olga sloussareva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olga sloussareva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olga sloussareva“.

Dviratininkių lenktynėse Ispanijoje Jolanta Polikevičiūtė pakilo į antrąją vietą

Ispanijoje šešioliktą kartą rengiamose keturių etapų "Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynėse penktadienį antrajame etape "Team 2002 Aurora RSM" ekipai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė užėmė antrąją vietą ir bendroje įskaitoje taip pat pakilo į antrąją poziciją. Lietuvos dviratininkė 104 km distanciją įveikė per 3 val. 5 min. 35 sek. ir tik finišo tiesiojoje pralaimėjo etapo nugalėtojai rusei Olgai Sliusarevai, kuri ir tapo lydere bendroje įskaitoje.