ginklus ir gelbėti savo gyvybes. Kijevo civilinės gynybos padalinio vado teigimu, Andrijus yra vienas drąsiausių karių.
2022-04-03

Vaizdo įrašas plinta it virusas: Lietuvoje populiarų kūrinį sudainavo visos Ukrainos žvaigždės

Ketvirtąją karo dieną Andrejus Chlyvnyukas, grupės „Boombox“ lyderis, su ginklu rankose dainavo Ukrainos Sicho šaulių himną. Ukrainos grupės „Boombox“ lyderis įstojo į teritorinės gynybos gretas ginti savo šalį. Žinomas Ukrainos atlikėjas apsirengė karine uniforma, į rankas paėmė ginklą ir sugiedojo šaulių himną. Nuo tada jis tapo nacionaliniu karo himnu. Vyro atlikta himno versija tapo populiari ne tik Ukrainoje, bet ir visame pasaulyje.
2022-04-02

Garsi Ukrainos dainininkė Gagarinai rėžė nesikuklindama: „Ilsėkis ramybėje“

Ukrainiečių dainininkė Olia Poliakova interviu metu laidai „Zirkovyj Šliach“ atskleidė, ką mano apie Poliną Gagariną po jos pasirodymo skandalingame koncerte Maskvoje. Vladimiro Putinui palankumą demonstruojančios žvaigždės neseniai pasirodė dideliame koncerte Maskvoje, skirtame Krymo okupacijai ir invazijai į Ukrainą paminėti. Tarp pasirodžiusių atlikėjų buvo ir Polina Gagarina.
2022-03-30
Į viršų